2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Allah Allah yeğenim 5 yaşında onda yoktu eminim 🤭2 kuzenimin ikisinin 2 yaşında çocuğu var onlarda yaptırmadık yoktu 9.ayda dediler🙊 onlar mı bilmiyor ki🤭
Bilmiyorum ki ama kesin 3 senesi var arkadaşı aradıklarında yanındaydım birebir şahit oldum. Şimdi doktordan çıktım. Öksürük için gittik hani şu beğenmediğim ilk doktor 🤣 9. Aydaki aşıyı yaptırtma gerek yok dedi. Faranjit olmuş ısı değişimimden dedi. Zaten girer girmez ben üşüttüğünü düşünüyorum dedim 🙈 menenjiti 1 yaş sonrası yaptırt dedi 🤣

Abowwwww neyse çocuklara can feda:)
İnşallah gelir kuzu halimiz duman
Yani müge de her gün o terkedilen bebeleri görünce içim.sizliyor bugünde 6 aylık bebek
İzledin mi bilmiyorum Suriye uyruklu Kadın hamile.kaloyor sevgiliden yıllar önce terk ettiği adama gidiyor eski kocasınıda sevgilisi var adamın bu kadından da 2 cocugu.var şimdiki sevgilisininde eskinkocasindan oğlu var
Yani ortada 4 cocuk var abi nedir ya
Cok.uzuluyorum bu çocuklara

Evet izledim ya daha küçük yaşta evlenirse olacağı bu. Adamda iğrenç ya alıyor kadını iki kadınla birlikte oluyor yanındaki o yağmur mudur nedir tam slk ne hayatlar var ya olan çocuğa oluyor.

Şırıngayla kuzum . Bi şırıngayı bi deliğine öbür deliğine de ayrı şırıngayla . Baya sıkti yanı. Bn tek şırıngayı ikisine paylaştırıyordum . Ama az önce bn de öyle yaptım
Ayakta yapıyorlar dimi oturur pozisyona geldikleri için yapılması lazım sanırım. Büyük iş ya ben beceremiyorum.

Emmiyor ki benim kuzu sadece mama ile besleniyor. Bugün üst diş çıktı sonunda 1 haftayı geçti çekiyoruz 😢 evet ya kuzenimin çocuğunun biri alerjik mama içiyordu da kötü tadı içmiyor diyordu
Kiz biliyorum emmedigini ona ragmen oyle alir mamayi belki dedim, ama bugun bizim de krizimiz tuttu ust dis krizi mi bu ya, ust dudagini emiyo surekli sapir supur, asla durmuyo hicbiyerde de, oyun halisinda fln dururdu yok kucak kucak kucak
Sebze çorba ettimde yemedi pekk yaa 3 4 kaşik aldı oda ama elma suyunu hep açtı eşşeekk
Bu bebeler biliyo agzinin tadini 😅

Evet izledim ya daha küçük yaşta evlenirse olacağı bu. Adamda iğrenç ya alıyor kadını iki kadınla birlikte oluyor yanındaki o yağmur mudur nedir tam slk ne hayatlar var ya olan çocuğa oluyor.
Ben izleyemedim iyi ki bakmamışım kötüymiş ya. En son ezel bayraktarı gördüm 😂😂

Kızlar aranızda yurutec kullanan var mı? Başından beri çok karşıyım uzmanlar da önermiyor biliyorum ama yapışık ikiz gibiyiz bütün gün kızımla ben yanında olmadan oyuncağını eline alıp oynamıyor bile. Belki dedim günde 20 dk kullansam bir işimi yaparım, gözümün önünde olur yine. Hem kucakta taşımak da zorlaştı 🙈

Ben izleyemedim iyi ki bakmamışım kötüymiş ya. En son ezel bayraktarı gördüm 😂😂

Bende biraz bakıyorum ne olaylar var diye sonra kapıyorum o ezele bakmıyorum bile oda değişik int de okudum adam menejer tutup dünya starı olacakmış onu bekliyorlardı zaten 😂

Kızlar aranızda yurutec kullanan var mı? Başından beri çok karşıyım uzmanlar da önermiyor biliyorum ama yapışık ikiz gibiyiz bütün gün kızımla ben yanında olmadan oyuncağını eline alıp oynamıyor bile. Belki dedim günde 20 dk kullansam bir işimi yaparım, gözümün önünde olur yine. Hem kucakta taşımak da zorlaştı 🙈

Aslında bende karşıyım ama arkadaştan alıp hergün olmasada arada kullansam mı diyorum. Okadardan bişey olmaz bence kullan ne olacak 20 dk da.

X