2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Eveet bunu bende yapıyorum dün akşam hatta o kadar yoruldumki tamam uyuma bakalım dedim beşiğe bıraktım gittim döndüğümde uyumuştu
Aynen benimki de uyumuyor. Ne zaman tuttu ki kız. Sürekli huy değiştiriyorlar tipini yediimm
Seninki ne yapıyor kız büyümüştür baya

Ben direk yatağına yatıyorum orada uyutuyorum kız:) sizdede olduğuna göre anam buda normal. Anlamaya çalışmamak mı lazım bazen:)
Hadi bizimkiler ikizler seninki boğaydı demi

Benim ki boğa kıs:)

Benim kızda eskiden uykusu gelince sızardı falan. Şimdi hiç uykusu yok gibi hareketleri falan kucağıma aldığım an gözler gidiyor çok komik bi görüntü ve kucağa alıştı yine ben düzeltmiştim beşikte sallayarak uyuyordu annem tekrar kucağa alıştırdı taşınırken

Yaaaa senin oğlandı demii heeeyy maşaaallaahhhhh 10kilo anamm bu 1 yaşinda 20 kiloyla gelirrr

Çok çabuk herşeye alışıyolar ya

Eveet bunu bende yapıyorum dün akşam hatta o kadar yoruldumki tamam uyuma bakalım dedim beşiğe bıraktım gittim döndüğümde uyumuştu

Seninki ne yapıyor kız büyümüştür baya

Demekki çocuk tek kalmak istiyor bi rahat vermiyoruz ki :)) büyüdü ya tipini yediimm tokat atmayı öğrendi saolsun tokat delisi oldum vallaa:)

Ben direk yatağına yatıyorum orada uyutuyorum kız:) sizdede olduğuna göre anam buda normal. Anlamaya çalışmamak mı lazım bazen:)

Benim ki boğa kıs:)
HEe yatakmı aldinız benimki park yatak daha aşağıya indirmedim indirmeyi düşünmüyorum yerde yatıyomuş gibi hissediyorum çunkü yeni alcam seneye

Hey maşallah kız nasıl baktın üle

Oo kolay gelsin kollar kas olur artık :))
Evet ben bir şekilde boğaya geçtim

Enemm bi belis sanıyordum ben kız sen ne zaman doğurmuştun
HEe yatakmı aldinız benimki park yatak daha aşağıya indirmedim indirmeyi düşünmüyorum yerde yatıyomuş gibi hissediyorum çunkü yeni alcam seneye

Arkadaşım verdi yatak, bizim yatakla aynı boyda yatağına yatırıp bende yanında uzanmış gibi oluyorum kuzum
Öyleymiş valla:))

20 mayısta kuzu ani sancım başlamıştı hatırlarmısın bilmem

Ay kas mas istemem yatağında uyusun kol dayanmıyor uyumayınca hele

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…