2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Dayısına baya benziyo bebeklik resimleri var da kardeşimin oğlumun aynısı dayısı da bana benziyo şansa
Oo ne iyiymiş ya sizin dayı masraftan kurtuldu o zaman
aynen öyle cinsiyeti öğrendik direk aradık onu yırttın diye
Sende dayısı sana benziyo bu oğluş deyip sünnet masraflarını kitle ona sünnet düğünü yapacaksan tabi. Ama dayı karşılarsa da yapılır be bi sünnet düğünü

boğa burcuyum ben muhtemelen ordan bi benzeşme oluyo kuzum.

Ben terazi kuzum

Aynı kafaya ben de hemen girdim doktoruna yazdım bebekler hafif atlatıyor hiç merak etmeyin yazdı. Ama şimdi de kendime taktım paroladan başka birsey içemiyorum nasıl iyileşeceğim ben diye

Canim bol bol vitamin aktara dadan
Şükür ben hafif atlattım

aynı biz gb oldu desene kuzu ben bugünde göndermedim yarın gitsin dedik

aynı biz gb oldu desene kuzu ben bugünde göndermedim yarın gitsin dedik
Aynen iyi yapmışsın kuzum ya. Bugün bn de göndermedim . Dr gittik yine . Antibiyotik verdi ama yarına kadar toparlamazsa öyle başla dedi de bn bugün başlıcam . Ya bişe de yemiyo boğazı az bnm kinin bi de tabi dili de hep yaraydı hiç yiyemedi 3-4gun. Zayıfladı iyice bünye toparlayamiyo . Zorla kahvaltı yaptırdım

Ay oğlumda öyleydi ağız için yaraları vardi yemek yiyemedi dişlerini fırçalayamadi
Kurudu yavrular

Ne işi kuzum bu. Walla Allah kolaylık versin ya. Ama zorlayacaksa ücretsiz izin fln hakkın varsa kullansan mi.
Bn mayisa kadar ücretsiz izin aldım

Kuzu beklemiyorlar bende en azından mart dedim yok gel diyorlar
Üretim firması satış üretim tarafındayım kızlar idare ediyorlar ama işte gel diyorlar evime 100 km uzaklıkta sabah 7 aksam 7.30 8 de geliyorum

Ay oğlumda öyleydi ağız için yaraları vardi yemek yiyemedi dişlerini fırçalayamadi
Kurudu yavrular
Kurudu kuzum walla. Dr dedi sen bişe yeminin mu hiç nasıl yesin ya. Bize ilaç fln fayda etmedi en son propolis sürdüm diline o var ya hemen toparladı sabaha bile toparlamıştı hatta KESK’e daha önce aklıma gelseydi

HIc aklima gelmedi ya aslinda en guzeli tencerede yapmak sariyoz battaniyeye sabaha kadar ohh mis ama iste azcik cıvık oluyor oda bende dedim guzel bisey olsun oglusuma ozel çoook guzel oldu

Canim bende öyle oğluma özel yapmıştım seneler önce sanırım kış ayı biraz daha sıcak mayalama lazımmış sonra gecenin bi vakti araştırdım sıcak suda bırakın 4 5 saat diye bende hmene bıraktım sabah olmustu

Kuzu beklemiyorlar bende en azından mart dedim yok gel diyorlar
Üretim firması satış üretim tarafındayım kızlar idare ediyorlar ama işte gel diyorlar evime 100 km uzaklıkta sabah 7 aksam 7.30 8 de geliyorum
oyyyy yavrum ya Hem çok uzak hem çok yoğun saatler. Bilemedim walla Allah kolaylık versin dua etcem sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…