2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benimkide bir fiştiklemem lazım sünnet zamanı ara verdirtmiştim hızlanalım 😁 kafayı kaldırıncada çok komik gözüküyorlar 🙈
Ev de tesbih varsa tesbihe bayiliyo bebeler,bizim kiz tesbihe gidecem diye surunmeye başlamişti,şimdi oglum da tesbihe dogru biraz biraz surunuyo:))

Öyle benim iki kardeşim var kimseye değişmem. Ama annede yeterli gelemiyorsa zor kuzu kim bakacak bebeğe 🙈 Annem 2. Bir çocuğa bakamaz rahatsızlıkları var. Kimseyede güvenemem ki öyle bir insanda yok etrafımda.. Eşim bile sadece sevmeye yanaşıyor. Tek başıma başa çıkamam kendimde o güveni hissedemiyorum. İnşallah zaman geçtikçe güvenim yerine gelir.

Haklısın kuzu birde bakmak var
Güvenilir birini bulmak mesele
Zamanla gelir mutlaka bebek özlersin yaparsın hehehehe

Sabahtan beri uyumadı yarım saat önce uyuttum ayakta heryer birbirinde hastalıklardan fırsat bulamadım
Bulaşıkları boşaltım dedim kameraya bi baktım bu baya yükselmiş sonra kayboldu ekrandan anam koştur koştur gittim
Sen yastik üzerinden dikil yan git sonda yüzüstü devril hemen kaldırdım simdi tekrar uyutuyorum bu kızın uyku eksikliği tüm eve yansıyor 😂😂😂

Sabahtan beri uyumadı yarım saat önce uyuttum ayakta heryer birbirinde hastalıklardan fırsat bulamadım
Bulaşıkları boşaltım dedim kameraya bi baktım bu baya yükselmiş sonra kayboldu ekrandan anam koştur koştur gittim
Sen yastik üzerinden dikil yan git sonda yüzüstü devril hemen kaldırdım simdi tekrar uyutuyorum bu kızın uyku eksikliği tüm eve yansıyor 😂😂😂
Benimkide yapıyorr yaa kaçgündürr sabah hic ses etmiyo uyanıyo yastık alıyo kenardaki ince yastıklardan var mumkun degil çıkartamaz sen onu cıkart üstüne getirr hapşuu dedi ben orda uyandım yoksa 1 saat oynayacak kendi kendinee🤣🤣🤣🤣🤣🤣

İyi akşamlar kızlar. Bebeğimin kakasında 2 gündür siyah mini mini noktacıklar var böyle karabiber serpilmiş gibi. Tadım yapıyorum patates veriyorum 3 gündür. Alerji böyle mi oluyor?
Mama ve anne sutu disinda hicbisey vermedigim zaman kakada karabiber gibi noktalar gordugumde tesadufen safra kesesinde tas oldugu saptandi bebegimin, onemli bi bulguymus, suan tedavi goruyoruz ilac kullaniyo bebegim, hic bakildi mi safra kesesine bide bu siyah noktalar ilk kez mi oluyo, belki seninki ek gidadandir ben hicbsey vermiyoken oldugu icin farkedildi
Aha bu ayni benimki, bugun hic uyumadi 0 uyku, 12gibi kucaginda sizdi tam kiyarken uyandi, 1bucuk saat ugrastim karanlik odada agla bagir savas verdi cocuk uyumamak icin, bende biraktm uyumasin dedm getirdm salona yine, ama gozleri falan bi gorsen ovusturMaktan bi hal oldu, neden bu kadar uykusuzluk neden
Bide simdi yeni huy cikti gece 4 gibi falan uyanip konusmaya basliyo 1 saat 1bucuk saat tekrar uyutmaya ugrasiyorum

Valla kuzu dun 2 ayrı hastaneye 2 ayri doktora gittik 2 side ne ciğere ne öksürüğü baktı gece gittigimjze dedim ciğerlerini dinler misiniz kötü oksuruyor o zaman dinledi bu hastalık ciğere inmiyor diyor ya o hastalık değilse
Para verdiğinde kalıyorsun
Diğeri de mide hapı yazdı 150.tl bi poka yaramadı çocuğu ates koşturuyor zaten atesleniyor hemen kusuyor
H sonu olmasa kendi doktorum a gidecektim
Allahım ya valla i kadar oara veriyorsun doğru düzgün ilgilenmiyorlar
Valla bilmiyorum ya bi ara kıyafetlerini kendin yerlestir diyordum 😀
Bizimde temiz katlanmış çamaşırlar sepette yerleşecek duruyodu bugün en son yerleştirdi eşim 😂😂
Mama ve anne sutu disinda hicbisey vermedigim zaman kakada karabiber gibi noktalar gordugumde tesadufen safra kesesinde tas oldugu saptandi bebegimin, onemli bi bulguymus, suan tedavi goruyoruz ilac kullaniyo bebegim, hic bakildi mi safra kesesine bide bu siyah noktalar ilk kez mi oluyo, belki seninki ek gidadandir ben hicbsey vermiyoken oldugu icin farkedildi

