2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
benimde hemen hemen öyle huzursuz olduğu zamanlar sürekli emzirdim gece ama artık daha uzun uyuduğu için şüphede kaldım bi kuzu

Aç mı kalıyor acaba diye huzursuz oluyorsun tabi bu zamana kadar gece beslediğimiz için. Ama artık büyüdüler uyuyorsa emziği verince demek uykusunu bölecek kadar aç değildir. Ben emziği verdiğimde hala uykuya dalamadıysa deniyorum vermeyi. İçin rahat olsun bence seninde. Annem hep bana beslenmesi kadar uyuması da önemli bırak uyusun, uyusun ki büyüsün :)

Kızlar akşam uyurken sizin minikler zorlanıyor mu. Tam 2 saattir gözler kapalı uykuya dalmasını bekledim bi oraya dönüyor bi buraya 2 dk durmuyor yerinde
Oo hemde nasıl tüm ışıkları kapatıp oyle ayaklarımda sallıyorum 1 saat ama gerçekten uykusu varsa hemen uyuyo yoksa ben bekliyorum mecbur uykusu gelene kadar

Evettt huysuzlanıyo çok annemde dün acildeydi böbreğinde taş vardı sallaninca siddetli agrı geçirdi serum yedii neseki iyi
cocuk kayniyo hastane dedi sakın biyere gitme diyo
Yaa ona da geçmiş olsun canım. Girebolu diye bir bitki var onun suyunu içsin iyi gelir
Aciller dolu aynı şikayetlerden
Yani aç olsa ortalığı yıkıyor genelde ama memeyide asla geri çevirmiyor benimki bakalım bundan sonra bi deneme yapıcam emicekmi emmicekmi ona göre artık çünkü iştahı yerinde bi bebek benimki
Aynen dene bakalım iştahı yerindeyse aç olsa yıkar ortalığı diye düşünüyorum ama sen daha iyi bilirsin 🤗
Yok ya ne hamaratı neler yapıyor millet ben hala düzene oturtamadım. İnş onu da becerebilirsem tam doymuyor çocuk bu sefer huzursuzlanıyor falan zor ya. İyi olsunda senin minik devam edersiniz sizde 🤗
Of bende neyi ne kadar vercem bilmiyorum zamanla oturturuz düzeni inşallah 🤗 ben bir an önce bizim yemekleri yediği bölüme geçelim diyorum 😅
Taşındım çok şükür canım. Bende markete anneme giderken diye düşündüm de
İyi bakalım canım hayırlı olsun 🥰 kangurusu olan tanıdık varsa Bi deneme yap bakalım ona göre alırsın. Ya da dolap tan al geri satarsın. Sen iyi satış yapıyordun😅

Teyzoslaaaarrr günlerdir uykusuz geceler tüm gün mızmız haller veeee sonuç bugün damağını kasirken elime gelen minik inci 😍 sağ alt patlamış . Hem de tam olarak 6ay dolduğu gün 😍 ablamızın da aynı böyle olmuştu
Maşallah hayırlı olsun dişi 😍
benimde hemen hemen öyle huzursuz olduğu zamanlar sürekli emzirdim gece ama artık daha uzun uyuduğu için şüphede kaldım bi kuzu
Mesela geçenlerde gece 4 de tepiniyor uykudan uyandırdı beni öyle bi tepinme mama verdim uyudu. Yani acıkınca belli ediyor bence 😂

Aç mı kalıyor acaba diye huzursuz oluyorsun tabi bu zamana kadar gece beslediğimiz için. Ama artık büyüdüler uyuyorsa emziği verince demek uykusunu bölecek kadar aç değildir. Ben emziği verdiğimde hala uykuya dalamadıysa deniyorum vermeyi. İçin rahat olsun bence seninde. Annem hep bana beslenmesi kadar uyuması da önemli bırak uyusun, uyusun ki büyüsün :)
Kesinlikle birde gündüz çok uyumuyor benim ki gecede giderse hepten sıkıntı bakalım günü günün tutmuyor gerçi

Oo hemde nasıl tüm ışıkları kapatıp oyle ayaklarımda sallıyorum 1 saat ama gerçekten uykusu varsa hemen uyuyo yoksa ben bekliyorum mecbur uykusu gelene kadar

Bekledim bende baktım olmuyor biraz yatağına yatırdım yalnız bıraktım döndü döndü uyudu en sonunda. Aradan yarım saat geçti ağlayarak uyandı bu sefer kucağımda sallayıp uyuttum. Neden yapıyorlar acaba öyle

Yaa ona da geçmiş olsun canım. Girebolu diye bir bitki var onun suyunu içsin iyi gelir

Aynen dene bakalım iştahı yerindeyse aç olsa yıkar ortalığı diye düşünüyorum ama sen daha iyi bilirsin 🤗

Of bende neyi ne kadar vercem bilmiyorum zamanla oturturuz düzeni inşallah 🤗 ben bir an önce bizim yemekleri yediği bölüme geçelim diyorum 😅

İyi bakalım canım hayırlı olsun 🥰 kangurusu olan tanıdık varsa Bi deneme yap bakalım ona göre alırsın. Ya da dolap tan al geri satarsın. Sen iyi satış yapıyordun😅
Satışlar durdu 😂😂 dolaptan bakcam ama temiz varsa alırım. Etrafımda yok hiç 😂

Amaaann acıktımı isteerr bırakk uyusun bebe ooyyy yektamm yaguşuklumm beniimm
Yekta aç kalmaz diye düşünüyorum 😂😂

Öyle canım bende öyle düşünüyorum
Maşallah hayırlı olsun dişi 😍

Mesela geçenlerde gece 4 de tepiniyor uykudan uyandırdı beni öyle bi tepinme mama verdim uyudu. Yani acıkınca belli ediyor bence 😂
İşte anı anının tutmuyo bunların 😄

Bekledim bende baktım olmuyor biraz yatağına yatırdım yalnız bıraktım döndü döndü uyudu en sonunda. Aradan yarım saat geçti ağlayarak uyandı bu sefer kucağımda sallayıp uyuttum. Neden yapıyorlar acaba öyle
Uykuya tam dalamadıği için benimkide bugün öyle etti genel anlamda çok yaparr emziriyorum sallıyorum salıyo koyuyorum bide alıp biyerden koyuncada şaşırıyo uyanıyo ondanda ağlıyo uyuyamadım diyerekten biz nasıl düşünsene salondayızz uyuya kaldı yatağa gittik uykumuz kaçtı onun gibi normall yani böyle şeyler

Aaa aktardan mi bulunur o nasıl etcez çaymı cano

X