2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İyi bari canım bende fırınlanmış süt ürünleri ile başladım bakalım kontrole gidince yoğurt yemeye de başlayabilrim
Yaa o kadar az bir miktarda bile tepki veriyor öyle mi. Kontrole gitmeden Bi deneyim o zaman yumurtayı 🥴
Maşallah diş de gelmiş 🤩

Fazlasını sağ kuzum dondurucuya at onunla tarifler var onları yaparsın 🤩
Bakalimm canomm

Evett yaa dun aksam 9 da bi aglamak bi aglamak şaşırdim noluyo meğersem gazı varmış kucağıma aldim biguzel gazını verdi suçtu zannettim amaa değill oderece etti🤣

Ay bi alemler ya bizimkide 8 de kalkti 9 da başladı mizmizlanmaya hicbisiden mutlu değil odaya götürdüm uyutmaya memede emdi güzelce bi sağ bi sol sonra dalamiyo bir türlü ayağıma aldim.normalde orada uyurdu yok ağlama tekrar memeye tekrar ayak derken dedim artık.ugrasmicam getirdim geri salona ne istediği de belli degilki bacım
Simdi tekrar uyutmaya çalışıyorum ayakta bu sefer olcak inşallah

• Beğen
Reactions: Jou
Ayy sevdoş bana sol çok ters geliyoyaa 😀😀😀😀 yapcak bise yokk hep aynı yerden emzirmeye devamm sutyensiz gezerken biri memevarbiri meme yok geziyorum 😂😂😂😂😂🤩🤩🤩🤩

Solda teli daha rahat tutuyorum herhalde ondan 😀
Kiz geçen alt komşuya gittim güneş mizmiz landi bende hemen emzirdim arkadaş diyor karı ya bak hazır sutyen mutyen yok 😀

Maşallah yap kiz nolcak

Kuzum hazir ekmeklerin icindede var sanirim bilmiyorum ki zaten alt ustu kendi yicegi toplu igne ucu kadar 2 3 kez ben corba sularina banip veriyorum onuda

Bacim ha bu kız fırsat vermiyor
En az 3 öğün için kaç cc.ihtiyac olur acaba 😰

Kuzular gece doğru düzgün uyuyamadı boncuğum hep o balgam yüzünden . Sabah 6dan sonra anca uyuyabildi . Sonra aldık aile hekimine götürdük . Bi çocuk acile götürürseniz iyi olur dedi . Ciğerlerinden ses duydun gibi dedi belki film isterler belki yatış bileğiyle yapılabiliyor bazen dedi. Tabi bn o an çok fena oldum üzüldüm üzülme sadece tedbiren bi görsünler bakalım dedi. Hemen 9Eylul ünv çocuk acile gittik . Dr dinledi fln nefesine külahıma karnına her yerine baktı. Sonra bi burnunu temizledi 5dk sonra yine dinleyeyim dedi . Emziriyordum yine dinledi sorun yok dedi ses güze geliyo ama iki saatte bir hatta saat bası bile temizleyebilirsin burnunu dedi .
İçim rahat etti ya şükür
İnsanın içine şüphe düşürüyorlar, korkuyorsun doğal olarak 😕 Nasıl temizledi şırınga ile mi? Temizleme işide zor 😕

Kuzular gece doğru düzgün uyuyamadı boncuğum hep o balgam yüzünden . Sabah 6dan sonra anca uyuyabildi . Sonra aldık aile hekimine götürdük . Bi çocuk acile götürürseniz iyi olur dedi . Ciğerlerinden ses duydun gibi dedi belki film isterler belki yatış bileğiyle yapılabiliyor bazen dedi. Tabi bn o an çok fena oldum üzüldüm üzülme sadece tedbiren bi görsünler bakalım dedi. Hemen 9Eylul ünv çocuk acile gittik . Dr dinledi fln nefesine külahıma karnına her yerine baktı. Sonra bi burnunu temizledi 5dk sonra yine dinleyeyim dedi . Emziriyordum yine dinledi sorun yok dedi ses güze geliyo ama iki saatte bir hatta saat bası bile temizleyebilirsin burnunu dedi .
İçim rahat etti ya şükür

Ay kuzum kıyamam oh şükür ciğerlerine inmemiş kuzumun
Fena olmaz mısın ya tuhaflar yeminle
Ay bebelerimiz iyileşsin ya
Gerçi abiler ablalar getiriyor ister istemez 😞

Ay bi alemler ya bizimkide 8 de kalkti 9 da başladı mizmizlanmaya hicbisiden mutlu değil odaya götürdüm uyutmaya memede emdi güzelce bi sağ bi sol sonra dalamiyo bir türlü ayağıma aldim.normalde orada uyurdu yok ağlama tekrar memeye tekrar ayak derken dedim artık.ugrasmicam getirdim geri salona ne istediği de belli degilki bacım
Simdi tekrar uyutmaya çalışıyorum ayakta bu sefer olcak inşallah
Benimkide oyleydii bugünn sanırım burunları hala tam iyileşmedii ensonda kucagımda uyudu gitti sallanmakta istemedi bizimki pek ama gözler kıpkırmızı kan ağlıyo sankii

Aydınlıyım canım 🤗 valla ayrıntıya dikkat etmene şaşırdim 😂

Ahahah evet normalde çok dikkat etmem ayrıntıya :)
Bende hep sol emzirmisim sol çok doluyo 😞

Ayy sevdoş bana sol çok ters geliyoyaa 😀😀😀😀 yapcak bise yokk hep aynı yerden emzirmeye devamm sutyensiz gezerken biri memevarbiri meme yok geziyorum 😂😂😂😂😂🤩🤩🤩🤩

Yunsev jouu size kötü haberim var ozmn bende hep sağdan emziriyordum şimdi sağ meme yumuş pammuk gibi diğeri normal kaldı 😂
Bize geçen ay 850 geldi bu ay daha fazla açtık herhalde gelir
Son zamlardan sonra dahada arttı
Allah yardımcımız olsun :KK43:

Ocakta indirim olacak diyorlar inş doğrudur

X