2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sen daha iyi bilirsin ikinci bebeğin yakında düzene girer inşallah birçok şey. İşe de başlayacaksın ona göre bi düzen lazım bide artık

Yani 1 Ay sonra fln biraz daha özgür olacaklar
Şu var oğlumla mukayese edemiyorum ki kızımı ikiside uc nokta
Biri cok.uslu biri de.cok yaramaz
Başkalarının yanında.melek oluyo kuzu ben olmayınca muhtemelen sesi biraz.azalir.

Bazı sana geçiyo demek ki annesi bence Güneş gizli bi anne hayranı sevgisini öyle gösteriyo benim de günüm yaklaşıyo ya aklım orda sürekli durur mu uyur mu falan diye

Bazı sana geçiyo demek ki annesi bence Güneş gizli bi anne hayranı sevgisini öyle gösteriyo benim de günüm yaklaşıyo ya aklım orda sürekli durur mu uyur mu falan diye

Annen bağımlısı vallahinya
Ay kuzu bende 10 gün sonra haftada 2 gun gitcem bende tırsıyorum anneme bırakcsm kocada yarım.gun evde durcak alt komşu Var oda.desfek.olur
Senin bakıcı.disaedaydi dimi bi sure beraber vakit geçirirsiniz sima ne kadar önemli inan güneş benden sonra aşağıdaki. Komşuma gidiyor beni.birakip gidiyor gezmeye gitcek ya bide.guluyor.sen nereye gidoyorsu diyince,

Güneşinde öksürüğü vardi kuzu şükür geçti ilaçlarla
İlaç yazdimi
İlaç yazmadı kuzum bol bol serum fizy le burnunu temizle dedi. Bizim öksürük az ama balgam var iste o hırıltı yapıyo balgamdan dolayı öksürüyor . Öksürük şurubu fln sorduk onun kullanımını çok önermiyoruz dedi

Evet kuzu oğlumda oksuruk.surubu vermişlerdi cocugun balgam icerde.kalmjstj inmişti
Tavsiye etmiyorlar
Bize aferin yazdı soluk algınlığı.gb bogazlR kırmızı dedi

Baya yaklaşmış ya tecrübelerini de buradan paylaş iyi olur inşallah. Benim karşı komşum bakacak arada kahveye çağırıyorum ya da ben gidiyorum alışsın abla diye. Bizim oğlan gezmeci zaten sorun etmiyo benim tek sorunum emip uyuyo ben yokken nasıl uyuyacağı. Abla da kucağımda uyur merak etme diyo bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…