2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sağlık ocağına gidip bugün de kan versene iki günlük artışa bakalım 😍 tam günü bugün, yarın da muhtemelen kan isteyecek, çünkü şuan çok minik, tek önemli şey kandaki değer artışı. Ultrasonda vs görülmez
Eşim çalışıyor kuzum gelemez malesef acil bişey olmadıkça 😔Bende yürüyemem biraz uzak Allah korusun geçen bilmeden testi almaya gittim ya ondan sonra leke ağrı arttı bende mecbur yarını bekleyecem
84 dü ya ne kadar artarki yarına kadar 3 gün olmuş olacak arası 😍

Eşim çalışıyor kuzum gelemez malesef acil bişey olmadıkça 😔Bende yürüyemem biraz uzak Allah korusun geçen bilmeden testi almaya gittim ya ondan sonra leke ağrı arttı bende mecbur yarını bekleyecem
84 dü ya ne kadar artarki yarına kadar 3 gün olmuş olacak arası 😍
Bugün 160 olması beklenir, yarın da 240 falan olması lazım heralde ☺️

Evet benimde çok fazla akıntım oluyor.hatta ıslaklık hissedip tuvalete gidiyorum korkuyla kanama mı diye 🤦🏻‍♀️ Ama ilk gebeliğimde aynısı olmuştu doktora sorduğumda gayet normal olduğunu söylemişti
Aynen bende aynı şekilde . Kızımda da olmuştu progestan salgılıyor rahim ondanmis. Beyaz yumurtlama öncesi gibi şeffaf oluyor. Ayaklari üşütmemek gerek.

Valla önce söylemeyecektik kalp atışı duyana kadar, ama çok mutlu olduk ve heyecanlandık, annelerimize söyleyelim bari dedik. Kimseye demeyin dedik, onlar da sağolsun aba altından diğer kardeşlere duyurmuşlar, sonra ben çok yakın bir arkadaşıma söyledim, sonra nedense durduk yere bir arkadaş var mı bebek falan sorunca ona söylemiş oldum falan derken ayyuka çıktı 😂 yine de çok dillendirmiyoz, herkes biliyor ama konuşmuyor bilmiyor gibi ahah
Bizde en azından keseyi görmeyi bekleyelim diye düşünüyorduk ama dayanamadık ailelere söyledik dün insan söyleyince gerçekliğine daha çok inanıyor sanırım 😂

Beyler çok aceleci benim eşimde herkese söyleyelim istiyor hemen ,sadece ailelerimize ve yakın arkadaşımıza söyledik.
Benim yarın kontrolüm var doktordan sonra söyleyelim istemiştim neyse olsun böylesi hayırlıymış demekki 🤗

İyi geceler taze hamişler ☺️ bence hamileliğin en güzel günlerini yaşıyoruz piremses gibi hissediyorum 😛 tadını çıkaralım
Ben henüz yaşayamıyorum ya griple öksürükle :hasta:
Kızlar siz yakınlarınıza söylediniz mi hamileliğinizi? 🥰🙊
Benim annem ablam bir de 3 arkadaşım biliyor başka da bilen yok😂
Kızlar eşinize sürpriz yaptınız mı ben böyle bir kutu hazırladım tepkisini merak ediyorum 2 gündür işteydi söylemedim telefonda ☺️ sizler neler yaptınız? ☺️☺️
Bende bi bardak almıştım herkes baba olabilir ama babisko olamaz diye. Onu koydum akşam açtı anlayamadı. Şakayla hamile misin dedi ama öylesine söylediği bir şey oldu🤭 Evet deyince adam şoka girdi ne zaman nerden öğrendin naptin diye 😂😂
Yarın randevum var herşey belli olacak da ben yinede duramadım kızlar evdeki testi yaptım koyulaşma var çok şükür ama sabah yine leke geldi sizden de geliyor mu beni çok korkuyor bu lekeler yerleşme aşamasında ondan mı oluyor 🥺
Eki Görüntüle 2925059
Benimde çok aşırı az günde 1 kere geliyor gibi. Kahverengiyse çok takılma kuzu. Progestana da başlamışsın zaten🤗
Ben bugun 3. Betaya gidiorum. Saat 10 da veriorum 4 gibi cikio insallah guzel artmistir cok korkuom
Bende bugün akşam iş çıkışı vercem bakalım. Daha da vermeyiz heralde yeterli olur diye düşünüyorum. Artış iyiyse

Bende bi bardak almıştım herkes baba olabilir ama babisko olamaz diye. Onu koydum akşam açtı anlayamadı. Şakayla hamile misin dedi ama öylesine söylediği bir şey oldu🤭 Evet deyince adam şoka girdi ne zaman nerden öğrendin naptin diye 😂😂

Benimde çok aşırı az günde 1 kere geliyor gibi. Kahverengiyse çok takılma kuzu. Progestana da başlamışsın zaten🤗

Bende bugün akşam iş çıkışı vercem bakalım. Daha da vermeyiz heralde yeterli olur diye düşünüyorum. Artış iyiyse
Insallah yeterli artisi bunda gorurum yoksa nolcak blmiorum

Benimkide öyle kuzumda insan endişeleniyor bugün biraz renk geldi sadece o korkuttu

Korkma sakin ol. Olumsuz düşünme 🤗 Elma falan ye bol bol. Yengem tüp bebek yaptırdığında elma yerdi hep doktoru demişti
Yaaa çok teşekkür ederim bu bilgi için kuzum geçen annemden getirmiştim normalde elma sevmem ben içime doğmuş gibi zorla yiyordum bunu duydum ya seve seve yerim artık 😍🤗🤗

X