Aha bu ayni benimki, bugun hic uyumadi 0 uyku, 12gibi kucaginda sizdi tam kiyarken uyandi, 1bucuk saat ugrastim karanlik odada agla bagir savas verdi cocuk uyumamak icin, bende biraktm uyumasin dedm getirdm salona yine, ama gozleri falan bi gorsen ovusturMaktan bi hal oldu, neden bu kadar uykusuzluk neden
Bide simdi yeni huy cikti gece 4 gibi falan uyanip konusmaya basliyo 1 saat 1bucuk saat tekrar uyutmaya ugrasiyorum
Anaaa bizde de oldu 2 kez bi daha olmadı ama ek gıda alırken oldu

Benimkide yapıyorr yaa kaçgündürr sabah hic ses etmiyo uyanıyo yastık alıyo kenardaki ince yastıklardan var mumkun degil çıkartamaz sen onu cıkart üstüne getirr hapşuu dedi ben orda uyandım yoksa 1 saat oynayacak kendi kendinee🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Benimkide battaniyesini kıyafetini ne bulursa ağzına çekip emiyor ses çıkarmadan ki almayalım diye fırlama bebeler yaaa.. Bugün salondan çıkartmadı beni tam çıkıcam ağlar gibi bağırıyor 🤣

Yaaaa çok geçmiş olsun canımm:KK43:( ilk kez oluyor 2 gündür. Pazartesi tadımlara başlamıştım. Bugün de yaptı sabah kakasını yine vardı. Havuç verdim sonra. Ben en iyisi keseyim bir şeyler vermeyi ve geçmezse hemen doktora gideyim. Nasıl bir tedavi oluyor? Benim annemle babamda da vardı taş ve aldılar safra keselerini ☹️

Anaaa bizde de oldu 2 kez bi daha olmadı ama ek gıda alırken oldu
Sizin buyuk ihtimal ek gida kaynaklidir, biz reflu sikayeti icin gitmistik ultrasonda gorduler tesaduf
Yaaaa çok geçmiş olsun canımm:KK43:( ilk kez oluyor 2 gündür. Pazartesi tadımlara başlamıştım. Bugün de yaptı sabah kakasını yine vardı. Havuç verdim sonra. Ben en iyisi keseyim bir şeyler vermeyi ve geçmezse hemen doktora gideyim. Nasıl bir tedavi oluyor? Benim annemle babamda da vardı taş ve aldılar safra keselerini ☹️
Aslinda safra kesesi taslari genetik gecisliymis, bize de sordular var mi sizde falan diye, bizde bildigimiz kadariyla yok ama nerden cikti daha 5aylik cocukta bilmiyorm
Surup verdiler o taslari eritmek icin onu veriyorum
Bikac gun takip et kakayi, bizim de her seferinde yoktu 3-5 sefer oldu ben alerjiden kan falan sandim hatta ama degilmis, ultrasonda gorunce o bezdekiler taşmis demekki dediler, fotografini cek bezin bidaha gordugunde, doktora gosterirsin

40ın çıkınca yani 🤣 40. Günden sonra çağırmıştı beni muayeneye güzel rahim toparlamış deyip bilmeden hamile kalırsın dikkat et demişti 😂

Aynen kuzum 40ım çıkınca yani öyle hatırlıyorum :) banada hemen yap demişti ne çektiğimi kendi bizzat görüp demesi 😳 dedim hocam neler diyorsunuz 😂
Belki simdiki zaman eskisi gibi değill

Belkide kuzum ama istiyorsan fazla ara verme derim. Çünkü büyüdükleri zaman kıskançlık oluyor kuzenim öyle bi hata etti büyüğünün yanına bebeği kucağına alıp emziremiyordu:)

Bu erkekler hasta olmasın yaw valla yoruldum ahanda yeni totom yer gördü. Sabah belisi doyur ortalığı temizle bize kahvaltı hazırla yine ortalığı toparla. Eşime ıhlamur yap belis doğru düzgün kahvaltı etmedi mama hazırla ver uyutmaya çalış. Sonra yemeğe giriş Belise ayrı yemek hazırla. Birde çorbayı beğenmesin yine mama hazırla banyo yaptır uyut. Ortalığı topla daha devamı var neyse kısacası çok yoruldum😂

X