2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Eğer gece uykusuna geçemezse normalden farklıysa ve çok çok huysuzsa ben verirdim ya demek ki ağrıyor baya. Ama oyalandığında duruyorsa konuşunca oynatınca falan vermezdim
VErmedim hala uyumadi 😂 sanirim vericem birazdaha boyle devam ederse

Benimki köyden gelecek kp getircek hala😀

Insallah insallahh

Oooo iyiymiş bacim 😀
Bizi. Kız da 9 .30 dan beri uyumay çalışıyor memede daldı birakfim 10 dk olmadı uyNdi
Sonra memede uyuyamadı ayakta ciglik çığlığa en son salona getirdik orada salladi.koca şükür daldı
Her aksam bi kaos gece uykumuz

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Kizlar biz bugün aşı vurulduk 😑 sabahtan beri biseyi yoktu ama simdi surekli mızmız durmuyor ecz. Calpol alicaktim ama depolarda bile yok suan dediler parol verdiler icerigi ayni diye sizce vereyimmi atesi yok ama agrisi var gibi
Başka eczanelere sordun mu? Ne hale gelindi ilaç bulunamaması ne demek sene olmuş 2023 😔 Parol de parasetamol içerikli doktorlarda benzer diyor ama calpol ile tam eş mi bilmiyorum. Belki kızlardan bilen vardır.

Ben iyilestim canım benim paçiye oldu benden geçti maaleseff 5gündür ilaçlarla tepindim kızaa
Ayy kiyamam ya az cok baktimda korkma kuzum cigere inmemistir inse farkederdin hırıltıdan nefes alip verisinden ıhlamur icir bol bol bide wicksi kaynar suya koy kokusu odaya yayilsin nefesini acar burnunu 3 4 kez serum fizyolojikle aciyorum yazmissin nasil yapiyorsun bi delikten sıkıp diger delikten cikartman lazim iyice temizlenmesi icin

• Beğen
Reactions: Jou
İçer içer valla hiç takmayacan başta bende düşünüyordum da akışına bıraktım 😂
Bir şey diyeyim mi verdikten sonra hafif bir rahatlama gelmedi değil 😁 ince detaylara takılmasam çok iyi olucak benim içinde, onu aşamıyorum. Mesela pipetli bardak aldım. Pipet içide temizleniyor hafif dar yani şuan onu düşünüyorum iyice yıkayabildim mi deterjan uzaklaştı mı diye düşünüyorum 🤣

Bir şey diyeyim mi verdikten sonra hafif bir rahatlama gelmedi değil 😁 ince detaylara takılmasam çok iyi olucak benim içinde, onu aşamıyorum. Mesela pipetli bardak aldım. Pipet içide temizleniyor hafif dar yani şuan onu düşünüyorum iyice yıkayabildim mi deterjan uzaklaştı mı diye düşünüyorum 🤣
Kız takma o kadar. Pipet temizleme fırçası al bari 😂😂😂

Sağ ol kuzum 😍
Toplam 5 kutu antibiyotik içtiler arka arkaya inanabiliyor musun 😭bir kutu da yetmiyor artık birine , nasıl bir virüsse ateş hiç düşmedi 1 hafta gece gündüz ateşli gecirdiler. Şimdi daha iyiyiz şükür inşallah tekrarlamaz

Geçmiş olsun canim
benim büyüğüm de öyleydi
10 gün ınfluanza ile boğuştuk ates düşmedi
1 hafta okula gitti hoooop bu sefer crp çıkmış antibiyotik aldık sonrada 10 gün yeniden düşmeyen ateşler
Tüm okullar kaynıyor kötü başladık geçen senede hasta oluyorlardı ama böyle geçmeyen bir ateş hatırlamıyorum

Geçmiş olsun canim
benim büyüğüm de öyleydi
10 gün ınfluanza ile boğuştuk ates düşmedi
1 hafta okula gitti hoooop bu sefer crp çıkmış antibiyotik aldık sonrada 10 gün yeniden düşmeyen ateşler
Tüm okullar kaynıyor kötü başladık geçen senede hasta oluyorlardı ama böyle geçmeyen bir ateş hatırlamıyorum
Sağ ol canım benim. Size de geçmiş olsun ❤

Ay yok daha yenice sırt üstünden yüz üstüne dönmeye başladı uyuşuk kız 😂 şimdi geceleri onu uyguluyor bi anda uykuda uyanıp kollarıyla kalkıp bakıyor ağlıyor sonra 😂
Kızlar narin oluyor annesi minnoş minnoş yapacak her hareketi 😊
Bende oğlanı yere bırakıyorum döne döne ta kapıya geliyor 1 dk durmuyor,şimdiden kara kara düşünüyorum ayaklaninca ne yapcam diye🤷‍♀️

Kızlar narin oluyor annesi minnoş minnoş yapacak her hareketi 😊
Bende oğlanı yere bırakıyorum döne döne ta kapıya geliyor 1 dk durmuyor,şimdiden kara kara düşünüyorum ayaklaninca ne yapcam diye🤷‍♀️
Ay valla çekeceğimiz var😂 ahsende döne döne değil de işte kaya kaya gidiyor 😂😂

X