2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Burda okadar bahsettin k aşkomm keşke sorsaydın ya yaptırsaydın
Hazır okulda daha çabuk bulaşıyolar benim en kucuk kuzenim olmamıştı okuldan bulaşmiştı

su falan sıkıntı ettiğini bilmiyodum

Burda okadar bahsettin k aşkomm keşke sorsaydın ya yaptırsaydın
Hazır okulda daha çabuk bulaşıyolar benim en kucuk kuzenim olmamıştı okuldan bulaşmiştı

su falan sıkıntı ettiğini bilmiyodum

Valla hatırlamıyorum joumm o zaman neden unutuldu neden araştırılmadı. Sizler konuşurken o konuyu belis önden gittiği için geç kalmıştım hemen gidip sormuştum çünkü. Neyse vardır bir hayır diyelim beybi

Reactions: Jou
Aynen aynen du bakalımm evham yapmaa
Her bebek bulaşcak değill yaptıramayanda varr onlara oldumu sanki herşeyde para

Yok be gürültülü ya dikkatini çekiyor. Bizimkide önüne geçince kafasını sallıyor sağa sola görmek için makinayı
Yerim onu .. Ya benim çook çok sevdigim bir ablam var özel egitim ögretmeni arada paylasimlar yapiyor bende soruyorum merak ettigim seyleri tabi anlattigi paylastigi seyler cok onemli bide erken teşhis herseyden onemli ya tedbirli olmak istiyorum bilion zaten pinpirikligim var sizede sorayim dedim . Kız bu sıpanin herseyi bana ilginç geliyor ya degisik degisik hergun bisiler keşfediyoruz

Menenjiti yaptırt kuzum bence önemli bir aşı o.. Aşı içerikleri ilaç içerikleri değişiyor sanırım ülkeden ülkeye burdaki doktor KKK için bizim ülkedeki ile başka yerdeki farklı demişti.

Aynen ya yaptırsan bir dert yaptırmasan bir dert, sayfaya yüzeysek bir baktımda hemen hemen hepsi için benzer tavırlar var
Aslında çok çok yakın bir tanıdığın olcak doktor ona sorcan herşeyi sana yalan konuşmayan dürüst davranan ozaman ben gözüm kapali giderim yolunda ama yok anam bizden en fazla hemşire çıktı tıp uzerine onuda ilk 6 ay hergün yokladim zaten ama bu aşı konularinda cok bilgisi olacagini dusunmuyorum

Menenjiti yaptırt kuzum bence önemli bir aşı o.. Aşı içerikleri ilaç içerikleri değişiyor sanırım ülkeden ülkeye burdaki doktor KKK için bizim ülkedeki ile başka yerdeki farklı demişti.
SIz kacinci ayda vuruldunuz menenjiti cok agirmis dimi oda

Neresun belis napeeyy iyi seveylermi artık rahatmısın
Kocana dedinmi kamerayı koy odaya

Yaa çok ilgiye alıştı jouu eve gidince napacağım bilmiyorum valla:) yok demedim kız dersem hayırdır der şimdi ahahah

Reactions: Jou
Offf ya napıcaz böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…