2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kendim tam disipline olamadım. Ben 3.ayimizda da diyetisyene başlamıştım o da ödem atıcılar için süt azaltabileceğini söylemişti. Şimdi farklı bir diyetisyene gittim o da aynısını söyledi.

İlk doğumunuz mu olacak bilmiyorum ama benm deneyimledigim doğumdan sonra hemen analık yüklemesi ve acı hissizliği geliyor 😁 yani o dikişler acısa da hissetmiyor insan onceLik hep bebek 😃
İlk gebelik ama ikiz geliyor .. bu galsızlıkle nasıl yetısırım bılemıyorum durdum durdum son hafta grip oldum 😢😢

Ay vallahi geçen eşimde ayağında nasıl tuttuğunun taktigini gösteriyor ayağının birini altta istermiş fln :) dedim.ben yatırdım.an başlıyor taktik e geçemiyorum h sonu alışıyor kocaya pazartesi sendromuna yaşıyorum
Oğlanida göndermedim.okula. hasta olacak gb hissettim dinlensin dedim
Bugun çok üzüldüm ya yatakta zıplıyordu oğlum.ziplama.dedim kardeşin var neyse bak yatın yanyana sana bakıyor dedim kizi yaptırana kadar. O kalkmış bi bıraktı.kendiji cinnarrrrr dememle.yavssladi ama.kafalari.carpisti ağlama krizi oglan da.korktu Bende o korkuyla payladim baya kızdım bu kıza bisi olsa.napocaksin niye böle.uapiyorsin ben sana demedimmi diye bu sefer anne Krdesime bisi olur mu ben onsuz naparim bu sefer ikisine birden üzüldüm
Kendime.kizdim.neden 6 yaşındaki çocuğa bunu yaşatıyorsun diye
Normalde kafaları.tokusur yanlışlıkla.bisi yapar sakinlesitirridm ama bu sefer bende cok korktum suan çok üzgünüm keşke cocugumu sakinlestirseydim aglatmasaydm diye 😞
Ya kuzum üzülme çünkü o durumd kim olsa aynı tepkiyi verir ki. Bn de çok kızıyorum mesela bazen çünkü bazen de sonunu bilerek davranışa devam ediyo.
Bu tarz duygu muhasebeleri özellikle onlr uyuyunca insanda çok oluyo. Ama tabi ki de kızacak bağıracaz. Bi şekilde biz de duygularımızı ortaya koyacağız kuzum asla kötü hissetme.
Evet belki bilerek yapmadı fln ama sonuçta sen uyarmana rağmen devam etmesinden kaynaklı oldu. Böyle böyle onlar da anlayacak iste nasıl davranması gerektiğine.
İlerde küçükler de ayaklandı mi ins, o zaman daha çok olayları olacak illa birine kizacaz fln ama bunlar bizim asla kötü ebeveyn olduğumuz anlamına gelmez tabi ki 🙏🏼☺️

Ay zaman değişti bacım
Çocuklarımız nasıl.mutlu oluyorsa diyeceksin yani
Heh iste bazı olaylar yaşanıyor çok üzülüyorsun ama sonunda da hayırlı şeyler oluyo. Bizim de o olaylardan sonra koyduğumuz tepkiler sonucunda kv artık anladı ve nasıl mutlu olacaklarda demeyi öğrendi kuzum

Ya keşke grip olmasaydım şimdi sabahin ilk vakti ve akşam midem bulanıyor ama grip mi yoksa hamilelik mi bilemiyorum , çatlama iğnesi yaptım bugün 9.gunum iğneden sonraki gunumden beri kasik ağrılarım var batma hissi gibi ,sağ bacağıma kramp girmiş ve değişik bı tat var ağzımda ama grip de oldum dışarı çıkmamama rağmen ( hep sobanın yanindayim halbuki) geçen sene de düşük yaptım sonra hsg çektim iki tüp de açıktı hormonlar iyi sperm sayısı fln da iyi adetime 10 gün kaldı sizce?
Geçmiş olsun.İnşallah öyledir Allah gönlünden geçeni versin canım

Kızlar ya uyumuyo Zümra 😥kaç kez uyandı sayamadim . Ağlıyo durma emziği de almıyo illa emecek . Diş mi yoksa atak mi yoksa rahat mi batıyo bilemedim 😂🙈😭
Al benden de o kadar.Birbirlerini uyandırıp duruyorlar.Bir de çığlık atıp bağırıyoruz sürekli 4 gündür sizde de böylemi?

X