2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok geçmiş olsun cnm biz de antibiyotik kullanıyoruz, çocuklar hasta olmasın 🥺🤲
Amin canım ya 😓antibiyotik ile tanıştılar bakalım. İnşallah sık sık kullanmak zorunda kalmayız. Size de geçmiş olsun canım. Aynı şikayetler mi
Yaaaa kuşum benim çabucak iyileşir inşallah 🤲🏻
Amin amin balım inşallah 🤲 bugün daha iyi gibiydi
Hayırlı olsun balım taşındın mı sen. Bende hiç bakamıyorum doğru düzgün. Hele şimdi hastalıktan sürekli mızmız
Bide kanguru sormuşsun balım bizde var kısa mesafelwr için kullanırım dedim ama benim sıpa Biraz tosbik zor sığıyor hele kalın tulum falan giydirsem çok zor oluyor üzerine yine battaniye çekiyorum.
Ha çok ayaz olmazsa Bi markete falan gidilir
İnşallah canim ya biraz önce dışarı çıktık hava alsınlar dedim karşı komşuyu gördüm evde herkes ınfluanza olduk dedi
Kimle konuşsam hasta 😞
Of evet canım ya çocuk doktorunun olduğu kısımda her köşede Bi çocuk öksürüyor 😓
Uzun bir süre misafir almıycam Bi yere de gitmiycwm 😓
Senin oğlan nasıl oldu canım size de geçmiş olsun ya kafam yerinde değildi

Kuzum benim oğlan hasta kaç gündür onunla uğraşıyoruz🥺🥺
Yaaaa bebeler hep hasta yaa gitmeyeydin biyerlere keskee başka eve gecince bile şaşırıyolar hasta oluyolarr benim kvler gelcekti bugun kabak falan seyler vardı onlari getircektiler ailecek hasta olmuslar gelmedilerr cok fena salgın var ben bile biyere gitmiyorum hiç

Kızlar size bişey soracağım gece emzirmek artık gereklimi ben sindirim sistemi açısından gece emzirmiyorum bazen yüzüstü döndüğü için uyanıyor rahatsız oluyo sırt üstü çevirip emziğini veriyorum hemen dalıyo acaba açmı uyuyo diyede tereddütte kalıyorum ama aç olsa uyumaz diyede düşünüyorum siz ne durumdasınız bu konuda

Yaaaa bebeler hep hasta yaa gitmeyeydin biyerlere keskee başka eve gecince bile şaşırıyolar hasta oluyolarr benim kvler gelcekti bugun kabak falan seyler vardı onlari getircektiler ailecek hasta olmuslar gelmedilerr cok fena salgın var ben bile biyere gitmiyorum hiç
Ah kuzum bi laf anlasalar 😒😒 patladım zaten en sonunda istemiyorum dedim 😒 yazık yavrum ne halde kaç gündür. Bi bugün biraz iyi öyle kötüydü ki 🥺 sende iyi yapmışsın canım aman aman kış geçene kadar misafir olayına elveda demeyi düşünüyorum

Kızlar size bişey soracağım gece emzirmek artık gereklimi ben sindirim sistemi açısından gece emzirmiyorum bazen yüzüstü döndüğü için uyanıyor rahatsız oluyo sırt üstü çevirip emziğini veriyorum hemen dalıyo acaba açmı uyuyo diyede tereddütte kalıyorum ama aç olsa uyumaz diyede düşünüyorum siz ne durumdasınız bu konuda
Bizimki hayatta uyumaz canım bazen çok sık uyanıyor ama seninki mama mı içiyordu anne sütü mü. Mama biraz daha tok tutuyormuş kızların bebişler maşallah uzun süre uyuyor

Sizede geçmiş olsun canım varmı bir haber

Amin inşallah canım ben yine idare ediyorum oğluşum çabucak toparlar inşallah 🤲

Sağol sweetim dikkat ediyoruz ama olacağı varsa oluyor oğluşum iyi olsunda kaç gündür öksürük mahvetti yavrumu 😔
Öksürük için ayağının altına sarımsaklı yağ sürebilirsin iyi geliyor

Burdaki analar gece her 30-60 dk da bir emziriyo..yanliş yerde soruyosun bu soruyu :KK70:

Bizimki hayatta uyumaz canım bazen çok sık uyanıyor ama seninki mama mı içiyordu anne sütü mü. Mama biraz daha tok tutuyormuş kızların bebişler maşallah uzun süre uyuyor
Şöyle günde 2 kere mama veriyorum bazen gece emzirip uyutuyorum bazen mama denedim bi süre bazen hiç uyanmadı bazen uyandı ama artık yüzüstü dönüyor uykusunda rahatsız olduğu için uyanıyor hemen çevirip emziği verdiğim gibi geri dalıyor

Burdaki analar gece her 30-60 dk da bir emziriyo..yanliş yerde soruyosun bu soruyu :KK70:

Bende heyecanla ne diyeceksin diye bekledim haklısın ama eheheh. Zekta1 Zekta1 ben artık vermiyorum geceleri uyanınca da dediğin gibi emzik veriyorum geri uykuya dalıyor. Nadiren kalkıp mama veriyorum çoğunda yemiyor da zaten

Şöyle günde 2 kere mama veriyorum bazen gece emzirip uyutuyorum bazen mama denedim bi süre bazen hiç uyanmadı bazen uyandı ama artık yüzüstü dönüyor uykusunda rahatsız olduğu için uyanıyor hemen çevirip emziği verdiğim gibi geri dalıyor
O zaman aç değildir diye düşünüyorum misal şöyle gündüz açken emzik ile kanmıyırsa gece de aynı olabilir ama yine de besle derim. Çünkü daha minikler. 1 yaşında falan bırakıyorlar beslemeyi

Ah kuzum bi laf anlasalar 😒😒 patladım zaten en sonunda istemiyorum dedim 😒 yazık yavrum ne halde kaç gündür. Bi bugün biraz iyi öyle kötüydü ki 🥺 sende iyi yapmışsın canım aman aman kış geçene kadar misafir olayına elveda demeyi düşünüyorum
Oyle yapp cidden bosverr oğlum hasta de birşeyler geçiştir yanii biyere gidincede şoka giriyo ben anneme istanbula gitmeyi korkuyorum buranın havasına alışkın evin e alışkın oraya gidersek şoka girer diyede gitmek istemiyorum aslında çok sıkıldımm ben biyandanda otur eve jou diyorum az kaldı hazirana diyorum annemde korkuyorum hep istiyorum gel ama biyandanda diyemiyorum gel diye korkuyorum almira hasta olcak diye annem gelcek busefer bana teyzemle
Ayda bikere çıkıyorum dışarı oda dra kontrole

X