2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ne bileyim kuzum ya üzülüyorum ona da 8de gidiyo 6bucuga doğru geliyo haftasonları da genelde iki gün yok fln.
Maşallah ya bnm ki kalkıp çay demlese mutfak yıkılır 😂herkes uyanır zaten . Sakin çalışamadığını İçin 🙈biraz da o yüzden zaten yaptırmamam

Yoğun çalışıyormuş kuzum bizim ki h sonu evde. Eli becerikli de işte alismim diye çok yapmiyor 😀

Kızlar ya şimdi ben kanguru alayım diyorum kışın kullanışlı olur mu kısa mesafede falan sizce. Zaten tulumu var bi yüzü açık kalacak sorun olur mu ki
Bende kanguru düşünüyordum ama kışın üstünü yeterince giydiremeyeceğim için vazgeçtim. Ama sürekli alsamıydım diye düşünüyorum 🙈

Kiz dertliyim dertliiiii:KK14: dis cikaracak felegim sasti yemin ederim.. mamaya asik olan cocuk gitti asla icmeyen agzini kitleyen biberonun ucunu isiran cocuk geldi🥺
Coook huysuzlaniyor, cikacak yeri sismis gecen cok hafif atesi cikti istahsizligi cok. Dr a gittik o da dis gelecektir dedi..
sizler nasilsiniz napiyorsunuz uzun zaman oldu yazmadim buraya
Geçen gün seni etiketlemek için girdim anam bu kız nerelerde nicki nasıldı diye düşündüm hatırlayamadım kaldı öyle 🙈 Eşin geldi mi naptın ne ettin, Antalya nasıl?

Geçen gün seni etiketlemek için girdim anam bu kız nerelerde nicki nasıldı diye düşündüm hatırlayamadım kaldı öyle 🙈 Eşin geldi mi naptın ne ettin, Antalya nasıl?
Hadi yaa unuttun mu nickimi zor da degil aslinda🙈
Bebisle ugrasiyorum pek huysuz su siralar disini bekliyoruz oyle sen nasilsin neler yapiyorsunuz nasil gidiyor?
Esim geldi mutluyum ama yine stresliyim dis donemi yuzunden😂😆🥹
Antalya serinlesmeye basladi ama hala kis gelmedi gibi sanki..
Yaz gelsin artik diyorum bana bu havalar bile yetti inanir misin🤣

Hadi yaa unuttun mu nickimi zor da degil aslinda🙈
Bebisle ugrasiyorum pek huysuz su siralar disini bekliyoruz oyle sen nasilsin neler yapiyorsunuz nasil gidiyor?
Esim geldi mutluyum ama yine stresliyim dis donemi yuzunden😂😆🥹
Antalya serinlesmeye basladi ama hala kis gelmedi gibi sanki..
Yaz gelsin artik diyorum bana bu havalar bile yetti inanir misin🤣
Kız Bi ye kadar okey sonrası bir gelmedi aklıma 🤣
Çok sevindim valla kız tek zor olur hiç olmadı eşinde eşlik eder diş merasimine bir destek bir destektir 😁
Ben ne yapayım işte bebişle uğraşıyorum, bir yandan işe başladım çok yoğun değil Allah’tan da güzel bir geçiş olmuş olucak benim ve bebek için..
Ay bugün burası pek bir güzeldi bahar ayı gibi.. Kış öncesi sessizlik resmen pazar günü itibariyle kış gelmiş olucak sanırım hep yağmur gözüküyor 🤣

Kız Bi ye kadar okey sonrası bir gelmedi aklıma 🤣
Çok sevindim valla kız tek zor olur hiç olmadı eşinde eşlik eder diş merasimine bir destek bir destektir 😁
Ben ne yapayım işte bebişle uğraşıyorum, bir yandan işe başladım çok yoğun değil Allah’tan da güzel bir geçiş olmuş olucak benim ve bebek için..
Ay bugün burası pek bir güzeldi bahar ayı gibi.. Kış öncesi sessizlik resmen pazar günü itibariyle kış gelmiş olucak sanırım hep yağmur gözüküyor 🤣
Guldurdun beni valla Bi ye kadar hatirlamissin gerisi yok🤣
Oyle valla canim tek bebek bakmak zormus bir sekilde bugunlere geldik cok sukur🙈😆
Insallah kolaylikla guzellikle gecer senin icinde hem bebek hem ise gitmek zordur kim bakiyor bebise buldun mu birisini annen mi bakacak?
Antalya kac gundur yagmurlu esiyordu bugun gunesliydi ama benim icin hep soguk 🙈
Yazin bebek bakmak cok kolaymis onu anladim bi zibin giydir yeter hasta olma derdi de yok 🤣
Bebis neler yapiyor buyumustur simdiye😍

X