2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar biz bugün aşı vurulduk 😑 sabahtan beri biseyi yoktu ama simdi surekli mızmız durmuyor ecz. Calpol alicaktim ama depolarda bile yok suan dediler parol verdiler icerigi ayni diye sizce vereyimmi atesi yok ama agrisi var gibi
Eğer gece uykusuna geçemezse normalden farklıysa ve çok çok huysuzsa ben verirdim ya demek ki ağrıyor baya. Ama oyalandığında duruyorsa konuşunca oynatınca falan vermezdim

Çok geçmiş olsun canım ya. Antibiyotik mi veriyorsun? Çok mizmizsa ağrısı da olabilir hastalıktan dolayı. Calpol verdin mi
Doktor ne verdiyse onları verdim bilmiyorum 2 şurup falan akciğere inmesin diye bişeyler verdi geçmezse getirin demişti bide alerji oldu yumurta sarısı yaptı onun da damlasını vermişti kaçgündür uyuyo düzenliydi bugün ilacı bıraktı şaşırdı hepten yarin da yok dr inşallah inmez akciğere 😒

Doktor ne verdiyse onları verdim bilmiyorum 2 şurup falan akciğere inmesin diye bişeyler verdi geçmezse getirin demişti bide alerji oldu yumurta sarısı yaptı onun da damlasını vermişti kaçgündür uyuyo düzenliydi bugün ilacı bıraktı şaşırdı hepten yarin da yok dr inşallah inmez akciğere 😒
Korkma kuzum 1 günde inmez öyle ciğere. Burnunu sürekli açık tut fizyolojikle,tavsiyem ağrı kesici sabah ve akşam ver. Daha yeni iyileşiyor çünkü ağrısı olma ihtimali yüksek. Alerji damlasida güzel uyutuyor ondan uyumuştur. Ateşi vs olmazsa korkma,bir de hızlı soluma,nefes alırken göğüs içeri çekme bunlar belirti. İnşallah sıkıntı olmaz canım 5 gündür ilaç kullaniyormussun sonuçta sen tedbirini almışsın,rahat ol annesi 🥰

• Beğen
Reactions: Jou
Korkma kuzum 1 günde inmez öyle ciğere. Burnunu sürekli açık tut fizyolojikle,tavsiyem ağrı kesici sabah ve akşam ver. Daha yeni iyileşiyor çünkü ağrısı olma ihtimali yüksek. Alerji damlasida güzel uyutuyor ondan uyumuştur. Ateşi vs olmazsa korkma,bir de hızlı soluma,nefes alırken göğüs içeri çekme bunlar belirti. İnşallah sıkıntı olmaz canım 5 gündür ilaç kullaniyormussun sonuçta sen tedbirini almışsın,rahat ol annesi 🥰
Oyy canımm benimm teselline kurbann
Evett fizyolojik serumle temizliyorum günde 4 defa 3 saatte bir şırınga bitti yarın eşim alcak tekrardan onla rahatlıyodurr eminim
Acaba ağrısımı oluyo cidden 😒
Ateşi çok şükür yok bitanem hiç çıkmadı bikere cikıyor gibiydi gece ama düzeldii ilk zaman dr a gitmeden
Calpolu ateş çıkmadan vermeyin diyiliyo hep ondanda veremiyorum

Oyy canımm benimm teselline kurbann
Evett fizyolojik serumle temizliyorum günde 4 defa 3 saatte bir şırınga bitti yarın eşim alcak tekrardan onla rahatlıyodurr eminim
Acaba ağrısımı oluyo cidden 😒
Ateşi çok şükür yok bitanem hiç çıkmadı bikere cikıyor gibiydi gece ama düzeldii ilk zaman dr a gitmeden
Calpolu ateş çıkmadan vermeyin diyiliyo hep ondanda veremiyorum
3 saatte bir şırınga derken canım serum fizyolojik mi? Her buruna 1er şırınga yani 5ml olmak üzere sıkıp diğer burundan akmasını sağlıyor musun ?

• Beğen
Evett canımm öyle yapıyorum serum fizyolojik aynen
Anladım canım. Calpol ateşi bekleme bir sabah bir akşam ver rahatlar bak. Ağrısı oluyordur kesin ondan durmuyordur. Ağrılı hasta olduğu zamanlarda vermek gerekiyor canım öyle rahat geçiriyorlar. Gönül ister hiç vermeyelim ama ne yapalım öyle bir zamandayız ki virüsler esir aldı hepimizi

• Beğen
Anladım canım. Calpol ateşi bekleme bir sabah bir akşam ver rahatlar bak. Ağrısı oluyordur kesin ondan durmuyordur. Ağrılı hasta olduğu zamanlarda vermek gerekiyor canım öyle rahat geçiriyorlar. Gönül ister hiç vermeyelim ama ne yapalım öyle bir zamandayız ki virüsler esir aldı hepimizi
Sende haklısın

Sağ ol kuzum 😍
Toplam 5 kutu antibiyotik içtiler arka arkaya inanabiliyor musun 😭bir kutu da yetmiyor artık birine , nasıl bir virüsse ateş hiç düşmedi 1 hafta gece gündüz ateşli gecirdiler. Şimdi daha iyiyiz şükür inşallah tekrarlamaz
Ay düşmeyen ateş varmış hep yeğenim de kaç gün çekti

Insallah canım benim senin nasıl geçiyor
Üstümden tır geçmiş gibi hissediyorum desem🥲
Son antibiyotikleri bitmek üzere. Kızımın ve buyuk oğlumun ciğerine indi hastalık evde tedavi ile toparladık şükür 🤲
Geçen hafta okula göndermedim,bu haftada evdeler. Ev uçuyor her gün 😅

• Beğen
Üstümden tır geçmiş gibi hissediyorum desem🥲
Son antibiyotikleri bitmek üzere. Kızımın ve buyuk oğlumun ciğerine indi hastalık evde tedavi ile toparladık şükür 🤲
Geçen hafta okula göndermedim,bu haftada evdeler. Ev uçuyor her gün 😅
Oyyvallahii seninki masaallahhh ama hepsi gececekkk geniş bi aile olacaksınızz

X