2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bizde valla rahatladık ay ev çok iyi sıcacık maşallah 😂 donduk resmen 4 sene.

Evet ben yazın öyle yapardım her gün yıkarken haftada 2 kere şampuan dökerdim

Oy yavrum yaa kaşınıyor demek ki
Biz parke yaptırdık 2 odaya halen üşüyoruz 🤣 diğer odalarda ısıtma ile alakalı bir şey olmayınca birde pimapenlerden de soğuk giriyor. Pimapen için çağırıyoruz gelmiyorlar ya geleceğiz diyip 🙈

Biz parke yaptırdık 2 odaya halen üşüyoruz 🤣 diğer odalarda ısıtma ile alakalı bir şey olmayınca birde pimapenlerden de soğuk giriyor. Pimapen için çağırıyoruz gelmiyorlar ya geleceğiz diyip 🙈
Ayy demek ki parke de işe yaramıyor 🙊gerçi pimapenden geliyorsa soğuk etkiler. Anneannem iğne deliği kadar yerden gelse soğuk etkiler der hep. Aaaa neden gelmiyorlar

Canımm büyüyo tozdu benim bahsettiğim, vivoyu da direkt kullanabiliyorsun diye biliyorum, üstünde yazar zaten ay çok geç yazdım giremedim hiç. Yaptın mı nasıl oldu?
Hiç bakmadım kuzum üstüne.. Ben nolur nolmaz L lyss nin dediği activa da almıştım. Dün onla mayaladık. Sabah baktım sıvı gibi duruyordu meğersem olmuş 🙈 Bugün yoğurdun ilk tadımını yaptırdım 😁

Evett bol su vermek lazım benimkide buara istemiyo su meme istiyo su olarak kullanıyo
Nasıl teşvik edicez bir düşüneyim bakayım haberleşiriz. Aslında pipetle vermek istiyorum ama pipeti yıkadım arasında ki su kurumuyor bir türlü onu bir halletsem eline vericem belki öyle hoşuna gider.

• Beğen
Reactions: Jou
Nasıl teşvik edicez bir düşüneyim bakayım haberleşiriz. Aslında pipetle vermek istiyorum ama pipeti yıkadım arasında ki su kurumuyor bir türlü onu bir halletsem eline vericem belki öyle hoşuna gider.
Canom ya sen başak burcumusun
Çok detaycısınn🤭
Okadar incelere ne bakıyosun bırak kalsın o içindeki su
Benimki cok şükür çekmeye başladı pipetle içiyo nesekii
Amaa okadarı düşünme yanii ver eline içindeki su neetcek onaa kurumaz bizimkide kurumuyo
Illa taktımm diyosan
Kurutma makineyle bi geçirr havasını
Bunu da bir araştıracağım biraz vakit bulunca bakalım neler bulucam. Bu aralar biraz yoğunum 🙈
Amaann haa dur vallahiii

Kutu süt pastörize. Ben bimin günlük sütünü alıyorum altın sütü vardı artık yok onla da güzel oluyordu. 4 küçük kavanoz mu çıktı
Hee ya 4 küçük kavanoz 🙈 180 ml idi galiba 1 tanesi.. UHT olanlarda kutu diye düşündüm ben.. Pastörizeyi cam alınca 🙈
İçim kullandım ben migrosta o ve sek vardı. L lyss sek kötü oldu demişti sanırım o yüzden içimi aldım 😁 Aslımda AOÇ kapanmasaydı burda ondan alırdım. Bim de aklımda olsun onun kutuda buzdolabında günlük sütü dimi

X