2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende titremedim hiçç farkliyızz broo
Normal doğum sancısı çekerken öyle bir titreme geliyor ki kızlar dişlerim tıkır tıkır
Vücuduma hakim olamıyorum resmen o derece ayyy Allah olmayana versin kııız daha gücüm yok valla aynı şeyleri yaşamaya

5ci yetti hahahaha ben sezaryen amaa sweet sezaryenden sonra titredim diyo sadece

Ay evet nasıl hissediyorlarsa hemen sinirleniyorlar:) ama yavaş yavaş sen kendi yönteminle uyutmaya çalış valla yoksa işin Zor:)
Olmazmı az önce sızladı mesela oram bide terleyince daha çok sızlıyo geçmez bu senelerce 2ci hamistede aynı bel ağrısı çekerim kesin

Yesinn teyzoşuu

Çok sinir bozucu ya kendimi yaşlı teyzeler gibi hissediyorum :)

Neyseki eşimin ailesi öyle birbirine çok düşkün değil çok gidip gelmezler. Toplasan 6 yıllık evliliğimde abisi 3 defa gelmiştir :) oyüzden rahatım

Canim valla simdi gördüm salmak degilde malum bu aralar köpeğimizi kaybettigimiz icin psklojik olarak iyi degiliz bide annemler geldi cuma gunu pek firsatim olmadi girmeye

50 yaşindan sonra artık bakicuzz

Kızlar bunu alan varmı varsa memnun musunuz
Eki Görüntüle 3175110
Ben aldim canim cok memnunum yemek yaparken mutfakta tezgahta yanimda yemek yerken masada arabada bile bunu kullaniyorum yalniz 1 kez minder koymadan oturttum acemiligime geldi poposunda bezin sekli ciimisti simdi minik minder koyuyorum altina ve sirtina banyoda 1 kez kullandim ama orda rahat degil cunku popisini en son yikamak zorunda kaliyorsun yine bisey farketmiyor yani .

Bende bir yere giderken yanıma almayı salonda otururken mesela yanımda oda rahatça otursun diyorum. Minder birde ayarlamak lazım yani. Çıkarken aslında al kucağına tut totosuna çıkar ben en son öyle yapıyorum çünkü :))

Kızım iyileşti babasıyla ben hasta olduk bu döngü böyle sürüp gidecek mi deneyimli anneler bir teselli verin meliyke YunSev ve diğerleri

Ay kuzummmm insallah sürmez gecensene bizde oyleydik oğlum hasta oluyordu sonra bize geçiyordu
Ama şükür minik düzelmiş önemli olan o
Sabaha karşı büyük ateslendi gece hiç uyumadı dedin keşke biz olsak o olmasa

Sağ ol canım benim,dogdugunda neredeyse 4 kg olduğu için normal diyor doktor bir de benim bebekler hep 1 yaşına kadar önden gidiyor hareketlenince veriyorlar geri. Benim bakmamla alakalı bir şey değil
O zaman normal zaten kilolu doğmuş her ay 1 kg almış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…