2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben hindistan cevizi sütünü kahveye daha cok yakistiriyorum canim ama damak zevki farkli hepimizin bi dene azar azar koyarak.
Insallah alerjik değildir ya cok zor oluyor
İnş kuzum ya. Çikolata bn aşırı yiyordum yni her gün bi tane en az. Şimdi onu da kestim bakalım ya inş çikolatadır. Çünkü bn sırf peynirle beslenen biriyim mesela bana çok fena olur bu durum

Canım kasma inan o zmn çocuk da iştahsız oluyo. Bn 6ay ağzına hiç bişe sürmemiştim sonra çok zorlandım. Ya önemli olan baharatlı tuzlu olmasın bi de yasak gıdalar dışında ver yani
İnşallah başarılı olurum nasıl başlayacağım bilmediğimden az kafamı kurcalıyor onuda doktor söyler sanırım. malzemeleri toparlamam lazım en gerekli ne var sence ek gıda döneminde tabak vs

Kizlar sizin bebisler gece uykusuna kacta basliyor?
20:00-21:00 değişiyor. Gun geçtikçe ileri kayıyor sanki Ama ben hic bir şekilde akşam 5 ten sonra uyutuyorum iyice uykusu gelsin diye.
Yazıhlaarrr olssuunnn depremimi anlattımm kimse bakıp ta yanıtlamamışş üzdü bi Dreamgirls cevapladı sağolsun kimse gecmiş olsun da demedii bumu benim değerumm heeehhhh triplendimmmmm
Joucum ben ancak girebildim cnm cok cok geçmiş olsun Allah bir daha böyle şeyler yaşatmasın

Jou nasılsın nasıl gidiyo, biraz 6. Aya girmeye yakın bana oralardan bahsetsene nasıl gidiyo sen bebiş nasılsın
Bizi temmuz anaları olarak 4. Ay feci vurdu haftaya 5 olucak inşallah aydınlığa çıkarım

Reactions: Jou

Ahhahahah tamda bunu düşünüyordum nerden geldik kiz buraya diye:)

Dirençli ateş dedikleri bu mu oluyor acaba Kıyamam kuzuya ne yapmalı acaba ateş düşürücüden başka sirkeli su mu yapıyorlardı alnına bezle koyup bende tam bilmiyorum böyle şeyleri

Galiba bu ilk defa başıma geldi ateşi.kac bin kere çıkmıştır böyle bisi yok
Ilik şu limon sürme sirekli şu bağırıyor işte

Ay bıktım bu reklamlardan ya sırf şu reklamlardan dolayı siteye giresim gelmiyo bu nasıl bi dayatmacadır alttan üstten heryerden şimdide tam sayfa kapatamıyosunda ne yapmak lazım bilemedim

Ay bıktım bu reklamlardan ya sırf şu reklamlardan dolayı siteye giresim gelmiyo bu nasıl bi dayatmacadır alttan üstten heryerden şimdide tam sayfa kapatamıyosunda ne yapmak lazım bilemedim
Jou ve sweetgirlcandy dedi diye opera indirdim. muhteşem cidden. ay ne çekiyomuşuz biz yaa. Allah razı olsun kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…