2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Al benden de o kadar.Birbirlerini uyandırıp duruyorlar.Bir de çığlık atıp bağırıyoruz sürekli 4 gündür sizde de böylemi?
Evet ağlarken çığlık atıyo dimi. Gece gece o ses bi de on katına çıkıyo sanki. Beşikten nasıl kapiom . Emziği de almıyo hanım illa emecekmiş ağzını sımsıkı kapatıyo

Aboooo icmee kızzz ben hayatimda hic içmemişim herzmana icen ortamlarda oldum ailem foşur foşur içer kardesimle ben nefret ederiz kokusundan esimde iciyodu hergun kavga ediyodum ben neseki bıraktı şukürr her canı istediğinde sakız çiğnedi hep😁😁😁😁

Buarada beybiii beraber konusuyoruz burda hahahaha bizden baska kimsecikler yok :KK70:
Benim ailemde de kimse sigara içmezdi ama kokusu hoşuma gidiyo benimde.
He kizzz arada herkes dağiliyo kimse olmuyo:))

• Komik
Reactions: Jou
Odanın nemine bak çok sıcaks auyuyamaz zor nefes alır bide sen hep çay içiyomusun ben son 1 haftadır hep çay içtim ve almiram hiç doğru düzgün uyumadı son 2 gundur icmiyorum o rahatladı ben dinlendim cidden cay may yapmaz diyolar ama cidden yapıyor ben artık inanıyorum
Yok çok sıcak değil kuzum evi 22-22,5 derece yapıyoruz . Çayı hep içiyorum bn ya . Biz her akşam fiks içeriz zaten .bizim Çocuğun bünye alışmıştır ona 😂. Üç dört gündür başka bişe ya bilmiom diş muhtemelen

• Beğen
Reactions: Jou
Aksamlari ben de fazla icmiyom,gunduz çay iciyom.hadi bakalim hayirlisiyla başla sen de bi sen kaldin zaten sanirim burda bide Elsa355 Elsa355
Kabakla başladım ben de dayanamadım valla bizimki tavuğa saldırdı en son başlıyım dedim 😂😂 kaç gündür okuyup çıkıyorum yazamadan iyi ki etiket yaptın da yazabildim aklım burda 😍

Cuma gitcez kabak havuç verdim ama ben daha dayanamadım 😁😁sen ne zaman başlıyosun
Nekadarlık veriyosunuzki ama öyle tam bilmediğim için veremedim ben bide yanlış olur diyede etmedim

bugün 5te randevumuz var cumartesi ve pazartesi dr yoktu bugün var diye bugün gidiyoruzz

X