2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bir süre icmim.bakim kuzu
Ama benim kız bi düzeliyor bi düzelmiyor
Ben hep çay içiyordum bence diş geliyor bide abiyi babayı özlüyor aksam kestirmesi yapıp tekrar gece 11 buçuk 12 e kadar takılıyor bi sekilde duzelticem bakalım:KK43:
Kuzum çay bnde içerim hep ama çok açık içiyorum . Bi de bizim uyku düzeni de aynı 6da babayla abla geliyo sonra yemek sonra bi ufak uyku ondan sonra 11buçuk fln gibi yatışa geçiyoruz. Ama ozluyo yani onları sürekli babaya bakıp gülüyo cilve yapıyo ablası Sist dese kahkahalar atıyo fln.
Bnce sizin dişler gelecek kuzum. Biz de baya bi huzursuzduk öncesinde bi hastalandık sonra ateş oldu . Sonra farkettim zaten kafa hep bi tık daha sıcak gece uykular nerdeyse yok kadar gündüzde tabi o yüzden hep mızmız ve hep uyumak istiyo. Sonra da patladı dişler iste

Benimkinin de ağzi hic kapanmiyo sevinince :KK70: gelenlerden bi aile kayseriliydi,ben de cok sevindm universite yillarim sonrasi orda geçti hep,kayseri muhabbetini cok sevdim, özledim heralde:)
Büyüyünce de böyle olursalar rahat ederiz sıcakkanlı bebelerle 😂 benim kv ler kayseride yaşıyo seviyorum ben de güzel şehir her yaz gidiyoruz mecbur 😂 güzel yerde okumuşsun ünivrsiteyi

Büyüyünce de böyle olursalar rahat ederiz sıcakkanlı bebelerle 😂 benim kv ler kayseride yaşıyo seviyorum ben de güzel şehir her yaz gidiyoruz mecbur 😂 güzel yerde okumuşsun ünivrsiteyi
Ben sevmistim yaa bide ozledim kac kere ruyamda gordum gidip geziyorum:)) hadi insallah sicakkanli olurlar da gezeriz bebişlerle,eşim karavan yaptirmayi dusunuyo cocuklarla eglenceli vakit gecirelim diye bakalim:))

Ben sevmistim yaa bide ozledim kac kere ruyamda gordum gidip geziyorum:)) hadi insallah sicakkanli olurlar da gezeriz bebişlerle,eşim karavan yaptirmayi dusunuyo cocuklarla eglenceli vakit gecirelim diye bakalim:))
Harika fikir valla çok iyi olur eğer imkan varsa yaptırınca gezersiniz bolca çok eğlenceli olur😍 ben de seviyorum güzel şehir

Keşke uyumuş olsak😅 çıldıracağım yakında, sapıttı benim kızlar, akşamları sürekli ağlıyor özellikle biri, gece sürekli uyanıyor, zaten birlikte yatıyoruz, tüm gece memede, ağlayacağım
Ay anammm Allah kolaylık versin ikiz daha zor.. İkizler genelde ayrı karakterde olurmuş kuzum. Yeterince uykunu alamadığından vücud yorgun düşüyor 😔

Yaa canım.benim sende ikizlermi var burçlarınada tam uymuş🤩
Kız unutmuşsun sen beni😅 erken doğum yapanlardanım ben size göre, boğa benim kızçeler😬
Ay anammm Allah kolaylık versin ikiz daha zor.. İkizler genelde ayrı karakterde olurmuş kuzum. Yeterince uykunu alamadığından vücud yorgun düşüyor 😔
Amin amin, her huyları farklı valla, biri yemiyor, biri uyumuyordu, şimdi ikisi de uyumuyor🤦🏻‍♀️ Biri hasta olsa hoop diğeri de hastalanıyor. Kaç kez hastanede yattık zaten doğduklarından beri

Kız unutmuşsun sen beni😅 erken doğum yapanlardanım ben size göre, boğa benim kızçeler😬

Amin amin, her huyları farklı valla, biri yemiyor, biri uyumuyordu, şimdi ikisi de uyumuyor🤦🏻‍♀️ Biri hasta olsa hoop diğeri de hastalanıyor. Kaç kez hastanede yattık zaten doğduklarından beri
Aaa boğa Burcu mu efsaneee 😍😍🥰🥰💃💃👏🏻👏🏻

Hahahahaha doğruu murpuydan sonra sen geldin tamam tammm kusuruma bakma :KK60:

Kuzum çay bnde içerim hep ama çok açık içiyorum . Bi de bizim uyku düzeni de aynı 6da babayla abla geliyo sonra yemek sonra bi ufak uyku ondan sonra 11buçuk fln gibi yatışa geçiyoruz. Ama ozluyo yani onları sürekli babaya bakıp gülüyo cilve yapıyo ablası Sist dese kahkahalar atıyo fln.
Bnce sizin dişler gelecek kuzum. Biz de baya bi huzursuzduk öncesinde bi hastalandık sonra ateş oldu . Sonra farkettim zaten kafa hep bi tık daha sıcak gece uykular nerdeyse yok kadar gündüzde tabi o yüzden hep mızmız ve hep uyumak istiyo. Sonra da patladı dişler iste

Aynen kuzu özlüyor onlarla kalıp oyun oynamak istiyor gündüz olan mizmizlik aksam hiç yok abisine bakıyor bana bisi yapsın güleyim diye
Bencede diş ama gözleri kısık sağ gözde kızarık acaba sürekli o gözü ovaladi ondan mı
Simdi kahvaltı yaptık tekrar yatırdım hiç oynamak istemedi uykusu var bi saat fln uyusa rahat edecek sizin dişler geldi mi

Bugün tiyatro etkinligi vardi öğretmeni aradi eşimi cinar 2 merdiven kadar düştü demis hemen görüştüm öğretmeni ile sorun yok agladi ama şimdi keyfi yerinde dedi 😞

Kizlar benim oğlan bu ara cok zor uyuyor bazen gece 2 3ü buluyoruz dün su videoya denk geldim actim dinlerken uyudu kaldi sjmdide emziriyordum doydu memeyi istemedi yine actim memede uyudu kaldi yine valla tesirine inandim 🥰 belki sizde dinletmek istersiniz diye atiyorum buraya 🤗

Kizlar benim oğlan bu ara cok zor uyuyor bazen gece 2 3ü buluyoruz dün su videoya denk geldim actim dinlerken uyudu kaldi sjmdide emziriyordum doydu memeyi istemedi yine actim memede uyudu kaldi yine valla tesirine inandim 🥰 belki sizde dinletmek istersiniz diye atiyorum buraya 🤗

Ulann ben kaçkere dedim.burdaa hiçbiriniz görmediniz püüüüü:110::110::110::110: cok zor uyuyacagı zaman açıyorum bende

X