2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Geleceği düşünen hatun ya kızıma kimse bisi ormedi ya abisinin kuzenin yelekleri var
Annem oğluma 7 8 tane ormustu keşke kiz bebek olursa diye o zaman orseymis
Simdi gözleri sorunlu oremiyor bende int sipariş edicem bakiyorum
Bizim ev serin kuzu yelek giydiriyorum ev ayakkabi tarzı bisi aldkm ama olmadı tekrar bakfcam kalın çorapla bakcam
Ben en çok çoraplı kadife alt seviyorum 2 tane daha aldım çorap sürekli cikiyor
Vallaha tülbeltine kadar varr patik desen dolu ama hic giydiğim yok hurç alcam kısmen almiraya saklıcam olsun enazından çeyizi yanii

benimkilerde nasıl hissettiyse ama kız şeyleri ormüşler 3 4 tane var unisexli 😀
Bende bekarken örmüştüm kırmızı siyah karışımı şapka ortasına ponpon bikaç ay giydirmeseydim olmayacaktı kafasına baya küçük etmiştim 😀😀

Evett çorap cidden önemli benim yatakoda şuan 21 derece düşün cano ama salonlar güneş alıyo sıcaktan başım ağrıdı

Ben bikaç tulum almam lazım.buara ekgıdaya başladıkca illaki birşekilde kirleniyo önluğü giydirsemde

Akşam oğlum uyuyunca göğüslerimde süt doluyor zaten hissedince hemen sağıyorum atıyorum buzluğa canım olur da gelemezsem eve diye ya da 8de gitcem işe 12de gelene kadar süt içerse gerçi lahvaltıya başlarlar o zamana kadar ama

Benim hiç boş kalmio dun sagacakfjm kalkti emdi sürekli az az emiyor
Bende diyorum 2 öğün süt çıkarsam
Gitmeden 7 gb emzircem
9 10 gb kahvaltı uyutmadan anne sütü
Kalkınca 12 gb corba fln ne bilim.bilemedjm ya ole tok tutan bisilere alıştırmak.lazim

Ozluyorlar kuzum cok ilgide görmüyorlar aksam hulk ciz bana dedi kardeşini hemen hazırlım babana verim senle basbasa yapalım ne dersin dedim uf puf yaptı neyse hazırlarken gülüyordu güneş agucuk fln yaparken baktım koltukta zıplıyor kendini yere fln atıyor ya tek başına ilgi bağımlısı olarak büyüdüler eeee simdi ilgi dağıldı zor süreç aksam koca diyor yine en iyisi pespese diye
Ben ona pespese olsun demiştim oda hoc kabul etmemişti en az 3 yas diyordu pandemi şu bu oldu 5.5 yas 😀 lafıma geldi ama gec kaldı
Oyu yavrum o da dikkat çekmeye çalışıyo iste ya . Kız büyüklerimiz de bebek daha ya dimi 🥹🥺😍
Ya pes peşe en güzeli ama çok da zor be bacım yıpranma düzeyi iki kat bence ya . Düşünsene biri ağlıyo 2yasinda öbürü böyle 6aylik fln abowwww 😂🙈

Vallaha tülbeltine kadar varr patik desen dolu ama hic giydiğim yok hurç alcam kısmen almiraya saklıcam olsun enazından çeyizi yanii

benimkilerde nasıl hissettiyse ama kız şeyleri ormüşler 3 4 tane var unisexli 😀
Bende bekarken örmüştüm kırmızı siyah karışımı şapka ortasına ponpon bikaç ay giydirmeseydim olmayacaktı kafasına baya küçük etmiştim 😀😀

Evett çorap cidden önemli benim yatakoda şuan 21 derece düşün cano ama salonlar güneş alıyo sıcaktan başım ağrıdı

Ben bikaç tulum almam lazım.buara ekgıdaya başladıkca illaki birşekilde kirleniyo önluğü giydirsemde

Kiz aferin sana benim elimden hiç gelmez orgu fln
Benim yatak odamda suan 21 c tam içeri geccdm gunes giprasti duruyorum sallıyorum
Kadife tulum Polat tulum istiyorum
Bu uyku tutumunda rahat değil ya

• Beğen
Reactions: Jou
Yok kız ot😂 kaynatıp suyuyla elini yüzünü yıkıyorsun çok meşhur bizim buralarda😂 aynen şeftali vermedim daha onu deneyim bak
Vay be 😅 şifa olsun o zaman 😍
Aynen dene canım şeftaliyi. Hava soğuk diye öyle soğuk vermeye korktum ben
Minnokuma kıymalı pirinçli taze fasulye yaptım 😍
Eki Görüntüle 3180674
Off harika görünüyor 🤩🤩 fasulyenin içindeki taneleri çıkarılıp mı yapılıyor canım

