2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sağ ol kuzum 😍
Toplam 5 kutu antibiyotik içtiler arka arkaya inanabiliyor musun 😭bir kutu da yetmiyor artık birine , nasıl bir virüsse ateş hiç düşmedi 1 hafta gece gündüz ateşli gecirdiler. Şimdi daha iyiyiz şükür inşallah tekrarlamaz
Çok geçmiş olsun kuzum bu sene hiçbir seneye benzemiyor diyorlar 😕 Virüsler bakteriler güçlenerek geri dönmüş gibiler.. İnşallah en kısa sürede düzelir herkes 🙏

Ay valla çekeceğimiz var😂 ahsende döne döne değil de işte kaya kaya gidiyor 😂😂
Benimki nasil beceriyorsa koltuk altlarina giriyor 😂😂 bide cikamiyor burnu akana kadar agliyor ben is yapiyo oluyorum o ara sonra beni saç baş yoluyor nerde kaldin diye dün babasi yurutec almis kullanip kullanmama konusunda cok kararsizim

Göz dr da varmış aynı isimli😄
Çorba ile başlanmasını tavsiye ediyor sanırım dimi ben mi yanlış okuyorum 🙈
Kızzz bende bakıyorum heralde göz drluğu haricinde bir dal daha bitirdi galiba diye bakınıp duruyordum diğer sayfaya 🤣

Benimki nasil beceriyorsa koltuk altlarina giriyor 😂😂 bide cikamiyor burnu akana kadar agliyor ben is yapiyo oluyorum o ara sonra beni saç baş yoluyor nerde kaldin diye dün babasi yurutec almis kullanip kullanmama konusunda cok kararsizim
Benimki de bugün koltuk altına girmiş birazı bağırıp duruyo 😂😂 ablamlarda kullan diyor bende kararsızım. Yeğenim bu ayında yürüteçle geziyordu

Kızzz bende bakıyorum heralde göz drluğu haricinde bir dal daha bitirdi galiba diye bakınıp duruyordum diğer sayfaya 🤣
Aslında ilk etapta çorba onermiyorlar çoğu sudan oluştuğu için. Püre öneriyorlar 🤷‍♀️

Dreamgirls Dreamgirls Merhaba kızlar www.ayseoner.com ek gıda ile ilgili nasıl arttırmanız gerektiğini gün gün ölçüleriyle güzelce açıklayan bir diyetisyen.
Çok sağolasın canım bakayım buna
Sağ ol kuzum 😍
Toplam 5 kutu antibiyotik içtiler arka arkaya inanabiliyor musun 😭bir kutu da yetmiyor artık birine , nasıl bir virüsse ateş hiç düşmedi 1 hafta gece gündüz ateşli gecirdiler. Şimdi daha iyiyiz şükür inşallah tekrarlamaz
Çok geçmiş olsun, bnm yeğenlerim de yakalandılar hatta haftalarca sürdü bi tanesininki. Okula, kreşe giden varsa direkt kapıveriyor hastalığı.

Emir pürede zorlandı kabızlık yaşadık bayağı sıvıya döndüm tekrar başladım şu an sıkıntı yok şükür.
Jou Jou Geçmiş olsun canım.Bizde 2 kez indi bronşiolit olduk maalesef.Dr 1 yaşına dek 3. Yü olamaz astım teşhisi koyarız dedi.Bugün hacettepeye götürdüm.Antibiyotik alerjimiz var kullanamadığınızdan iniyor.Burun yıkama yap çokça.Buhar makinan varsa serum fizyolojik ile buhar verebilirsin rahatlatır bıdıgı.
Amazing family Amazing family size de geçmiş olsun cnm.3 virüs karışmış su an.Arkadaşın çocuklarına hücum antibiyotiği diye bir ant. Vermiş dr.3 gün kullanılıyormuş onu içince toparlamışlar

Evet bende hiç duymadım okuyunca şaşırdım. Hemen hemen her yerde buharda haşlayıp çatalla ezin deniliyor.
Sen de öyle yapıcan kuzu posayı alma zaten blendar ya da çatalla ez kıvamını biraz sulu veriyorum ben. her bebiş farklı kızım çiğnemeye çalışırdı bu direk tükürüyor üstüne kabız oluyor😒

Bugün doktorlar istediğin süt ürününü yiyebilirsin ama bebeğe henüz verme dediler.Çikolataya koştum simit vs derken çocuk 5 saattir kusuyor mukuslu ishal oldu😁

Benimki de bugün koltuk altına girmiş birazı bağırıp duruyo 😂😂 ablamlarda kullan diyor bende kararsızım. Yeğenim bu ayında yürüteçle geziyordu
Kiz valla nasil basariyorlar anlamadim hala oraya girmeyi 🙄 ya herkes koyuyor yurutece cevremdeki gunde 10 15 dk koysam diyorum bisey olmaz okadardan heralde bizim tavanlar asmatavan zıpzıp alamadik o yuzden kapi girisinede asamiyoruz pay yok yurume arkadasi alsam dedim yurumeye baslayinca ona ne gerek var 😂 kafamda deli sorular

Otizmle ilgili bi kadinin konuşmasina denk geldim azönce ekrandan yakınıyordu cok izlettim pismanim diye ben cizgi film izletmiyorum artik bi ara gunde 30 40 dk bölük bölük izlettim yemek yapabilmek icin ama simdi tv hep acik evde oturma odasindayiz cunku surekli ister istemez dizi film acik oluyor yada şarkı cocukta bakiyor arada bide ailemin hepsi sehir disinda yasadigi icin gun asiri goruntulu konusuyoruz nerdeyse bunlar zarar verirmi kizlar ya gelisimine.

X