2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kahve,cay icmiyon uykun gelir..ben bu gece cok uyudum.ama sabah uyuyasim vardi yine.kiz bik ek gidaya geçince benim bebe cok uyumaya başladi
Neler veriyorsun canım? Bir de yiyor mu o kadar ya? Ben mesela havucu haşlıyorum yulaflı falan yapıyorum ya da elma vs hiç doyacak kadar yemiyor ki açıyor ağzını alıyor ya hepsi hop dışarda ya da püskürtüyor yani 1 2 çay kaşığı anca gidiyordur midesine. Su veriyorum üstüne onu da içmiyor. Daha hazır değil yemeye diye düşünmeye başladım

Neler veriyorsun canım? Bir de yiyor mu o kadar ya? Ben mesela havucu haşlıyorum yulaflı falan yapıyorum ya da elma vs hiç doyacak kadar yemiyor ki açıyor ağzını alıyor ya hepsi hop dışarda ya da püskürtüyor yani 1 2 çay kaşığı anca gidiyordur midesine. Su veriyorum üstüne onu da içmiyor. Daha hazır değil yemeye diye düşünmeye başladım
Canim sebze meyve de veriyorum az az ama onlar doyurmuyodur,yogurt veriyorum doyurucu,bide yulafli tahilli bi urunu var hipp in onu anne sutuyle karistirip veriyorum cok tok tutuyo.benimkide bazen agzindan cikariyo ama genelde yiyo.seninki de zamanla alişir,mide kapasitesi buyudukce yer

X