Kiyamam ya vallahi yarım sene gitti güzel düşünelim kuzum
Benim eşimde soruyor anneni cagirsN kadın ananeme bakıyor bide ananem bırakmıyor nereye gidiyorsun çabuk gel
Annem burda yarım SAAT zor duruyor
Anneme şımarıklık yapmasın diyorum sonuç eve bi gidiyor fenalarda midesi bulanıyor yataklara düşüyor sne benim yanımda dur benle uyu benle kalk diyormuş
Sen hastasin çocuğa nasıl bakacaksın ki diyormuş annanem çocuktan beter ya
Kocada beni h sonu yarım gün fln birakiyor Kfa dinliyor ama çok nadir
Hatta bazen cocuk durmadi gel diyorum
Iki totom yer gördü ararsın tabi diyor 😂😂😂
Off yaşlılar çok bencil kuzum ya . Hep onların isteği olacak onlar yönetecek karar verecek . Hani çekilelim bi kenara biz yaşadık yaşayacağımız kadar ağzımı kapatayım huzur vereyim yok. Bnm dedem de öyle annem komşuya geçiyormuş nerde kaldın sen diyormuş . Babam sormuyo yanı sana ne oluyo dimi.
Annem gelemez zaten aynı şehirde değiliz sonuçta gelse en az üç beş gün durması gerek. E kadına da yazık ya . Bi taraftan da abimin oğluna da bakıyo okuldan çıkınca anneme geliyo fln.
😅kıyamam ya çocuklarla nereye gitsek sigamioz dimi annenin evinde bile durmadı mi eve donmek istiyo insan

Oyu yavrum o da dikkat çekmeye çalışıyo iste ya . Kız büyüklerimiz de bebek daha ya dimi 🥹🥺😍
Ya pes peşe en güzeli ama çok da zor be bacım yıpranma düzeyi iki kat bence ya . Düşünsene biri ağlıyo 2yasinda öbürü böyle 6aylik fln abowwww 😂🙈

Aslında onların daha çok ilgiye ihtiyaçları var kuzu anlıyorlar
Eşim diyor kolumu kaldircak halim yok ama üzülmesin diye odada savaş yapıyoruz diyor
Hoplatiyor yatağa atıyor bende kızıyorum şakadan oğluma bisi olur canı acır diyorum
Bana kızıyor anne hayır ben eğleniyorum:)

Ya kuzu pespese yıpratıcı ama sonra bitiyor
Bole rahat a eriyorsun hoop sil.bastan
Bide büyükler. Yalnız büyüdüklerinde için zor kabul ediyorlar süreci

Kilo vermiş ya bizde abur cubur yok dedik yemegide yükledik aksam babasi balkona çıkmıştı dediki anne sen yedirir misin
Amaa. Babama söyleme planlarim var
Planlarımı alt üst etme 😀

Vay be 😅 şifa olsun o zaman 😍
Aynen dene canım şeftaliyi. Hava soğuk diye öyle soğuk vermeye korktum ben

Off harika görünüyor 🤩🤩 fasulyenin içindeki taneleri çıkarılıp mı yapılıyor canım

Yok kuzum hepsini minik minik doğradım çıkarmadım içinden ☺️

Aslında onların daha çok ilgiye ihtiyaçları var kuzu anlıyorlar
Eşim diyor kolumu kaldircak halim yok ama üzülmesin diye odada savaş yapıyoruz diyor
Hoplatiyor yatağa atıyor bende kızıyorum şakadan oğluma bisi olur canı acır diyorum
Bana kızıyor anne hayır ben eğleniyorum:)

Ya kuzu pespese yıpratıcı ama sonra bitiyor
Bole rahat a eriyorsun hoop sil.bastan
Bide büyükler. Yalnız büyüdüklerinde için zor kabul ediyorlar süreci

Kilo vermiş ya bizde abur cubur yok dedik yemegide yükledik aksam babasi balkona çıkmıştı dediki anne sen yedirir misin
Amaa. Babama söyleme planlarim var
Planlarımı alt üst etme 😀
😂🙈ooo babadan çekiniyor o zaman dimi.
Ayy biz de günlük 1saat tel e bakma hakkı veriom onun vaadiyle bitiriyor tabakları kuzum . 19bucuk kilo ya 🙄boyu da uzun . Çubuk kraker gibi .
Evet kuzum dediğin de çok doğru ama iste yanımızda bi destekçi olaydı belki pes peşe yapılırdı da . Çalışan anne olunca bi de cesaret edemiyoninsan.
Gerçi sonra da bi anda rahata erince onlar bi büyüdüğünde bi tana daha tekne kazintisi gelebiliyor sonradan 😂

Kiz aferin sana benim elimden hiç gelmez orgu fln
Benim yatak odamda suan 21 c tam içeri geccdm gunes giprasti duruyorum sallıyorum
Kadife tulum Polat tulum istiyorum
Bu uyku tutumunda rahat değil ya
Sagol canım.benim
Ben almadım uyku tulumu pek
EE 21 le 23 derece arasi diyo zaten iyi ozaman cano iyice serin olcakki burnu rahat olcak sıcak oldumu tıkaniyo burnu inan kaçgündür birşey ettiğim yok burun spreyi sabah ve aksam yatmadan once yapıyorum ama klima kısıkta bide bugece hic uyanmadı çok rahat uyudu burnuna serinlik gelcek burnu soguk olduğuna bakmayın göğsü ve sırtı kafası soğuk olursa üsümüstür zaten ustune az kalin birsey giydirsen yeter

X