2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bayılıyor suratı görmen lazım ağlıyor yalandan yürütüyorum hemen gülüyor bole heh nasıl yürüyorm ama der gb hehehe
Ay bizimki emeklemiyor ve tahammülsüz hemen başlıyor mizmizlanmaya tuhaf bir hareket bizdede var toto yukarıda geri gidiyor az biraz 😂
Ayyyyy yerim onu çok şapşikler yaaaa ısırıcaksın totosundan görecek bu kadar sevimli olmayı 😍

Azimsiyorlar evet sıfır iş varken bizi dikkate almıyorlar vallahi öyle bizimde sifon bozuldu mübarek nasıl bisiyse bozuluyordu sürekli sıfırdan aldik ya usta kurdu sifon sorunlu neyse takım aldik o zaman oda olmasi aradik adamlarla tartıştık garanti kapsamı degil diyor dedik hiç kullanmadık neyse uzlaştık gelen kişi sagolsun hata bizde raporu verdi daha senesi dolmadan yine bozuldu servisi takımı derken binlirahi gecer diyor koca bu gidişle alaturka tuvalete doncem 😂😂
Ay çok dertliyim bu olaylardan 🤣🤣
Bide evlendiğimde kapıyı mutfak dolabını tv ünitesi fordmanto geldi ama orta sehpa ile zigon gelmedi tam 4 Ay adamın peşinden koştuk sonuc hamile olduğumu öğrendikten sonra peşini bıraktık orta sehpayı zaten kaldırırız dedik 😂😂
Ahahahah sonunu çok iyi bağlamışsınız 🤣 Ürünün arkasında da durmamışlar çok sıkıntı yaa.. Bende uğraşmaktan yorulduğumdan bazen bırakıyorum işin ucunu Allah bildiği gibi yapsın onları..

1 yaşta zaten kkk aşısı 🤦🏼‍♀️ 9 aya çektiler ilk dozunu. Yani sizin hele aşıyı yaptırmamanız lazım merve. Yumurta alerjiniz yok mu var. Yumurta alerjisi olana vurulmuyor. Hatta farklı bir aşı vuruluyormuş sanırım. Diğer topikte ki arkadaşın çocuğuna bile bile vurmuşlar da alerjisi olduğu halde çocuk perişan olmuş. Nefret ediyorum böyle bir şey olmaz diyen hemşireden ebeden. Evet imza atarak yaptırmayabiliyorsun. Kuzenim 3.çocuğuna hiç bir aşıyı yaptırmadı mesela. 1 yaş aşısı da otizmi tetikleyebiliyormuş ondan da korkuyorum ben
Evet yumurta alerjimiz var diye soyledim zaten ozamana kadar devam ederse belirtiler vurmayiz demisti ama sanirim oda 2 3 asi birden sadece o yapilmicak valla kuzum bunlari bile bile vuruyorlarsa el kadar bebelere gebersinler hepsi insallah yazik ya otizm cok yaygin zaten artik eskiden boyle bi hastalik mi varmis simdi her sey tetikliyor bu illeti allahim uzak etsin vallahi cok korkuyorum ilgilenememek yada kabullenememek degil bizim toplumumuz cok vicdansiz tahammülsüz egitimi ögrenimi zorlastiriyorlar hep bu cocuklara

Eee tamam kaçaylık şuan zaten prematüre olarak bizimle beraber gitmiyomu belis

Düzeltilmişe göre bakmıyorlar kuzu. 8 aylık 22sinde 9 aylık olacak. Daha öncesinde sorduğumda sağlık ocağına geç kaldınız dediler olmadı yine sorarım

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Ay kuzu kapı açıldı beni gördü yuzunde gülücükler eller kollar kokladım öptüm 6 buçukta geldim bi meme bi kucak geziyoruz oynuyoruz kızımla simdi hazırladım yatırdım memede uyuyacak kızımla.hasret giderek 🤣😍
Ay güleyeyimmi üzüleyemmi bilemedim🤭 pohluu yavv anası kılıklı
Bizimkide buara kollarını açıyo seviyo beni sarılıyo gobegime uzanıyo bacağıma falan değişik değişik şeyler🥲🥲

Kizlar ya biz bu yürüteçi kullanmaya basladigimizdan beri benim oğlan camasir makinasinin sesinden yerini bulup izlemeye gidiyor onu izlerken sesleniyorum asla bakmiyor ıslık caliyorum dikkati dagilsin diye banamisin demio otizm belirtilerinde varmis bu korktum sizce dikkate alinmalimi bu hareketi? Baska zamanlarda ismine tepki veriyor gel diyorum arkamdan geliyo ama makinaya bakarken benimle iletisimi hic yok
Yok be gürültülü ya dikkatini çekiyor. Bizimkide önüne geçince kafasını sallıyor sağa sola görmek için makinayı 🤣

Kızlar sleepy natural kullanan varsa şu an trendyolda çok ucuz 4 numaranın adet fiyatı 1.89 a geliyor. Bu ara 4 ve 5 den baya stok yaptım. Islak mendil stoğu da tamam😂 ebebekten 2 tane mont yazlık ve kışlık sweatlerde aldım. Daha da bişey almam inşallah 😂
Ay bacım montlar nasıl bizim bebeye de lazım

Çok sık kalabalık yerlere gitmemeyi özen gösterceksin kuzum mecburr

Genelde hep sakin yerleri seçmeye çalışıyorum kuzum keşke sadece o olsa su falanda sıkıntı. Hadi hazır sudan veriyorsun yada kaynamış ama banyo yaptırırken yutuyorlar. Kaynamış suyla yaptırasım var :))

X