2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bugün yoğurt mayalıcam da şokta yoğurt mayası varmış galiba burda okumuştum onu mu kullanayım yoksa şu activiadan mı mayalayayım benden önce mayalayanlar bana bi akıl verin

Bugün yoğurt mayalıcam da şokta yoğurt mayası varmış galiba burda okumuştum onu mu kullanayım yoksa şu activiadan mı mayalayayım benden önce mayalayanlar bana bi akıl verin
Ben onlarla mayalamadım annemden almıştım. Bazıları activia ile mayalıyor ama nette gördüm sünüyormuş onla yapınca. Valla bi keresinde de hazır yoğurtla mayaladım

Alla alla kopek disler cok sonra çikiyo diye hatirliyorum ama..yakinda cikacak bebeğinin dişleri heralde,ishali felanda var mi
Evet köpek dış sonra çıkar bende şaşırdım ya da mühürlemesen çıkması uzun sürecek . Süt ler gelir önce diyorum.
İshal demeyeyim de civikligimiz var kuzum . Bi de kulagiyla çok oynuyo ara ara

Ben onlarla mayalamadım annemden almıştım. Bazıları activia ile mayalıyor ama nette gördüm sünüyormuş onla yapınca. Valla bi keresinde de hazır yoğurtla mayaladım
Ben de normal ev yogurdumdan alıp öyle mayalacam ya. Lor u mesela bizim yoğurttan yaptım .
İlk kızda da öyle yapıyordum ayrı maya almadım hiç.

Biraz rahatladım kuzum çok sagol
Korkup üzülünce aglayinca içim cız etti oda küçük
Bana diyorki anne bundan sonra kardeşim varken yatakta ziplamicam

Jou

Dun canim.cok sıkıldı bu olaya kuzu

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…