2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Iyimis cano ss aldımm

Amannaynı şeylerrr emzirmeye devame tt dedi hep anne sutü daha önemli dedi
Ilk yoğurtla başla dedi bana sonra balkabaklara gecersin dedi once yavaştan sıvı alsın dedi direk katıya geçme dedi iste
7.190 almış boyu 64 cm
Kağıt verdi bana orda birşeyler yazıyor okumak fırsat olmadı şimdi atacamm kkdan ozelden size 😂😂
Canm zaten beben aç olsa belli eder.demek ki mide kapasitesi ve sütün orantıli.en son sen başlayacan ayol :skandal:

• Beğen
Reactions: Jou
Ewt reçete ile aldım cnm bişey sorcam ya kasiklarim ağrıyo midem bulanıyor bı de bazen kalbim çok hızlı atıyor ama akıntım yok eskiden adet zmnim gelince akıntı olurdu da sence adet Olmicak miyim
Belirtiler bazen yanıltıcı olabiliyor bir şey demek yanlış olur. Progestan da mide bulantısı yapabilir ya da psikolojikte olabiliyor. Ne zamana kadar bekleyelim dedi doktor?

Evet bazı Dr lar buna çok dikkat ediyo kilo boy iyiyse başlama diyolar kesinlikle. Bizimki de öyle demişti ben dayanamadım ama erken başlamış sayılmam daha bir hafta on gün anca oldu 😂

Ya eğer hevesliyse ağzının içine bakıyorsa istiyorsa eğer vermemek elde değil. Benimkinin karnı tok olmasına rağmen bişey yiyince öyle bir bakıyor ki salyaları akıyor yavrumun vicdan yaptırıyor bana ya ahahaah
Kızlaaaaaar Allah izin verirse yarın taşınıyorum 💃
Uuu hadi gözünaydın taşında hayırlamaya gelelim 🤪

Evet demiştin sanki bir ara eee nasıl yapılacak bu lor o zaman öğrenelim şimdiden 🙆‍♀️
Peynir altı suyuyla yapılıyormuş benim o dediğim sayfa öyle tarif vermiş me peynir altı suyunu nerden bulcam peynir yapacam ki olacak 😂 ama boncuk un dediği mantıklı geldi yoğurttan. Sonuçta yoğurt mayalanmış

Ya eğer hevesliyse ağzının içine bakıyorsa istiyorsa eğer vermemek elde değil. Benimkinin karnı tok olmasına rağmen bişey yiyince öyle bir bakıyor ki salyaları akıyor yavrumun vicdan yaptırıyor bana ya ahahaah

Ay kazasız belasız şu kadın bi sorun çıkarmasın da gelin toplaşın😂😂

Oğlum çok kısa süreli oturuyo desteksiz ama güvenemiyorum ben etrafını yastıklarla çevirip oturtıyorum. Bide bi arkadaşım bebe yatmazdı galiba adı ondan verdi sağ olsun onu sevdi 😂
Evet o bebe yatmazlar cok iyi oluyor canim bende dusunuyordum almayi ama sonradan vazgectik oturak aldik diye

Benimkide bana dayanarak oturuyor genelde alisir umarim en kisa zamanda
Ay annesinden destekte alıyormuş minik 😍oturur bence kısa zamanda
Ay kazasız belasız şu kadın bi sorun çıkarmasın da gelin toplaşın😂😂

İlk önce kaynanan gelecekmiş hayırlamaya 😂
Dimi yaaaa hamileykende bir ara deli gibi şerbetli tatlı yiyesim geliyordu ki çok şerbetli tatlı seçmem genelde sütlü tatlı severim 😁
Üf evet güzel günlerdi kendime pastalar kurabiyeler yapardım süt olsun diye şimdi bahanem yok 😂

Bizimkide öyleydi işte o yüzden artık başlayalım dedik uzanmaya çalışıyor ne yesek içsek bide bize bakıp yer gibi ağzını şapırdatıyo 😂😂😂

Evet o bebe yatmazlar cok iyi oluyor canim bende dusunuyordum almayi ama sonradan vazgectik oturak aldik diye
Oturağı da başka bi arkadaştn aldım ben üstü açılandan değil ma sabit olandan. Oğlumu koysam bile çıkaramıyorum ondan 😂 seninki nasıl açılıyo mu onlar güzel olur

X