2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
🙈bayıltılarak daha iyi aslinda kuzum ya uyu uyan bittiiii😂🙈
Bacım genciz güzeliz tabi aaa ama iste daha genç zamanlarda ünv liyken fln yaptırsaydık nasıl efso olurdu ama dimi 💃💃😅
Ben cesaret edemem bu iş kalır yanı . Zaten böyle düşüne düşüne fiyatlar da uçmuş

Aynen kuzu fiyatları görünce yapmamak için bir neden daha
Bende şu yuzleri genclesiyor elmacık kemiği çıkıyor ya ondan yaptırım diyorum hahaha

Bizim uyku bir değişik gündüz bir haftadır direniyor uyursa yarım saat uyuyup uyanıyor sonra taaa 3-4 e kadar uyumuyor sonra 🤣 Ne zaman dışarıda işim olsa biran önce bebeğe ek gıdayı verip gideyim diyorum her zaman uyuduğu saatte asla uyumuyor çok aksi saatte uyuyor yapacağım işe geç kalıyorum 🙈 akşamda bazen erken 19:30 gibi yatmaya çalışıyor geçti geçte yatsa çok sık uyanıyor 🙈
Aynısı benm de başımda suan 🙈
Ay kuzu bizimde geçenlerde petek su akitti kocada amcama söylerim dedi
Neyse ben bunu unuttum kızda uyumadı huysuz yatak odasına sallıyorum zil çaldı sonra amcam aradı aha geldi dsdjm kızı ayağımdan indirdim açtım
Evi gormen lazım kizindurma k için tüm herşey yerde mutfakta salonda
Dedim amca bütjn gün uyumadı zor durdurdum biside yapamadkm heryer heryerde dedim
Dedi çocukla ne mümkün fln normal dedi
Ama oda demiştir kesin ne dağınık diye 😁
Benm evim çocuktan sonra hep dağınık hep ama 😁 hersey her yerde 😃 gelen giden de oluyor kimse kusura bakmasın diyorum evim temiz ama dağınık çocuğum var çocuğumla ilgilenip oynayacağım vakitten çalıp da ev işi yapmak istemiyorum kim yadirgarsa yadırgasın🙈 Hatta dağınık bulan da gelmesin 😅 kapıdan ilk girdiklerinde usulen çocuk var malum biraz dağınık evim diyorum o kadar 😂

Aynısı benm de başımda suan 🙈

Benm evim çocuktan sonra hep dağınık hep ama 😁 hersey her yerde 😃 gelen giden de oluyor kimse kusura bakmasın diyorum evim temiz ama dağınık çocuğum var çocuğumla ilgilenip oynayacağım vakitten çalıp da ev işi yapmak istemiyorum kim yadirgarsa yadırgasın🙈 Hatta dağınık bulan da gelmesin 😅 kapıdan ilk girdiklerinde usulen çocuk var malum biraz dağınık evim diyorum o kadar 😂

Dogru diyorsun kimse kusura bakmasın
Önceden çok kasardim simdi degil

Günaydınlar bizim de gece uykuları bölünüyor çok bu aralar. Dis falan da ufukta görünmüyor biz de hiç anlamadım. Ama sabah uyanışları coooook tatlı olmuyor mu yarım ağız gülüyorlar böyle sanki gece deliksiz uyumuş da uyanmışız gibi 😂

Günaydınlar bizim de gece uykuları bölünüyor çok bu aralar. Dis falan da ufukta görünmüyor biz de hiç anlamadım. Ama sabah uyanışları coooook tatlı olmuyor mu yarım ağız gülüyorlar böyle sanki gece deliksiz uyumuş da uyanmışız gibi 😂
Evett yaa bayılıyorum ona hele ayaklarını oynatıyo itikliyo battaniyeyi🤣

Ben disten süpheleniyorum bugecede kalktı ama dünden daha az kalktı ne diyolar anlayabilsek keskee

Hayırlısı ile o zamanlar gelsin inşallah
Bizimkide bu gece farklıydı
Açlık ağlaması değilde bir yeri ağrır bağırır gbydi

• Beğen
Reactions: Jou

Günaydınlar evet 8 de kalktı gülücükler saçıyor
Ki 5 den beri sürekli salladım uyumadi haha

3 gün anca tuttu açtığım için
AÇ degildi demekki ama sütlaç tok tutmazz
Tok tutan muhallebi yapıyorum ben dün ettim uyumadan önce yedirmeyi unuttum teee kaç saat önce yemek yediğimizde veriyodum 🤣

Princ unuyla yaptığın dimi

• Beğen
Reactions: Jou
Princ unuyla yaptığın dimi
Busefer dün akşam böyle ettimm baya yedi ben hem armutla elmayı az suyla kaynattım yumusadigi zaman irmik kattim pistimi blendirden geçirdim bebe biskuvisinide kattım içine ezdim tam buğday unu koydum zeytinyağ koymadım pekmez falan sabah verdiğim için sen koyabilirsin istersen

Screenshot_20230104-142608_Opera.jpg

Valla geldide benim.sorunum.bu laf diyemem sokamam sevmediğim ozellik bu aslında
Yok kiz yoktu ondan öle takılıyordu bu durumu yaşayan bilir
Masada bıraktığım oğlum koltuk.arkSinsa yiyordu hey gidi. Hala.oleler
Turşu istedi verdimasada ye oğlum.dokulmesin dedim
Anne kosssss evimi turşu suyu bastı diyor
Evde söyle minderlerden ev.uaptim ona yerde.yatmaya.bayiliyor kalın minderlerin üstüne de attım çarşaf bayıldı oraya bizede alt.kata iniyorum.diyor 😀
😅oyy yavrum ya kendince oyun yapıyo iste . Yer yatağı gibi yaptın galiba dimi Ahh ne rahat olur onlar ya. Küçükken illa hepimiz yatmisizdir. Biz ananneme babaanneme gidince yatardık hep. Ahh bak bu anlattığında şimdi nerelere gittim kuzum ya 🥹

Aynen kuzu fiyatları görünce yapmamak için bir neden daha
Bende şu yuzleri genclesiyor elmacık kemiği çıkıyor ya ondan yaptırım diyorum hahaha
Hımm aslında var ya bunlari da büyütünce hayırlısıyla kuzum bi söyle baştan aşağı bakıma girmek lazım 😂. Gerdirme mi diyorsun yoksa elmacık kemiği mi sadece .
Bn de kaz ayaklarım var onlar takılıyo gözüme.
Burun estetiği işi dr da bulmak çok zor dün burdan biraz konulara baktım da gözüm de korktu ya bnm ki yamuk bnm ki çok kalkık vb. Birsürü sorun yazılmış . Otur dedim oturdugun yerde. Alan almış zaten napcan artık 😂

X