2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya kızlar bizim uykular zaten iki saatte bi kalkarız genelde normalde öyle ama iki gündür fln hele bu gece sanki her saat basinkalktim hep bakmadım saate ama sürekli kıpırdanıyor kendince bişe ler yapmaya çalışıyo döndüreyim diom istemiyo ağlıyo . Hep emecek hep . Anlamıyorum ya. Hatta gece babası sallarken de uyumak istemedi nazlı nazlı mizildandi alıyoruz gülüyo . Gece de geç yattı yanı . Geç uyudu deliksiz uyur dedim ama yok ya . Walla bmm çocuklar uykuyu sevmiyo ya ne uykuyu ne yemeyi

😅oyy yavrum ya kendince oyun yapıyo iste . Yer yatağı gibi yaptın galiba dimi Ahh ne rahat olur onlar ya. Küçükken illa hepimiz yatmisizdir. Biz ananneme babaanneme gidince yatardık hep. Ahh bak bu anlattığında şimdi nerelere gittim kuzum ya 🥹

Aynenn kuzu yer yatağı yaptım bayildi onun yeri oldu akşamda diyor anne ben burda yatcsm olmaz oğlum dedim kıçı donacak:)
Ay kuzu geçen arkadaşla onu konuşuyoruz
Bizim ev 2+1 di misafir odası olurdu yatak pdasi olurdu çocuklarda yer döşeğinde yatardik
L.koltuk vardi bide.kocamannbir vitrin odada
Yıllar sonra odamız oldu abim.askerdeydi abla evlenmişti ben kondum odaya hehehhe
Ya düşün misafir daha önemli idi şimdi cocuklar başka değer.goruyor

Ya kızlar bizim uykular zaten iki saatte bi kalkarız genelde normalde öyle ama iki gündür fln hele bu gece sanki her saat basinkalktim hep bakmadım saate ama sürekli kıpırdanıyor kendince bişe ler yapmaya çalışıyo döndüreyim diom istemiyo ağlıyo . Hep emecek hep . Anlamıyorum ya. Hatta gece babası sallarken de uyumak istemedi nazlı nazlı mizildandi alıyoruz gülüyo . Gece de geç yattı yanı . Geç uyudu deliksiz uyur dedim ama yok ya . Walla bmm çocuklar uykuyu sevmiyo ya ne uykuyu ne yemeyi

1 Ay flnnonce güneş.surekli.memede olmak istiyordu koydukca iki kıvranıp kendini uyandiriyordu hatta dedim gazimivar gözler açılınca mutlu aynen öyleyd bu aralar iyi ama dün sabah a karşı huysuzlandi surekli kivrandi bağırdı kısık sesle

CAnım gece muhallebisi ver bide eger uyumuyorsa acıkmıştırr günde 2 3 uyku yapsan gündüz yeterli

Hımm aslında var ya bunlari da büyütünce hayırlısıyla kuzum bi söyle baştan aşağı bakıma girmek lazım 😂. Gerdirme mi diyorsun yoksa elmacık kemiği mi sadece .
Bn de kaz ayaklarım var onlar takılıyo gözüme.
Burun estetiği işi dr da bulmak çok zor dün burdan biraz konulara baktım da gözüm de korktu ya bnm ki yamuk bnm ki çok kalkık vb. Birsürü sorun yazılmış . Otur dedim oturdugun yerde. Alan almış zaten napcan artık 😂

He giz doğru diyorsun otur oturduğun yerde
Gerdirme oda hep ucu ameliyatsız olanlar ok
Kiz benimde mimiklerim çok olduğu için alın çizgileri de var
Bebeler büyüyünce halledelim hemencik

Busefer dün akşam böyle ettimm baya yedi ben hem armutla elmayı az suyla kaynattım yumusadigi zaman irmik kattim pistimi blendirden geçirdim bebe biskuvisinide kattım içine ezdim tam buğday unu koydum zeytinyağ koymadım pekmez falan sabah verdiğim için sen koyabilirsin istersen

Eki Görüntüle 3186898
Tesekkur bacım

• Muhteşem
Reactions: Jou
Kizlar c tesi doktora gittim ya kiz hiç uyumuyordu sürekli memede durmak istiyordu neyse kontrol sonrası kilo alim ve boyy güzel uzamış muhtemelen büyüme atağı yaşıyor demişti sizinde ole olabilir Jou Jou Boncuk000 Boncuk000

