2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynen o zamana artık baya alışır e büyümüş de olur kuzum yemek fln daha çok yer.

Kiz eşim diyordu şimdi uyusalarda bi uzansam diye kiz durmiiii oğlan uyumiiii
Simdi oğlan yatacak kizda özlemiş beni uykusu var ama.inmio kucamdan diyorum kızım beraberiz 5 gün lütfen diyorum yok
oyy yavrum ya anne kokusu istiyo tabi .
Kız bizimkiler de yeni yattı bacım ya ablamız yatmak bilmiyo kardeşiyle oynamak istiyo oyun kuruyo fln derken bıraksak duracak yatmadan

Yok kiz ben izlemiyorum o programi bu seneki yarismacilar pek yeteneksizdi ve gereksiz gecen sezon cok iyiydi asla kacirmazdim hepsi mukemmle otesi tabaklar yapti ama bu sene yok oyle yetenek.
Evet ya bu yıla öyle diyorlar kuzum. Bn de önceden hiç izlemiyordum bu yıl hep izledim. Bebis doğumuyla başladık iste bu zamana kadar izledik akşamları dizi fln izlemişim sevmiom o iyi oluyordu. Bugün de bitince bi hüzünlendim vay be dedim doğum zamanı lohusaligim fln ne bileyim ne kadar zaman geçmiş

Yaa kuzum geçmiş olsun bacak ağrısı çok yaşarım çok zor olur. Vikis fln varsa ov barı yatmadan. Belden mi vuruyo bacağına . Geçenlerde bnm öyle oldu korktum walla. İkinci doğumda iğneden sonra oldu bnm çok fena bazen çatlayacak gibi oluyorum . Ve resmen sol bacaktan vuruyo aşağıya digru.

Bende oğluma bugün bak oğlum senin ilk masterchefin ilk finalin deyip izledim Ben çok severim masterchefi her sezonu izledim geçen sene hariç

Dimi ya Benimde iki dizi vardı yeni başlayan biri senden daha güzel diğeri gizli saklı.. Onlar yayınlanırken kafamı dağıtıyordum en buhranlı olduğum lohusa zamanındaydı Haziran başları

Valla fıtık mı bilmiyorum belimde bi sorun yok. Sadece uzun süre eğilip ahsenin üstünü falan giydirsem iğne yeri ağrır. Ağrım yoktu normal dururken sadece yürürken basınca ağrı oluyordu 3 gündür falan bacağım dizimde falan ağrıda var yatarken otururken. Benimde sol bacak ya

Ayağa vuruyorsa fıtık olabilir sıcak su torbasini koy biraz gevşesin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…