2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Zam gelmiş beee alamadan 20 sini bekliyordum 🤦🏼‍♀️ %36 nedir ya
Screenshot_2022-12-14-14-38-38-524_com.instagram.android.jpg

Top top yapıyor zaten çoğu zaman günde 2 3 defa öyle yapıyor çok nadir normal yaptı. Kabız yapacak yiyeceklerde vermiyorum. Doktora gittiğimde tesadüfen yapmıştı gördü doktor bu şekilde yapıyor kabız dedim tabii ki cevap alamadım
Canm doktorunu degistirmek istemiyo musun? Allah korusun catlak felan olur,probiyotik eksikligi olabilir birsuru sebebi olabilir..yedigi gidarla duzelebilecek bi durum degil demek ki.doktoruna sinirlendim ya

Az önce aşısını yaptırıp geldik kızlar da ağızdan damlatılan çocuk felci aşısı yoktu. Türkiye geneli aşı yok şu an ne zaman gelir belli değil dedi. Yakınlarda aşı yaptıran varsa size de böyle mi dediler merak ediyorum
Bu sabah bize aşı yaptirdik canim,1 tane agizdan cocuk felci,sonra 2 bacagindan oldu

Cok beklemişya birikmiş,sulu hali kalmamiş:))
Neyse atlattin hadi gozun aydin,sen nasilsin peki
Halim varr ama bogaz ım gıcık maaleseff geçen pazar ilkkez bi manava gideyim dedim dışarı hava alayim dedim o gün bugün böyle sifayı kaptık🤦‍♀️ neseki halim varki almiraya iyi bakabiliyom arada takıyorum maske çıkarmaya çalışıyo habire hoşuna gitmedii 😀

Canım ek gıdaya da çok yüklenme seni güzel emiyorsa. O yüzden de kabiz olabilir. Öğün gibi çok çok yedirmekteler tattır az yedir
Ek gıdadan önceden beri var bu kuzum ya başlayıncada hepten oldu demekkii daha vermiyo fazla sindirimi kolaylaştırsın diye yoğurt yedirecem 5te

Emiyor emiyo dr dedi emzir bolbol dedi neyseki sütüm hala devam ediyor

200 gramsa iyi sanki kuzum tam değer ne bilmiyorum da yani ne kadar almaları lazım benimki 70g almış gözüküyor. Biraz üzüldüm. Çünkü şimdiye kadar fena değildi alışı..
Kuzum bugün hep hastanedeydim okuyamadım. Yazdın mı sonradan bilmiyorum ama nasıl çıktı idrar sonucunuz? Ek gıda da yemiyorlar ki doğru düzgün. Aslında iyi de emiyor bartu ama yetmiyor artık demek ki bebiklere :KK43:

Kızlar bugün bileğim için ortopediye gittim. Artık dayanılmayacak kadar ağrıyordu hatta parmağım kilitleniyordu sanki. Quervain sendromu mu ne öyle bişey olmuş, tendonlarla alakalı. Baş parmağımdan bileğime sabitleyici atel verdi. Of iyice sakat oldum bununla hiç bi iş de yapılmıyor, 30 gün kullan dedi. Emzirdiğim için hap veremedi:KK43: geçmezse kortizol iğnesi ya da ameliyAt dedi canım sıkıldı baya. Bebekle nasıl olacak ki, dinlendir diyor bi de mümkün mü

Halim varr ama bogaz ım gıcık maaleseff geçen pazar ilkkez bi manava gideyim dedim dışarı hava alayim dedim o gün bugün böyle sifayı kaptık🤦‍♀️ neseki halim varki almiraya iyi bakabiliyom arada takıyorum maske çıkarmaya çalışıyo habire hoşuna gitmedii 😀
Ben de disarda soguk yiyince hemen bogazim acimaya başlar hatta şuan aciyo ama farenjit var ben de ondan dolayi.neyse bebegine bakabiliyosan iyi,inş atlatirsin kisa zamanda

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlar bugün bileğim için ortopediye gittim. Artık dayanılmayacak kadar ağrıyordu hatta parmağım kilitleniyordu sanki. Quervain sendromu mu ne öyle bişey olmuş, tendonlarla alakalı. Baş parmağımdan bileğime sabitleyici atel verdi. Of iyice sakat oldum bununla hiç bi iş de yapılmıyor, 30 gün kullan dedi. Emzirdiğim için hap veremedi:KK43: geçmezse kortizol iğnesi ya da ameliyAt dedi canım sıkıldı baya. Bebekle nasıl olacak ki, dinlendir diyor bi de mümkün mü
Canim ilk cocugumda benimde 2 bileğimde inanilmaz agri olmuştu,bana da bilegi sabitleyici bisey vermisti onu taktim ama asil onemli olan dinlendirmen,ben bi sure dinlendirdim,oyle hizli bi şekilde bebegi yatagindan almadim vs vs daha dogrusu bebek buyudu bileklerim kendi kendine geçti

