2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bu adamlar tam dayaklık heee bende de var bir tane çocuk bakmayı 1-2 dk sevmek sanıyor Diyete başlayacakmış çok geç yemek yiyormuşuz. Şimdide maça gidecekmiş oturdu film izledi. 1-2 dk sevecek, dedim üstünü değiş sev bir sürü tantana etti. Bebeği uzaktı al diyor. Daha buraya birkaç cvp anca yazabildim o fırsatta

Ayyy geçen Migros’tan bir boza aldım çok güzeldi hiç ekşilik yoktu zaman geçince ekşiyormuş tadı öyle yazıyordu üstünde
Evettt canım esimde ordan alıyoo ama 3 gün içip bitirmen lazım yoksa ekşiliyo açildığı için gercekten yavas tavas ekşimeye başlamıştı

Vallahi 1 saattir babasinda uyutuyor geri gidiyor akşamları dinleniyorum sagolsun
Aha bunu yazdım babayı kabul etmedi.memeyi kaptı

Sobalı evden nefret ediyorum yaylada güzel oluyorda. Küçükken sobalı evde yaşardık gece tuvalete gitmek işkenceydi totom donardı ya:) sıcak denizde güzel sadece ama ya:)

Evet benimki de dikkat edelim ikimizde kilo aldık dedi ama 2 gün sürdü o kararlılığımız:) önceden 1 2 dk severdide haftasonu noldu anlamadım bir yere gitmedi full belisle ilgilendi
Ayyy geçen Migros’tan bir boza aldım çok güzeldi hiç ekşilik yoktu zaman geçince ekşiyormuş tadı öyle yazıyordu üstünde

Evettt canım esimde ordan alıyoo ama 3 gün içip bitirmen lazım yoksa ekşiliyo açildığı için gercekten yavas tavas ekşimeye başlamıştı

Ben hiç boza içmedim desem nasıl ki tadı hiç merak etmedim

Üff bendensin bayılırım yaaa

Cok güzell sahlep tadı gibi tarçın döküp karıştırıyosun bigün dene küçüklerden al istersen 7.5 lira

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…