2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ek gıdaya başlayınca maalesef oluyor canım biz hala yaşıyoruz. Hurma, kayısı kaynat onu ver canım iyi gelir yada armut veriyorsan bir tane de kayısıyı haşlayıp armutla karıştır.
Ek gıdadan öncede böyleydi diyorum acaba yoğurtmu fazla veriyorumm
Hurma kayısı yok başka ne olabilir armut var az yedi suyunu içiyo haslayıpmı ediyorsun

Ayy guleyimmii uzuleyeyimmi bilemedim kızz
Benimki gögüs üstüne dondüğü an pirt yapar 😅😅
Bnmki alerjik bebe, yogurdun yanindan gecse gaz yapiyo malesef
Kızlarr yaa aslında moralim hiç iyi değill
Benim kiz 2 haftaya yakın hic kaka etmedii gazını veriyo cok güzell çişinide ediyorr
Armut verdim bugün eder diye belki yok dr ra gidince 1 hafta olmamiştı yapmamışlığı buyüzden sormamıştım😔😔 son zamanlarda hep yeşil ediyordu normalmii bu nezaman yeşillik yesem onda yapıyor kaka
Kaka masaji denedin mi
Ek gıdaya başlayınca maalesef oluyor canım biz hala yaşıyoruz. Hurma, kayısı kaynat onu ver canım iyi gelir yada armut veriyorsan bir tane de kayısıyı haşlayıp armutla karıştır.
Ek gidadan mi oldu acaba bnmki de rahatsiz hep, balkabagi verdim dun be bugun sevdi minnos ama cok az veriyorum ztn

Bnmki alerjik bebe, yogurdun yanindan gecse gaz yapiyo malesef

Kaka masaji denedin mi

Ek gidadan mi oldu acaba bnmki de rahatsiz hep, balkabagi verdim dun be bugun sevdi minnos ama cok az veriyorum ztn
Aaa aklıma geldiydi sabah ama bilmediğim için sormayıda unuttum nasıl yapılıyorr varmı bi videosu falan

Biraz panik oldum ya yüz yüze konuşulacak diye bekliyordum. Ne yapsam nerden başlasam bilemedim.
Bikac gun once ayni durumdaydim, ek gida saskini olmustum, en yakin baslayam ben varim heralde bikac bise verdim simdiye kdr, anlatim istersen kendim naptigimi, bana da doktorum hic bilgi vermedi

Eklentiler

• 20221213_213657.jpg
    20221213_213657.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 31
  • Komik
Reactions: Jou
Ben gün aşırı mutlaka yaptırıyorum ö çok rahatlıyor daha rahat uyuyor

Belisinde köpek dişinin ucu görünmüştü sonra kayboldu:)

Oy maşşallah minnoka gelsin ek gıdalar :)

Yumurta beyazından küçük bir parça verdim şimdiye kadar yediklerinden bir alerjik reaksiyon göstermedi bundada belki olmaz dedik oluyormuş 🤦‍♀️

Tebrik ediyorum ahseni:))
Doktorla paylaşmayı unutma kuzum sarısında tepki yoktu dimi

X