2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Walla alan olacaksa sıkıştır hemen kuzum ya severim bn öyle hazır atmayı . Kışın veya acil zamanlarda ele geliyo alıp yapıveriyorsun hele çalıştığımız icin bi de pratik oluyo. Nohut fln yapacağımda çok haşlarım bn paket paket böler koyarım mesela .

E bebekte yurutece binmisti en yuksek kademesi boyle ayaklar uzun kaliyor aldigimiz daha yuksek ama sanirim bu sıpa pek binemicek buna

Ya benin oglandan kalma yürütecek kızın bacakları yetmiyor acep kızın bacaklarımı kısa yoksa yürütecmi yüksek ayarlarına baktım en düşük gb kafam karıştı
Masallah kuzuya sevecek

Bende hiç anlamazdım yemek olayından hep.kurs okul iş hayatı.derken bide önde ablam.vardi pek işim.olmadi
Evlenince öğrendim aynen corba.bilr yapamazdım.
86 li kuzucum saygıda kusur etmezsen sevinirim hehehheeh
ooo tamamdır ablam ya ne demek, ver elini öpem .
80-90li çocuklar olmak çok güzel bişe ya çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum .
Ablalar ahhh demekki bnm büyük kız da öyle olacak. Gerçi pek yapmıyo sindi ama

Bende açım kiz memede daldı simdi ayağıma alcam uyursa bisiler yiyip süt sagip humana içmem lazım
Kiz öğün corba veriyorsun ya ne kadar emiyor seni
Ayy bnm de humanam bitti bugün ya sabah kahvaltıda onu yapıveriyordum iyi oluyordu .
Bi de bugün 7ay foto su cektim ben. Kanın hadi sizde çekin teşvik edeyim

Kuzu benim evlendikten sonrada yemek olayım olmadı.kayinvalidem sagolsjn yapıp getiriyordu sonra onlar memlekete gidince alıştım.mecbur dediğin gb nohotu fln şişede bekletiyordm sjmdi haşlayıp koyuyorum.oglands seviyor
Düdüklü kullanamadım.bir süre geçen ilk defa yaptım
Kuzu ise ne zaman baslican kim bakacak.bebeye

Aaa bak hiç denemedim kuzum. Denemek lazım aklımda olsun. Ben hep rengi değişir sarmadan koyarsam diye düşünüyordum

Hehehehhe
Evet bizden sonrasının tadı pek yok
İlerde yapar kuzum küçükde teyzesi gb olur hehehehe

Ooo sen ballısın ya kv yanında ohh yemekler fln. Çok iyi ya .
Düdüklü bn de büyük kızdan sonra kullandım ilk yıllar korkuyordum. Şimdi de çok pratik geliyo ya kuzum. Olsa tarhanayı bile atardım walla
Kuzum bn ücretsiz izne ayrıldım Mayıs 15e kadar . Sonrasını seminerlere kadar rapor kullanarak idare edeyim diom ins. Seminer dönemi giderim kuzum bebisi de götürürüm sorun olmaz. Bakalım planım böyle ama tabi nasip artık.
Eylülde tam olarak başladığımda da annem belki gelip bakar . O da çok zor oluyo ama babam da geliyo fln evde kalabalık rahat olmuyo fln ama idare etcez artık napalim. Arada kv de bakar annemler gider .
Bn bakıcı istiom aslında temiz iş kafa rahat anneydi babaydı kapristi arada kalmaktı uğraşmam diye ama eşim asla İstemi’yo bakıcı

Hehehehhe
Evet bizden sonrasının tadı pek yok
İlerde yapar kuzum küçükde teyzesi gb olur hehehehe
hadi bakalım ayy hayal gibi geliyo.
Bazen takılıom diom ki benm sırtım yere gelmez atarım kendimi koltuğa kızım sen yemek yap sen de evi bi süpür fln. Amaann onlar okusun çalışsın da bn yaparım ins hepsini walla. Annem ban hiç dokundurmadı sırf çalış diye ins bnde öyle olmak istiom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…