2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Benim arkadaşta sütü baya iyi yarıyor diye 8. Ayda başlatmıştı ek gıdaya. Aslında çoğu yerde geç başlatmak iyi değil diyor ama bu konuda işte aynı düşüncede değiller maalesef. At bakalım ne yazmış doktorcuğumuz:) kız en son sen başlıcan galiba jouu:)

Ewt reçete ile aldım cnm bişey sorcam ya kasiklarim ağrıyo midem bulanıyor bı de bazen kalbim çok hızlı atıyor ama akıntım yok eskiden adet zmnim gelince akıntı olurdu da sence adet Olmicak miyim

Ne kadar var adetine, Progestan başlaması iyi olmuş tutunmasını kolaylaştırır. Ağızdan alıyorsan baş dönmesi mide bulantısı halsizlik yapıyor çok kötü. Bir süre devam eder ama sonra vücut alışıyor

Bugün başladım progestana mide bulantısı ondan öncede vardı 15 Aralık'ta reglm

Evet bazı Dr lar buna çok dikkat ediyo kilo boy iyiyse başlama diyolar kesinlikle. Bizimki de öyle demişti ben dayanamadım ama erken başlamış sayılmam daha bir hafta on gün anca oldu

Kizlar desteksiz oturmaya başladimi sizinkiler benim oğlan hiç istemiyor ya oturmak surekli yatis pozisyonunda tembel
Oğlum çok kısa süreli oturuyo desteksiz ama güvenemiyorum ben etrafını yastıklarla çevirip oturtıyorum. Bide bi arkadaşım bebe yatmazdı galiba adı ondan verdi sağ olsun onu sevdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…