2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kiz dertliyim dertliiiii:KK14: dis cikaracak felegim sasti yemin ederim.. mamaya asik olan cocuk gitti asla icmeyen agzini kitleyen biberonun ucunu isiran cocuk geldi🥺
Coook huysuzlaniyor, cikacak yeri sismis gecen cok hafif atesi cikti istahsizligi cok. Dr a gittik o da dis gelecektir dedi..
sizler nasilsiniz napiyorsunuz uzun zaman oldu yazmadim buraya

Kiz dertliyim dertliiiii:KK14: dis cikaracak felegim sasti yemin ederim.. mamaya asik olan cocuk gitti asla icmeyen agzini kitleyen biberonun ucunu isiran cocuk geldi🥺
Coook huysuzlaniyor, cikacak yeri sismis gecen cok hafif atesi cikti istahsizligi cok. Dr a gittik o da dis gelecektir dedi..
Ooyyyhadi yaa böyle huysuz oluyomu çok bizimki hala tık yok kızz

Ooyyyhadi yaa böyle huysuz oluyomu çok bizimki hala tık yok kızz
Ya valla o kadar sakin mutlu bi bebekti ki son 1 haftadir huysuz durduk yere agliyor parmagimi koparacak kemirirken..
Hele mamasini bitirirdi hep simdi agzini kitleyip agliyor onu da bitirmiyor sastim kaldim ciksa da rahatlasa artik:KK43:
Ustune ben de soguk alginligi geciriyorum maske takiyorum yaninda ona da gecmesin diye

• Beğen
Reactions: Jou
Artik 6 Ay oldu kuzu 2 3 Ay dah sabır ondan sonra düzelir herhalde bide ben ise başlayacağım o yüzden geceleri emzirmeye devam etmek istiyorum ne olursa olsun uykusuz giderim ise napalim ya
Ek gidsda benimde 1 2 kaşık alıyor bugün armut verdim tatlıydı ama yinede yüzünü kirıştırdı arada öğürdu
Bende emziririm gece o sknti degil de acikmadigi halde aliskanliktan uyumayip 5dk da bir uyaniyolarmis ya, o yuzden her kalktiginda emzirmemeye ugrasiyorum ama bakalim nasil olacak 🤷🏼‍♀️
Pürede de yapıyor 😂 ben 1 2 gün püre yaptım sonra çatalla ezdim püreye alışmasın diye
Demee, eyvah püreden ümitliydim, neyse alisacak mecbur 😅
Burdayiim, cocugumun yememesiyle kafayi yiorum 😅
Ay evt benimki de boyle oldu, mamaya asik degildi ama yinede iciyodu, birakti asla almiyo ve isirip duruyo biberonu, suan 2 dis var agzinda ve 5bucuk aylik, ne acelesi vardiysa
Kizlar sizinkilerin disi ne alemde cikaran var mi aranizda?
Benimkinde 2 diş var iste, alttaki onler cikti

• Komik
Reactions: Jou
Bende emziririm gece o sknti degil de acikmadigi halde aliskanliktan uyumayip 5dk da bir uyaniyolarmis ya, o yuzden her kalktiginda emzirmemeye ugrasiyorum ama bakalim nasil olacak 🤷🏼‍♀️

Ay evt benimki de boyle oldu, mamaya asik degildi ama yinede iciyodu, birakti asla almiyo ve isirip duruyo biberonu, suan 2 dis var agzinda ve 5bucuk aylik, ne acelesi vardiysa

Yaa cikardi mi bebis🤩
Ne zaman cikti nasil oldu belirtiler neydi?
Benimkinin de cikacak hissediyorum keske yarin sabah uyansam disi cikmis olsa :halay:

Kızlar ya benm Bebişim gün içinde ağzında birsey varmış gibi sürekli birseyler çiğniyormuş gibi yapıyor benm de her seferinde aklım gidiyordu başta birsey mi attı ağzına diye 🙈 ama sonra baktım sürekli yapıyor. Var mı başına gelen, normal mi? Ek gıdayla tanıştı diye mi oluyor acaba? 🙄

Totosuna vurr😂

Ya valla o kadar sakin mutlu bi bebekti ki son 1 haftadir huysuz durduk yere agliyor parmagimi koparacak kemirirken..
Hele mamasini bitirirdi hep simdi agzini kitleyip agliyor onu da bitirmiyor sastim kaldim ciksa da rahatlasa artik:KK43:
Ustune ben de soguk alginligi geciriyorum maske takiyorum yaninda ona da gecmesin diye
Canımm karanfilli zeytinyağ yap sür hafifletirr enazından dişini
Sen ılık süt ballı karabiber yap iç

Günaydın kızlar acayip salgın vardı ya bizde nasibimizi aldık. Oğluş çok kötü hasta evde hava veriyorum 🥺 antibiyotik başladık🥺
Dikkat edin inşallah minikler hastalanmasın 🥺 içim gidiyor. Ateşi düşüremiyorduk bugün çıkmadı gibi inşallah çıkmaz 🥺🥺
Çok geçmiş olsun kuzum inşallah biran önce iyileşir minik 🙏

X