2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayy yokk ya yalanmış o denedik biz bikere oyle olmadı aksine daha az geldii siniye kadar yakmış olsaydık esim dün hesapladı bin e yaklaşmıştık dedi şiniden daha 1 haftası bitmeden yanii
Aman iyi bari gecen bi kac gun evde yoktuk aç- kapa-ayar yükselt fazla yazar diye evi açık bırakıp da gittiydik bize boşuna girdi o zaman 😳🥳
Çok haklısın valla büyüklerle zor anca hep kendin bakman lazım ki bazı şeyler otursun. Benim kendi annem bile beni dinlemiyor çoğu zaman 🙈
En fazla dinlemiş gibi yapıyolar 🙊

Ayyyy çokk gomikk buu 🤣🤣🤣 aklıma şu reelsı getirdi 👉 Garip analar

Aman iyi bari gecen bi kac gun evde yoktuk aç- kapa-ayar yükselt fazla yazar diye evi açık bırakıp da gittiydik bize boşuna girdi o zaman 😳🥳

En fazla dinlemiş gibi yapıyolar 🙊

Ayyyy çokk gomikk buu 🤣🤣🤣 aklıma şu reelsı getirdi 👉 Garip analar
Abooo kapatsaydın bikaç gün yoktunuz bide evde 🤭

Yılbaşı öncesi pişik krem stoğu ✔️
Beze yetişemedim ama baby turkolar tükenmiş. Indirimli satan bildiğiniz bi yer varsa tüyo versin piliiz :skandal:

Eklentiler

• 20221227_141245.jpg
    20221227_141245.jpg
    125,4 KB · Görüntüleme: 24
Bizde de annem çok açıyor bebekte bakıyor bakmasın deyince de milletinkine bir şey mi oluyor sanki diyor. Benimki de malesef baya maruz kalıyor. Napıcağımı bilemedim bu konuda.. Bende yazacaktım en son buraya, sen benden önce davranmışsın 😊
Kuzum valla benim annelerde hep oyle dior ama otizmli kuzularin anneleri hep ekrandan sikayetci

Sagol tatlım. Tek lüksümüz kahve zaten :kahve:

Yok yaa anlatamazsın. Ben eşime şimdi bile abur cubur alma alınca yiyorum, saglıksız şeyleri eve sokmamak lazım sagligimizi olumsuz etkiliyor dedikce alip alip geliyor. Bi gün kulağına yaklaşıp çığlık atıcam alma dedim sanaaaaa diye 😂 belki o zaman kulağına girer 🤣

Sağol guzum. Öyle aç kapa yapınca daha çok fatura gelir diye bi efsane var, doğrumu bilinmez 😅 Ben de geceleri sicak oluyo diye ayar düşürmesi yapıyorum

Eski ev çok büyüktüyse ya da yalıtımı fln da yoktuysa ondan da kaynakli olabilir canım. Bu sene ısınırsınız inşallah ya. Alt kat üst kat doluysa ya da boşsa o da çok etki ediyor.

Aynen bazen onu bile yapamıyoruz
Ya ben dediğimde sagolsun 1 hafta fln almıyor
Gecen markete gittik öylesine yarısı abur cubur tuttu yine duramadılar baba oğul
Cok fazla alıncaya yiyorsun işte,:)

Bende severim kuzu amanniyi yapmışsın saa inanıyorum başaracaksın:)
Bizimki bugün 10 a kadar uyudu ama.sudekli salladım azcık kafa.dinlendim
Kahvaltı.yapfik mizizlandi yatırdım tekrar
Kız walla bizim de bugün hiç uyumadı gece ya saat 6ydi eşim artık bana ver dedi bn ayağındayım uyuyabiliyorum dedi ona verdim 1saat kızın okul alarmı çalana kadar bi uyumuşum . Kahvaltıda da yumurta sarısı yaptım yağda anacım nohut kadar iki tane attı ağzına o kadar ya

Kız benimki 1 haftalıktı tv açıkken oraya bi bakardı. Ondan beri açmıyorum o odadaysa annemde falan bi bakmaya çalışıyor anlatamam transa geçiyor resmen
Evt iste benimki de oyleydi, o yuzden saklamak zorunda kaliyorum tvyi, bakmasa ya da arada bir baksa saklamam ama oyle bi kendini kaybediyoki korkutuyo beni yani

Kız walla bizim de bugün hiç uyumadı gece ya saat 6ydi eşim artık bana ver dedi bn ayağındayım uyuyabiliyorum dedi ona verdim 1saat kızın okul alarmı çalana kadar bi uyumuşum . Kahvaltıda da yumurta sarısı yaptım yağda anacım nohut kadar iki tane attı ağzına o kadar ya

Ay gece uyumayınca zor bacım ya
Evet benim kocada ayağında uyuyo
Bende yok bacım uyuyamam
Bende yumurta sarısı yaptim oksurdu dahada yemedi
Kuzu sweetgirlcandy soledi su ile açınca yumuşak oluyomus

X