2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye kııız benim dana dönüyor artık işine gelince tabi çok cezbedici şeyler varsa😂😂😂
Hahah iki gündür benimki de ara sıra dönüyor dediğin gibi eğer işine gelirse 😅😅
Bu arada tam mı dönüyor yana mı. Yani bizimki şuan sadece yana dönüş yapıyor 🥺 çok mu gerideyiz akranlarından bilmiyorum 🥺

Ben patates havuç bezelye başladım, muz ve elma da verdim. Hatta bugün cicibebe bile verdim, biz atistirirken çok göz göz baktı yavrum dayanamadim😁

Bebeyatmaz var bende, onda duruyor yoksa desteksiz nerdeee.. gelişim hakikaten çok farklı yahu. Benim kızımı 5 aylik oldum kartıyla resim çekmiştim, desteksiz oturuyordu🙃

Bu defa da benimki dönmeyi unuttu. 4 aylıktan beri dönüyordu, videoları olmasa hayal gördüm diyeceğim ama 2 haftadır takip ediyorum dönmüyor, dönmeye çalışmıyor bile🤷‍♀️

😁😁😁
Aaa neden acaba 🤭 6 ay aşısı oldu mu

Hahah iki gündür benimki de ara sıra dönüyor dediğin gibi eğer işine gelirse 😅😅
Bu arada tam mı dönüyor yana mı. Yani bizimki şuan sadece yana dönüş yapıyor 🥺 çok mu gerideyiz akranlarından bilmiyorum 🥺
Tam derken nasıl sırt üstünden yüz üstüne dönüyor ama kolu altta kalıyor 😂😂 ay yok yaa bizimkilerin totosu ağır 😂

Tam derken nasıl sırt üstünden yüz üstüne dönüyor ama kolu altta kalıyor 😂😂 ay yok yaa bizimkilerin totosu ağır 😂
Kız döner Beliste aynısıydı sonra bi sabah bi kalktım anam hop dönüverdi birden güncelleme geldi çocuğumaa

ben her çeşit maya denedim. toz maya denedim vivo marka, sıvı büyüyo marka bi de activia yoğurtla denedim. toz olanı sevmedim, ben beceremedim sanırım pek tutmadı. büyüyo ve activia aynı oldu tadı. ama büyüyo yu az koyunca da tutmadı. ben artık evde yoğurt kalmadıysa activiayla yapıyorum. 1lt süte, 1 küçük activia tam oluyor. sonra da kendi yaptığımla mayalamaya devam ediyorum.
1 kucuk activia da kac gram pekii de hele aldığin resmini att 😁😁 ozaman activiamı alayım bi küçük tamamınımı 1 litre sütlemi edecem looo

Oo maşallah kızzz bizde yok o bacım 😅 daha yeni işine gelirse sırt üstünden yan dönüyor 🥺* aynen öyle koca göbeği taşıyamıyor minik danam 😅😅 spor salonuna yazdırcam😅🤪

Tekim canım. Eşim sabah 6:30 akşam 7:30 çalışıyor. Anneme gidiyorum haftada 1 orda da yemek falan yiyorum işte ama çocuk hep bende. 5 10 dk sevip verirler hemen.
Kv bilmem ama anneler genelde baya kurtarıcı oluyo keşke seni rahatlatsalar biraz iyi gelir. Eşin de geç geliyomuş Allah yavruna sağlık sakinlik versin ne diyeyim 😘 ben de tekim annemlerle 23, kv ile 10 saat var aramda böyle olunca hiç umutlanmıyo bile insan 🙂

Bacım güçten düşmememiz lazım şimdi buldukça yiyelim sonra bakarız çaresine 🙈 gerçi ben kilo olarak zayıf sayılırım ama göbek çıktı bende de 🤣
Geçen bi arkadaşla konuştuk 3.sezaryen doğumunu yapacak yakında. Adet olunca göbek gider diyo 🤷ben henüz olmadım sen de olmadıysa bekle bakalım olunca gidecek mi göbek😁

1 kucuk activia da kac gram pekii de hele aldığin resmini att 😁😁 ozaman activiamı alayım bi küçük tamamınımı 1 litre sütlemi edecem looo
büyüyo marka maya da güzel yaptı ama işte o bi küçük şişe. 1lt süte ne kadar koyacağımı ayarlayamadım, hep farklı oldu 😅 activia daha kolayıma geldi. 4lü küçük paketler satılıyo ya, 1 küçük paketi 1lt süte yapıyorum. ilk activia dene bence.
ben pastörize süt kullanıyorum, sek markanınkiyle kötü oluyo bu arada aklınızda olsun 😅 aoç marka var ankarada ben onla yapıyorum. bimde altın süt var o iyi, bi de içim in %3 yağlı olanı iyi. organik süt istersenizde yine migrosta ada marka organik pastorize süt var. hepsini denedim, aoç den devam 😂

Eklentiler

• 71F065AB-6F5A-41D0-812F-88D6103E7684.jpeg
    71F065AB-6F5A-41D0-812F-88D6103E7684.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 23
büyüyo marka maya da güzel yaptı ama işte o bi küçük şişe. 1lt süte ne kadar koyacağımı ayarlayamadım, hep farklı oldu 😅 activia daha kolayıma geldi. 4lü küçük paketler satılıyo ya, 1 küçük paketi 1lt süte yapıyorum. ilk activia dene bence.
ben pastörize süt kullanıyorum, sek markanınkiyle kötü oluyo bu arada aklınızda olsun 😅 aoç marka var ankarada ben onla yapıyorum. bimde altın süt var o iyi, bi de içim in %3 yağlı olanı iyi. organik süt istersenizde yine migrosta ada marka organik pastorize süt var. hepsini denedim, aoç den devam 😂
Sek i zaten kullanmayın diyo doktorum listeme de özellikle yazmış
Haa boyle yoğurt diyosun sen ben sandım mayası var
Tam yağlı Pastörize şişe süt var günlük migrosta onu alcak eşim

X