Canim ilk cocugumda benimde 2 bileğimde inanilmaz agri olmuştu,bana da bilegi sabitleyici bisey vermisti onu taktim ama asil onemli olan dinlendirmen,ben bi sure dinlendirdim,oyle hizli bi şekilde bebegi yatagindan almadim vs vs daha dogrusu bebek buyudu bileklerim kendi kendine geçti
Uyurken bile çıkarma dedi parmakları da sabitleyen bir şey, robot oldu sol elim. Umarım geçer çabucak. Yağ vs doğal birşey etki eder mi ki? Önerisi olan?

Geçmiş olsun yaa bebekle nasıl olacak. Bartu kuş bir de durmuyor sürekli kucakta

Benim de iki elimin bileği fena halde sağa sola zor çeviriyorum ahseni kucakta sallamaktan

Uyurken bile çıkarma dedi parmakları da sabitleyen bir şey, robot oldu sol elim. Umarım geçer çabucak. Yağ vs doğal birşey etki eder mi ki? Önerisi olan?
Ben de gece yatarken takiyodum,doktor tak dedi ama gecmedi sonra sonra bebek buyudu ve kendisi ayaga kalkti,yataktan almak ta kolaylaşinca geçti bileklerim.cok agriyodu benimkide.hicbisey surmedim ben

Canm doktorunu degistirmek istemiyo musun? Allah korusun catlak felan olur,probiyotik eksikligi olabilir birsuru sebebi olabilir..yedigi gidarla duzelebilecek bi durum degil demek ki.doktoruna sinirlendim ya
Canım kaç tane doktor değiştirdim hepsi diğerini arattı saolsun 😑 adanaya belki yılbaşında giderim orada artık doğru düzgün bir doktora götürmek istiyorum

Canım çok geçmiş olsun

Kızlar bu çocuk aç kitabında 8 aylık kısmında kuru meyveli kek vardı ondan yaptım üff valla sizde severek yersiniz he. Ben fırında değilde fincanda tencere de pişirdim daha yumuşak oldu 7 aylıkken de yapabilirsiniz çünkü ozaman da yedirdiğiniz şeyler var not edin mutlaka o keki 😂

Geçmiş olsun yaa bebekle nasıl olacak. Bartu kuş bir de durmuyor sürekli kucakta

Benim de iki elimin bileği fena halde sağa sola zor çeviriyorum ahseni kucakta sallamaktan
Sağol canım yaa evet sürekli kucaklamaktan oldu zaten. Benim de sızlama ile başladı sonra kırt kırt ses geldi ve bu hafta parmaklarım kilitlendi:KK43: inşallah senin de geçer. meliyke meliyke dediği gibi zamanla rahatlarız inşallah
Ben de gece yatarken takiyodum,doktor tak dedi ama gecmedi sonra sonra bebek buyudu ve kendisi ayaga kalkti,yataktan almak ta kolaylaşinca geçti bileklerim.cok agriyodu benimkide.hicbisey surmedim ben
Umarım geçer ya zaten ameliyat falan olamam hem emziriyorum hem daha kucakta hep çocuk. Umudum bileklikte, zeytinyağı falan sürerim gece bakalım nasıl olacak. Asıl altını alırken yıkarken falan ağrıyor onda da bilekliği çıkarmam gerek

Sağol canım yaa evet sürekli kucaklamaktan oldu zaten. Benim de sızlama ile başladı sonra kırt kırt ses geldi ve bu hafta parmaklarım kilitlendi:KK43: inşallah senin de geçer. meliyke meliyke dediği gibi zamanla rahatlarız inşallah

Umarım geçer ya zaten ameliyat falan olamam hem emziriyorum hem daha kucakta hep çocuk. Umudum bileklikte, zeytinyağı falan sürerim gece bakalım nasıl olacak. Asıl altını alırken yıkarken falan ağrıyor onda da bilekliği çıkarmam gerek
Geçmesi icin dinlendirmek gerek canm,zaten bileklikte o gorevi gorecek ama terletiyodu yanlis hatirlamiyosam.gecmis olsun tekrar

X