2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende heyecanla ne diyeceksin diye bekledim haklısın ama eheheh. Zekta1 Zekta1 ben artık vermiyorum geceleri uyanınca da dediğin gibi emzik veriyorum geri uykuya dalıyor. Nadiren kalkıp mama veriyorum çoğunda yemiyor da zaten
Normal bir soru sorduğumu düşünüyorum 😄 burdaki herkesle aşağı yukarı aynı zamanlar doğumumuz oldu sizin bebeler ne durumda diye ama bebeyle alakalı demekki 😄

Ah kuzum bi laf anlasalar 😒😒 patladım zaten en sonunda istemiyorum dedim 😒 yazık yavrum ne halde kaç gündür. Bi bugün biraz iyi öyle kötüydü ki 🥺 sende iyi yapmışsın canım aman aman kış geçene kadar misafir olayına elveda demeyi düşünüyorum

Canım geçmiş olsun umarım bir an önce toparlanır minik🙏

Oyle yapp cidden bosverr oğlum hasta de birşeyler geçiştir yanii biyere gidincede şoka giriyo ben anneme istnabula gitmeyi korkuyorum buranın havasına alışkın evin e alışkın oraya gidersek şoka girer diyede gitmek istemiyorum aslında çok sıkıldımm ben biyandanda otur eve jou diyorum az kaldı hazirana diyorum annemde korkuyorum hep istiyorum gel ama biyandanda diyemiyorum gel diye korkuyorum almira hasta olcak diye annem gelcek busefer bana teyzemle
Ayda bikere çıkıyorum dışarı oda dra kontrole
Aman aman gitme kuzum iyi düşünmüşsün annenler gelsin o daha iyi hem bebeğin düzeni bozulmaz. Hemde dışarısı hastalık kaynıyor inan on kişiden dokuzu hasta çok fena. Bide bebekler daha zor oluyor valla onlara gelmesin hastalık ya 🥺

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Haklısın canım ya ama aşırı yoğun geçiyor günler.. Çocukların okul,kurs,etkinlik vs günler nasıl geçiyor inan bilmiyorum. Geçen 6 aylık aşısını yaptırdım bebisin 70cm 10,400 g olmuş dombilim 🥰
Ek gıdaya yeni başladık diyebilirim. Şimdilik güzel gidiyor reddetmedi yediklerini. Hepiniz iyisinizdir inşallah
Jou Jou 🤦🏼‍♀️

• Şaşırdım
Reactions: Jou
Normal bir soru sorduğumu düşünüyorum 😄 burdaki herkesle aşağı yukarı aynı zamanlar doğumumuz oldu sizin bebeler ne durumda diye ama bebeyle alakalı demekki 😄

Yanlış anladın sen bizi buradaki arkadaşlarım çoğu uykusuz gece sürekli emziriyorlar :) ondam öyle dedi meliyke

Aman aman gitme kuzum iyi düşünmüşsün annenler gelsin o daha iyi hem bebeğin düzeni bozulmaz. Hemde dışarısı hastalık kaynıyor inan on kişiden dokuzu hasta çok fena. Bide bebekler daha zor oluyor valla onlara gelmesin hastalık ya 🥺
Evettt huysuzlanıyo çok annemde dün acildeydi böbreğinde taş vardı sallaninca siddetli agrı geçirdi serum yedii neseki iyi
cocuk kayniyo hastane dedi sakın biyere gitme diyo

O zaman aç değildir diye düşünüyorum misal şöyle gündüz açken emzik ile kanmıyırsa gece de aynı olabilir ama yine de besle derim. Çünkü daha minikler. 1 yaşında falan bırakıyorlar beslemeyi
Yani aç olsa ortalığı yıkıyor genelde ama memeyide asla geri çevirmiyor benimki bakalım bundan sonra bi deneme yapıcam emicekmi emmicekmi ona göre artık çünkü iştahı yerinde bi bebek benimki

Kızlar birde açılmış calpolü ne kadar süre kullanıyorsunuz? Elimde hiç açılmamışta var Eylül ayında alınmış 27-29 derece gibi alanda durdu kullanılabilir mi sizce?
Calpolun süresi 1 ay canım nerede durursa dursun etkisi azalıyor birde kilosuna göre ölçeği artırabilirsin

İnşallah canım çok sağol ne güzel ek gıdaya başladık oda yarım kaldı maşallah senin bebiş çok güzel yiyor hamarat annesi 🤗🤗

Yok ya ne hamaratı neler yapıyor millet ben hala düzene oturtamadım. İnş onu da becerebilirsem tam doymuyor çocuk bu sefer huzursuzlanıyor falan zor ya. İyi olsunda senin minik devam edersiniz sizde 🤗

Amin canım ya 😓antibiyotik ile tanıştılar bakalım. İnşallah sık sık kullanmak zorunda kalmayız. Size de geçmiş olsun canım. Aynı şikayetler mi

Amin amin balım inşallah 🤲 bugün daha iyi gibiydi
Hayırlı olsun balım taşındın mı sen. Bende hiç bakamıyorum doğru düzgün. Hele şimdi hastalıktan sürekli mızmız
Bide kanguru sormuşsun balım bizde var kısa mesafelwr için kullanırım dedim ama benim sıpa Biraz tosbik zor sığıyor hele kalın tulum falan giydirsem çok zor oluyor üzerine yine battaniye çekiyorum.
Ha çok ayaz olmazsa Bi markete falan gidilir

Of evet canım ya çocuk doktorunun olduğu kısımda her köşede Bi çocuk öksürüyor 😓
Uzun bir süre misafir almıycam Bi yere de gitmiycwm 😓
Senin oğlan nasıl oldu canım size de geçmiş olsun ya kafam yerinde değildi
Taşındım çok şükür canım. Bende markete anneme giderken diye düşündüm de

Kızlar size bişey soracağım gece emzirmek artık gereklimi ben sindirim sistemi açısından gece emzirmiyorum bazen yüzüstü döndüğü için uyanıyor rahatsız oluyo sırt üstü çevirip emziğini veriyorum hemen dalıyo acaba açmı uyuyo diyede tereddütte kalıyorum ama aç olsa uyumaz diyede düşünüyorum siz ne durumdasınız bu konuda
Ben 3 aydan beri vermiyorum gece. Zaten içmiyordu da. 6-8 saat aç kalıyor

Kızlar size bişey soracağım gece emzirmek artık gereklimi ben sindirim sistemi açısından gece emzirmiyorum bazen yüzüstü döndüğü için uyanıyor rahatsız oluyo sırt üstü çevirip emziğini veriyorum hemen dalıyo acaba açmı uyuyo diyede tereddütte kalıyorum ama aç olsa uyumaz diyede düşünüyorum siz ne durumdasınız bu konuda
Böyle anlattığına göre memeyi arıyodurr benimkide cok yapar onu acıktığı zaman ağzını süründürüyor emziriyorum uyuyo gidiyo acıksada uyumazz gerçi emziğide arıyodur dediğin gibi sen daha iyi anlarsın

Kızlar akşam uyurken sizin minikler zorlanıyor mu. Tam 2 saattir gözler kapalı uykuya dalmasını bekledim bi oraya dönüyor bi buraya 2 dk durmuyor yerinde

X