2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bu ikizler bebeleri mi böyle yaaa 🤣 Benimkide koltuktan yere doğru çok atak yapıyor 🙈
Zormuş yaaaa.. İnsan yetiştiriyorsun illaki zorluğu vardır diyordum ama bu kadar detayını içinde olunca görüyorsun. Boşuna denmemiş cennet annelerin ayakları altında diye 😍

Ay bisi gorurse atlıyor kuzu yürümek istiyorsa haspam uzaksa o alacağı şey kayıp duruyor pissss 😀
Evet çok zor iyi olsunlarda Rabbim karsilarinada bizim gb insanların yetiştirdiği evlatlar çıkarsın hepsini korusun

Bebenin dağınıklığı bitmezmiş gb abisinin dağınıklığı da bitmiyor sabahtan beri totom yer gormedi
Kiyafetler yerlerde
Yedikleri dökülmüş sacilmis masada
Yerde kağıt çöpleri
Bir evin altüstune nasjl getirilir projesi felan hazırlıyor herhalde
Yarında iş var daha çantamı bulamadım
Uzun zamandır hayatim bebek çantası ileydi heheheh

Ayy demek ki parke de işe yaramıyor 🙊gerçi pimapenden geliyorsa soğuk etkiler. Anneannem iğne deliği kadar yerden gelse soğuk etkiler der hep. Aaaa neden gelmiyorlar
Parke fayanstan gelen soğuğu illaki kesmiştir ama kaçak var yani klimayı kapatınca ya da çok soğuklarda tam ısıtma olmuyor. Bir değişikler kız işi mi beğenmiyorlar anlamadık. Yazdan beri de klimacı getiremiyoruz yoğunuz diyor hep.. kışa temizlik için anlaştı eşim geçen aradı taaaaa şubata attı.

Canom ya sen başak burcumusun
Çok detaycısınn🤭
Okadar incelere ne bakıyosun bırak kalsın o içindeki su
Benimki cok şükür çekmeye başladı pipetle içiyo nesekii
Amaa okadarı düşünme yanii ver eline içindeki su neetcek onaa kurumaz bizimkide kurumuyo
Illa taktımm diyosan
Kurutma makineyle bi geçirr havasını

Amaann haa dur vallahiii
Ahahahah terazi kızzz arada diyorum ya beni terazi olmak beni yoruyor diye 🤣 eskiden bu kadar değildi bir şey tetikledi beni ama ne bilmiyorum 😂 Tesisat suyu ya kadın doktor beni korkuttu birde burdaki özelde bir doktor da yok sular temiz değil vs dedi.

Parke fayanstan gelen soğuğu illaki kesmiştir ama kaçak var yani klimayı kapatınca ya da çok soğuklarda tam ısıtma olmuyor. Bir değişikler kız işi mi beğenmiyorlar anlamadık. Yazdan beri de klimacı getiremiyoruz yoğunuz diyor hep.. kışa temizlik için anlaştı eşim geçen aradı taaaaa şubata attı.

Tamiratlarla ugrasmiyorlar kuzu
Ustalar çok zor
Biz 1.5 sene önce banyoyu yaptırdık
Ustaya gidere meyil ver dedik 3 kere uyardık abi ters meyil vermiş duşa girdim bileklerim su doldu arıyoruz arıyoruz gelmiyor
En son rica minnet başka ustayı getirdik 400 gayme gitti bide içine tekrar taş düzdü ekstra onada verdik para

Ahahahah terazi kızzz arada diyorum ya beni terazi olmak beni yoruyor diye 🤣 eskiden bu kadar değildi bir şey tetikledi beni ama ne bilmiyorum 😂 Tesisat suyu ya kadın doktor beni korkuttu birde burdaki özelde bir doktor da yok sular temiz değil vs dedi.

Ay terazi olmak çok zor yolda sütler erimedi eminim ama donu az olanları hemen buzdolabı aldım ya çocuğa bisi olursa diye
Eşimle çok tartışıyoruz ama sen benden fenasın solim heheheh

Ay bisi gorurse atlıyor kuzu yürümek istiyorsa haspam uzaksa o alacağı şey kayıp duruyor pissss 😀
Evet çok zor iyi olsunlarda Rabbim karsilarinada bizim gb insanların yetiştirdiği evlatlar çıkarsın hepsini korusun
Aminnnn inşallah 🙏 Ayakları üstüne tutunca benimki sevinçten çıldırıyor Güneş i hiç öyle tuttun mu tepkisi ne oldu 😊 Emeklemiyor ama böyle solucanımsı değişik bir hareket yapmaya çalışıyor ilerliyor ama nasıl yapıyor çözemedim 🤣

Bebenin dağınıklığı bitmezmiş gb abisinin dağınıklığı da bitmiyor sabahtan beri totom yer gormedi
Kiyafetler yerlerde
Yedikleri dökülmüş sacilmis masada
Yerde kağıt çöpleri
Bir evin altüstune nasjl getirilir projesi felan hazırlıyor herhalde
Yarında iş var daha çantamı bulamadım
Uzun zamandır hayatim bebek çantası ileydi heheheh
Ay kuzum bu artık ne yapsam olmuyor kimse uymuyorun dışa vurulmuş hali 🙈 Herkes hayatı zorlaştırmak için ant içmiş durumda dimi 🤣 Şey gibi ya okula yeni başlayacak çocuktaki bir durum, ne yapacağını bilememe, biraz heyecan, biraz korku 😊

Nasıl teşvik edicez bir düşüneyim bakayım haberleşiriz. Aslında pipetle vermek istiyorum ama pipeti yıkadım arasında ki su kurumuyor bir türlü onu bir halletsem eline vericem belki öyle hoşuna gider.
Kız sen niye bu kaa detaycısın kendini yıpratırsın bak çok şeetme 😄

Tamiratlarla ugrasmiyorlar kuzu
Ustalar çok zor
Biz 1.5 sene önce banyoyu yaptırdık
Ustaya gidere meyil ver dedik 3 kere uyardık abi ters meyil vermiş duşa girdim bileklerim su doldu arıyoruz arıyoruz gelmiyor
En son rica minnet başka ustayı getirdik 400 gayme gitti bide içine tekrar taş düzdü ekstra onada verdik para
Az geliyor kazanacakları para dimi millet iş beğenmiyor gerçekten önceden böyle değildi 🙈 Ama işin sonunda verdiğimiz para bize fazla geliyor 🤣 Artık getirdiğimiz bazı insanlara bak daha yukarı inşaat var diyoruz bazen 🙈
Hayır iş yapıyorsun uyarıyor seni ev sahibi neden kafanın dikine yapıp insanları zor durumda bırakıyorsun. Bu işlerde zor hem maddi hem manevi 😕

Ay terazi olmak çok zor yolda sütler erimedi eminim ama donu az olanları hemen buzdolabı aldım ya çocuğa bisi olursa diye
Eşimle çok tartışıyoruz ama sen benden fenasın solim heheheh
Senin yaptığın hareket tam benlik 🤣 Kuzu ya sanırım benim hamilelik sırasında yaşadığım o korkular tetikledi. Yoksa bu kadar değildi. Beni de zorluyor bu durum ya pişman olursam diye içimde bir ses dolanıyor 🙈

X