2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Okurken yoruldum

Bilimde değişen doğrular teoriler var bu bir gerçek ama tüm doktorların bunu bilip ona göre yol izlemesi lazım bir öyle bir böyle yapmaları saçma ya.. Yanlış mı doğru mu bilemiyoruz bunlar yüzüne

Ama uzaktayım kuzumherkessten tekbaşıma cok zor

Vaallahii aynısı dün ben oyleydimm yaa hahahah bugün iyi dinlendim 4 de kadarr esim geldi ihlamur yaptım peşune ne edeekk yavvv adamları atsakmı cope

Ay evet bence de eşler hasta olmasın zaten zorlar iyice zorlaşıyorlar

Okurken yoruldum

Bunlar bi kısmı birde
Vaallahii aynısı dün ben oyleydimm yaa hahahah bugün iyi dinlendim 4 de kadarr esim geldi ihlamur yaptım peşune ne edeekk yavvv adamları atsakmı cope
Yok kız atmayak yazık inş bende dinlenirim ama eşim işe gidince yarında evde
Ay evet bence de eşler hasta olmasın zaten zorlar iyice zorlaşıyorlar
Vallahi zorlar dream bende hastayım bana da o yapsın yok anca istiyorlar

Aslında dönüşümlü vermek doğru değilmiş artık doktorlar böyle diyor. Calpol etki etmezse dolvene geçilmeliymiş
Allah Allah geçen ateşlendik dönüşümlü kullanmamız söylendi
Aklınızda olsun aferinle calpol verilmezmiş dönüşümde dolven verilirmiş

Cok fena bunlar yaaaaa

Reactions: Jou

Ay benimkide ole direniyor uyuma tamam dedim salona geldim bu sefer uyumak için huysuzluk yapıyor
Anlayamıyorum

Kızlar merhaba. Bugün tam 5 aylık olduk. Bebeğim 250-300 g anca almış. Aynı durumu yaşayan var mı mamaya başlamalı mıyım sizce

Canim bebeğim 1.ayda 800 2.ayda 700 gr almıştı 3.ayda 420 gr almıştı doktor
Bi mama bi meme dedi 3 saat arayla dedi
Benim aklıma.yatmadi 6 saat emmeden duracakmi bi gogus diye biberonu almadı
Sonra dedim sütümü denicem haftalık takip ettim mama vermedim 4.ay kontrolde 700 gr almıştı mama verdin mi dedi hayır dedim şaşırdı
3 ayda kendime çok bakamadım kilo vermiştim 4 kilo aldım tekrar ama yapacak bisi yok dilersen kendine ve emzirmeye yogunlas hastalıkta takip et kilosunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…