2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayyyyy yerim onu çok şapşikler yaaaa ısırıcaksın totosundan görecek bu kadar sevimli olmayı

Ahahahah sonunu çok iyi bağlamışsınız Ürünün arkasında da durmamışlar çok sıkıntı yaa.. Bende uğraşmaktan yorulduğumdan bazen bırakıyorum işin ucunu Allah bildiği gibi yapsın onları..

Evet yumurta alerjimiz var diye soyledim zaten ozamana kadar devam ederse belirtiler vurmayiz demisti ama sanirim oda 2 3 asi birden sadece o yapilmicak valla kuzum bunlari bile bile vuruyorlarsa el kadar bebelere gebersinler hepsi insallah yazik ya otizm cok yaygin zaten artik eskiden boyle bi hastalik mi varmis simdi her sey tetikliyor bu illeti allahim uzak etsin vallahi cok korkuyorum ilgilenememek yada kabullenememek degil bizim toplumumuz cok vicdansiz tahammülsüz egitimi ögrenimi zorlastiriyorlar hep bu cocuklara

Eee tamam kaçaylık şuan zaten prematüre olarak bizimle beraber gitmiyomu belis

Düzeltilmişe göre bakmıyorlar kuzu. 8 aylık 22sinde 9 aylık olacak. Daha öncesinde sorduğumda sağlık ocağına geç kaldınız dediler olmadı yine sorarım

Reactions: Jou
Ay güleyeyimmi üzüleyemmi bilemedim pohluu yavv anası kılıklı
Bizimkide buara kollarını açıyo seviyo beni sarılıyo gobegime uzanıyo bacağıma falan değişik değişik şeyler

Yok be gürültülü ya dikkatini çekiyor. Bizimkide önüne geçince kafasını sallıyor sağa sola görmek için makinayı

Ay bacım montlar nasıl bizim bebeye de lazım

Çok sık kalabalık yerlere gitmemeyi özen gösterceksin kuzum mecburr

Genelde hep sakin yerleri seçmeye çalışıyorum kuzum keşke sadece o olsa su falanda sıkıntı. Hadi hazır sudan veriyorsun yada kaynamış ama banyo yaptırırken yutuyorlar. Kaynamış suyla yaptırasım var :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…