2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben hissetmedim ama hisseden olmuş burayıda sallamış baya sen daha çok hissetmişsindir
Bende gece pek hissetmedim ama başım döndüo an ben kendimle alakalı sandım deprem olmuş oda karanlık avizeye bakmak aklıma gelmedi kocam anlamışta o an panik olmayayım diye demedi emziriyodum tam o saatte

Jou Jou nasılsın nasıl gidiyo, biraz 6. Aya girmeye yakın bana oralardan bahsetsene nasıl gidiyo sen bebiş nasılsın🥰
Bizi temmuz anaları olarak 4. Ay feci vurdu 😃haftaya 5 olucak inşallah aydınlığa çıkarım😂😂
Ben 4 ay atağı cidden yaşadım yani aksam 11 12 uyurdu hep sabah kalksada cok yorulmuştum atağina içine s.çılmıştık cidden 🤣🤣🤣🤣
6aya az kaldı haftaya kuzu gıdaya baslıcaz allahın izniyle daha ben başlamadım çoğu kızlar başadı artık zorlanmaya başladılarr hahahahahaha onlar zorlandıkça ben kolaylık yasicamm azcuk kıskansunlarr demii 🤪🤪🤪🤪🤪5ayda aynı biraz atak biraz gülüşmeler geçiyorr normall atak gibi 🤭
Bebiste bizde hamdolsun iyiyizz kuzum benimm siz nasılsınız 😍

Yavrum gormedimki vallahi
Cok geçmiş olsun
Annemlerdeydim büyüğün ateşi 2 kere çıktı ne keyif.kaldik ne başka bisi o yüzden görmedim 😞
Şükür şimdi o.iyi bende iyiyim. Yazacaktım tekrar ateşi çıktı oyoy
Oyy oyyy yaaa saka yapıyorum canım benim takılıyorumm🤭🤭 gecmis olsun ciddenzorrr

Hehehhe
Ay evet çok zor
Memede uyuyor dimi Almirada
Herzamanki gibii 🤣
Ay etmem mi gizzzz
Indirdinmi😍
Bebelerle gündemden anca haberimiz oluyor 🙈
Ben anlamamm🤣
Görmemişlerdir bacım bazen bende cvp yazarken kaçırdığım şeyler oluyordur kesin bir çözemedim durumu 🙈
Susss hemen savunmalara geçmee 🤣🤣
20:00-21:00 değişiyor. Gun geçtikçe ileri kayıyor sanki 🤦‍♀️ Ama ben hic bir şekilde akşam 5 ten sonra uyutuyorum iyice uykusu gelsin diye.

Joucum ben ancak girebildim cnm cok cok geçmiş olsun Allah bir daha böyle şeyler yaşatmasın 🙏☹️
Oy canım şaka yapıyorum vallahi herkesin derdi ayrı olur öyle şeylerr allahım inş alıştım ben ya marmara denizinde çok olurdu deprem bizede vururdu hep ama hiç tekbaşıma denk gelmedi depremde hep eşim varken sallandım 5 sene içinde

Bende gece pek hissetmedim ama başım döndüo an ben kendimle alakalı sandım deprem olmuş oda karanlık avizeye bakmak aklıma gelmedi kocam anlamışta o an panik olmayayım diye demedi emziriyodum tam o saatte
Bende emziriyordum bazen emzirirken sallanıyorum kendimi bilmeden uykulu olunca ama iyiki anlamamışız aşlah beterinden korusın 🙏

• Beğen
Reactions: Jou
20:00-21:00 değişiyor. Gun geçtikçe ileri kayıyor sanki 🤦‍♀️ Ama ben hic bir şekilde akşam 5 ten sonra uyutuyorum iyice uykusu gelsin diye.

Joucum ben ancak girebildim cnm cok cok geçmiş olsun Allah bir daha böyle şeyler yaşatmasın 🙏☹️
Bende yatirmiyorum aksamlari ama malesef bizimki atom karinca gibi durmuyor oyun delisi

Bazı doktorlar meyveden baslatıyor birşey olmaz canım.Ha sebze ha meyve iştahlı cocuk yemek istediğini yiyor.Iştahsız bebeğe ne ile başlasan da zorlanıyorsun.Ben ilk bebekte kasmıştım bayağı şu anki bebeğim alerjik olmasına rağmen rahatım.Bir sebze bir meyve ne denk gelirse ayına uygun tattırıyorum.
Ben meyveyle basladim artik canim senin gibi mevsimine gore ne varsa vericem zaten dolaba bisi atmadim

Oyy oyyy yaaa saka yapıyorum canım benim takılıyorumm🤭🤭 gecmis olsun ciddenzorrr

Herzamanki gibii 🤣

Indirdinmi😍

Ben anlamamm🤣

Susss hemen savunmalara geçmee 🤣🤣

Oy canım şaka yapıyorum vallahi herkesin derdi ayrı olur öyle şeylerr allahım inş alıştım ben ya marmara denizinde çok olurdu deprem bizede vururdu hep ama hiç tekbaşıma denk gelmedi depremde hep eşim varken sallandım 5 sene içinde

Ay cano indirmem
Kiz 3 sene once miydi deprem.olmustu merkez üstü silivrimiydi neydi
Gündüz olmustu çok sallanmistik
Hemen aklima oğlum gelmişti arıyorum hatlar yok çok kötüydü

• Beğen
Depremi mi hissettin kuzum çok geçmiş olsun sana yakındı bide Allah korusun

• Beğen
Ben meyveyle basladim artik canim senin gibi mevsimine gore ne varsa vericem zaten dolaba bisi atmadim
Dün ben de mandalina yerken ucundan vermemek için zor tuttum kendimi yaa hevesleniyorum 😂😂 doktor da diretti sakın sakın başlama diye dayanamıcam ama haftasonu kabak vercem 😁

Kuzum dün bebem uyumadı yazamadım ama sendin sanırım bu sancı çekip çekip sezeryanla alınan son anda. Ben de 14 15saat suni sancı çekip sezeryana alındım ya işkence gibiydi. Okuyunca senin yazdığını anılarım canlandı ne günlerdi ama peh 😂😂

Dün ben de mandalina yerken ucundan vermemek için zor tuttum kendimi yaa hevesleniyorum 😂😂 doktor da diretti sakın sakın başlama diye dayanamıcam ama haftasonu kabak vercem 😁
Kiz oyle bi bakiyorlarki bogazinda kaliyor insanin 🤣 benimkinin agzinin sulari akiyor tövbe yarabbi 😅 ama napalim erken daha sonrasinda acisini cikartiriz 🥰

Kuzum dün bebem uyumadı yazamadım ama sendin sanırım bu sancı çekip çekip sezeryanla alınan son anda. Ben de 14 15saat suni sancı çekip sezeryana alındım ya işkence gibiydi. Okuyunca senin yazdığını anılarım canlandı ne günlerdi ama peh 😂😂
Evet ya okadar sancı çek sonrasinda genel anesteziyi dayasinlar vallaha cok zordu benim icin aslinda herseye tamamim da oglumun ilk anlarini gorememek bana cok dokundu

X