2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Uyy minyonum benim 😍
Uyyy🙈 sen kaçsın
Abartı değil ama pahalı aynen. Oyüzden genelde evde yapıyorum :)
Iyi yapıyorsun ne güzel ev alırsak kendime kahve köşesi yapıcam bende
Ya anlamadığım minyon kadınlar hep kendinden baya uzun biriyle evleniyor. Etrafımda ne kadar minyon varsa hepsi öyle valla:)
Kaderin böylesiiii bide benden 8yaş büyük 😂
Yaaa ne güzel genç görünüyorsun demekki 😍

Bir sonraki sürecin ona gözün gibi bakmak oluyor kuzu sonrada oyuncakların arasında kaybolup gidiyor heheheh
Bir kere eline alıp ağzına soksa hemen video çekip eşime atıp rahat edecem ama sürekli dalga geciyor 🤣 neyse ilk çocukta oluyormuş böyle şeyler ikinci artık yerden taş bulup dişini kaşıyacak 😂
onlarinda boyu ayniymiş..ben yaninda kucuk duruyom ama her turlu kucuk duruyom kizz,gecen bi kari koca çaldı kapıyı satılik bi ev varmis onu soracaklarmiş..açtim kapıyı,kadin diyo ki annen evde mi :KK70:
Daha iyi iltifat duymadım 🤣🤣
Bu arada ben de 1,59 um ve tr kadin boy ortalaması 1,60 yani ortalamanın üzerindesin cnm ne kısası, minyonu ya😃 etrafındakiler fazla uzunsa bu onların sorunu olmalı 🤣🤣🤣

Uyy minyonum benim 😍

Abartı değil ama pahalı aynen. Oyüzden genelde evde yapıyorum :)

Ya anlamadığım minyon kadınlar hep kendinden baya uzun biriyle evleniyor. Etrafımda ne kadar minyon varsa hepsi öyle valla:)

Yaaa ne güzel genç görünüyorsun demekki 😍
Canim benim eşimin benden onceki sevgilileri hep minyon,adam oyle seviyosa demek :KK70:

Niye kız sen hiç giymiyor musun :) spor giyinmeyi çok seviyorum ya :)

Demekki:))
Yooo hiç giymemm spor giymeyi bende severimm ama eşim herzaman gömlek giyer puşttt yaguşuklu oluyor bide :KK14: bide siyah giydimi tamam dönüp bakıyo kızlarr ben kaş göz yapıyorum 🤨 hemen önune dönüyolar neseki kışa kandırdım kazak giy dedim ne bu böyle üsuycen dedim yani hahaahahah🤣

Bir kere eline alıp ağzına soksa hemen video çekip eşime atıp rahat edecem ama sürekli dalga geciyor 🤣 neyse ilk çocukta oluyormuş böyle şeyler ikinci artık yerden taş bulup dişini kaşıyacak 😂

Bu arada ben de 1,59 um ve tr kadin boy ortalaması 1,60 yani ortalamanın üzerindesin cnm ne kısası, minyonu ya😃 etrafındakiler fazla uzunsa bu onların sorunu olmalı 🤣🤣🤣
Canim sen de bizdensin.ewt benim etrafimdakiler uzun.kizim bile ilkokulun sonuna dogru beni geçer,babasina cekmiş.

Yooo hiç giymemm spor giymeyi bende severimm ama eşim herzaman gömlek giyer puşttt yaguşuklu oluyor bide :KK14: bide siyah giydimi tamam dönüp bakıyo kızlarr ben kaş göz yapıyorum 🤨 hemen önune dönüyolar neseki kışa kandırdım kazak giy dedim ne bu böyle üsuycen dedim yani hahaahahah🤣

Ya eşimde aslında hiç sevmiyor spor giyinmemi şık giyinsene bu ne hep kot spor ayakkabı falan diyor :) eşimde gözlük takmaya başladı cool bir gözlük seçmiş kızlar bakıp duruyor yaw önceden eşim etrafa bakardı biri bana bakıyor mu diye şimdi ben öyle oldum 😳

Bu topikte en kısası ben miyimmmmm :KK57: :KK57: :KK57: :KK57: :KK57: :KK57: :KK57: :KK57:

X