Kizlar c tesi doktora gittim ya kiz hiç uyumuyordu sürekli memede durmak istiyordu neyse kontrol sonrası kilo alim ve boyy güzel uzamış muhtemelen büyüme atağı yaşıyor demişti sizinde ole olabilir Jou Jou Boncuk000 Boncuk000
Bilmiyorum olabilir ama dişide patladı büyüdü ikincisi ilkiyle yaklaştı nerdeyse bugece iyiydi mesela

Kızlar nasılsınız görüşmeyeli çok takip edemedim ne zamandır. 2 gün çok kötüydü bugün biraz daha iyi belis. 9 aya gireceğiz daha dişimizde çıkmadı sanırım sonra patır patır çıkacak herhalde. Sizin minnok lar nasıl

Kızlar nasılsınız görüşmeyeli çok takip edemedim ne zamandır. 2 gün çok kötüydü bugün biraz daha iyi belis. 9 aya gireceğiz daha dişimizde çıkmadı sanırım sonra patır patır çıkacak herhalde. Sizin minnok lar nasıl
Ooo çıkmadımı kizzzz ayy allah kolaylık versin 2ciyi de zor geçti 3 gece saatte bir yat kalk yat kalk perisan oldumm ben bugece biraz dah iyiydi neseki patladı dişi

Nasıl kötü geçti ayy ben böylr korkumdan gitmiyorum istanbula

Ooo çıkmadımı kizzzz ayy allah kolaylık versin 2ciyi de zor geçti 3 gece saatte bir yat kalk yat kalk perisan oldumm ben bugece biraz dah iyiydi neseki patladı dişi

Yok kuzum çıkmadı ağzı akıyor maşallahı var ama gelen giden yok. 2 gün hiç uyumadık. Çok iyi anlıyorum kuzum zor valla. Bakalım bizim nasıl geçecek bu konuda tecrübelerinizi daha sonra alırım ehehe

• Komik
Yok kuzum çıkmadı ağzı akıyor maşallahı var ama gelen giden yok. 2 gün hiç uyumadık. Çok iyi anlıyorum kuzum zor valla. Bakalım bizim nasıl geçecek bu konuda tecrübelerinizi daha sonra alırım ehehe
Vallaha ben korkumdan gitmiyorum istanbulaa

Bebeğee bulgur püresi ettim hiç sevmedii
Normal ettim oyle sevdi🤣

Vallaha ben korkumdan gitmiyorum istanbulaa

Bebeğee bulgur püresi ettim hiç sevmedii
Normal ettim oyle sevdi🤣
Bulgur pilavini nasil yaptin kuzum valla bende yapiyorum kendimize yaparken bizimkini yicek kendininkini yemiyor ben tereyagiyla kavurup tuzsuz tatsiz pisiriyorum oglaninkini ama salcaliyi seviyor 😅oda tuzlu veresim gelmiyor yaninda yogurtla verdim delü gibi yedi

• Komik
Aynenn kuzu yer yatağı yaptım bayildi onun yeri oldu akşamda diyor anne ben burda yatcsm olmaz oğlum dedim kıçı donacak:)
Ay kuzu geçen arkadaşla onu konuşuyoruz
Bizim ev 2+1 di misafir odası olurdu yatak pdasi olurdu çocuklarda yer döşeğinde yatardik
L.koltuk vardi bide.kocamannbir vitrin odada
Yıllar sonra odamız oldu abim.askerdeydi abla evlenmişti ben kondum odaya hehehhe
Ya düşün misafir daha önemli idi şimdi cocuklar başka değer.goruyor
🙈evin küçüğü olmanın avantajı böyle bişe iste . Her şey en sonunda sana kalıyo 😂.
Walla bizim çocukluğumuz çok güzeldi ya tv programları bile ne kadar güzel şeyler çıkardı . Şimdi çok başka her şey.
Oğluşun kendi yatağında yatmıyor mu kuzum . Gerçi yer yatağının keyfini aldıysa istemez artık başka yer 🙈

1 Ay flnnonce güneş.surekli.memede olmak istiyordu koydukca iki kıvranıp kendini uyandiriyordu hatta dedim gazimivar gözler açılınca mutlu aynen öyleyd bu aralar iyi ama dün sabah a karşı huysuzlandi surekli kivrandi bağırdı kısık sesle
Ya n’oluyo bunlara . Eşim de diyo dönemiyor galiba rahat edemiyo beşiğini kaldıralım . Montessori var ablasından kalan onu çıkaralım ama iste bn istemiyorum .
Çünkü beşik yanımda hemen gece fln sallayivermek elimle iyi oluyo. Montessori yı çıkarsak yer yok bi de sallanmıyor o gece vakti durup durup ayağıma mi alcam. O beni daha da yorar

X