2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bugün yoğurt mayalıcam da şokta yoğurt mayası varmış galiba burda okumuştum onu mu kullanayım yoksa şu activiadan mı mayalayayım 🤗 benden önce mayalayanlar bana bi akıl verin 😂

Bugün yoğurt mayalıcam da şokta yoğurt mayası varmış galiba burda okumuştum onu mu kullanayım yoksa şu activiadan mı mayalayayım 🤗 benden önce mayalayanlar bana bi akıl verin 😂
Ben onlarla mayalamadım annemden almıştım. Bazıları activia ile mayalıyor ama nette gördüm sünüyormuş onla yapınca. Valla bi keresinde de hazır yoğurtla mayaladım

Alla alla kopek disler cok sonra çikiyo diye hatirliyorum ama..yakinda cikacak bebeğinin dişleri heralde,ishali felanda var mi
Evet köpek dış sonra çıkar bende şaşırdım ya da mühürlemesen çıkması uzun sürecek . Süt ler gelir önce diyorum.
İshal demeyeyim de civikligimiz var kuzum . Bi de kulagiyla çok oynuyo ara ara

Ben onlarla mayalamadım annemden almıştım. Bazıları activia ile mayalıyor ama nette gördüm sünüyormuş onla yapınca. Valla bi keresinde de hazır yoğurtla mayaladım
Ben de normal ev yogurdumdan alıp öyle mayalacam ya. Lor u mesela bizim yoğurttan yaptım .
İlk kızda da öyle yapıyordum ayrı maya almadım hiç.

Ya kuzum üzülme çünkü o durumd kim olsa aynı tepkiyi verir ki. Bn de çok kızıyorum mesela bazen çünkü bazen de sonunu bilerek davranışa devam ediyo.
Bu tarz duygu muhasebeleri özellikle onlr uyuyunca insanda çok oluyo. Ama tabi ki de kızacak bağıracaz. Bi şekilde biz de duygularımızı ortaya koyacağız kuzum asla kötü hissetme.
Evet belki bilerek yapmadı fln ama sonuçta sen uyarmana rağmen devam etmesinden kaynaklı oldu. Böyle böyle onlar da anlayacak iste nasıl davranması gerektiğine.
İlerde küçükler de ayaklandı mi ins, o zaman daha çok olayları olacak illa birine kizacaz fln ama bunlar bizim asla kötü ebeveyn olduğumuz anlamına gelmez tabi ki 🙏🏼☺️

Biraz rahatladım kuzum çok sagol
Korkup üzülünce aglayinca içim cız etti oda küçük
Bana diyorki anne bundan sonra kardeşim varken yatakta ziplamicam 😔

Ay vallahi geçen eşimde ayağında nasıl tuttuğunun taktigini gösteriyor ayağının birini altta istermiş fln :) dedim.ben yatırdım.an başlıyor taktik e geçemiyorum h sonu alışıyor kocaya pazartesi sendromuna yaşıyorum
Oğlanida göndermedim.okula. hasta olacak gb hissettim dinlensin dedim
Bugun çok üzüldüm ya yatakta zıplıyordu oğlum.ziplama.dedim kardeşin var neyse bak yatın yanyana sana bakıyor dedim kizi yaptırana kadar. O kalkmış bi bıraktı.kendiji cinnarrrrr dememle.yavssladi ama.kafalari.carpisti ağlama krizi oglan da.korktu Bende o korkuyla payladim baya kızdım bu kıza bisi olsa.napocaksin niye böle.uapiyorsin ben sana demedimmi diye bu sefer anne Krdesime bisi olur mu ben onsuz naparim bu sefer ikisine birden üzüldüm
Kendime.kizdim.neden 6 yaşındaki çocuğa bunu yaşatıyorsun diye
Normalde kafaları.tokusur yanlışlıkla.bisi yapar sakinlesitirridm ama bu sefer bende cok korktum suan çok üzgünüm keşke cocugumu sakinlestirseydim aglatmasaydm diye 😞

Jou Jou

Dun canim.cok sıkıldı bu olaya kuzu

• Üzgünüm
Reactions: Jou
X