2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar eşinize sürpriz yaptınız mı ben böyle bir kutu hazırladım tepkisini merak ediyorum 2 gündür işteydi söylemedim telefonda sizler neler yaptınız?
Bizimki beklenmeyen bir gebelikti Eşimin tesbih koleksiyonu var. Birtane tesbih kutusuna testi koydum. İşten gelince verdim. Aa bana tesbih mi aldın diye sevinirken kutuyu açtı ve şok oldu Yüz kere sordu emin misin, ne alaka, ne zaman oldu diye Sonra ağlaşmalar, sarılmalar, öpüş kokuş güzel bir anı oldu. Tabi videoya aldım bu anları Kendine gelince sorduğu ilk soruda şu “ ağladığında napcaz ? “

Yaa kiyamam babalar bazen cidden bole saf dusunuolar

Kızlar eşinize sürpriz yaptınız mı ben böyle bir kutu hazırladım tepkisini merak ediyorum 2 gündür işteydi söylemedim telefonda sizler neler yaptınız?
Benim lekem vardı testi yaptım aradım baba oluyon çabuk eve gel hastaneye gitmemiz lazım dedim hiç öyle hayal etmemiş tim ama iyikide süprizi beklemedim iğne felan yaptılar bana

Yarın randevum var herşey belli olacak da ben yinede duramadım kızlar evdeki testi yaptım koyulaşma var çok şükür ama sabah yine leke geldi sizden de geliyor mu beni çok korkuyor bu lekeler yerleşme aşamasında ondan mı oluyor

Normal canım, şaldır şaldır kanayanlar da var. İkinci kanı verecek misin bugün?

Genelde kanama seklinde degilse ve kahveyse cok korkulcak bisey yok diyolar. Ama doktor sana yine de ilac falan baslar bence

Ben bugun 3. Betaya gidiorum. Saat 10 da veriorum 4 gibi cikio insallah guzel artmistir cok korkuom
Benimkini hiç kontrol edelim demediler çarşamba akşam verdim cumartesi muayene gelin dediler progestan iğne hap yaptılar kanama olursa cumartesiyi bekleme dediler sadece iyimi kötümü böylede bilemedim ki ama sıkmayalım canımızı kuzum inşallah sağlıklı ilerliyordur gebeliklerimiz

Benmkini de dememislerdi burdaki kizlar karistirdi kafami aradim doktoru asm hemsiresini darladm bu son verisim zaten olduysa da ol.adiysa da napim

Genelde kanama seklinde degilse ve kahveyse cok korkulcak bisey yok diyolar. Ama doktor sana yine de ilac falan baslar bence
Değil çok şükür kuzum peçeteye silince geliyor lavaboya gidince geliyor genelde bide
İlk öğrendiğimiz gün lekelenmem var diyince progestan iğne yaptılar bide hapını verdiler o gün onu kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…