2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bende kontrolden geldim. Nstye girdim ilk kez.
Akıllı oğlum baş aşağı normal doğum pozisyonunda. Kilosu biraz az geldi bana ama cihaz farkı olabilir dedi doktor. 2900 olmuş kilosu. Doktor +400, - 400 farkedebilir dedi. 3 hafta önce başka hastane 2600dü.
Benimde kilom aynı çıktı bu hastanedeki 1 ay önceki ölçümle. Acaba kilo almadığım için mi bebeğimde almamış yeterince?🤔

Nst den selamlar 😂 2 hafta sonra alalım dedi 🤭 1 Haziran a denk geliyor. Sanırım kan vereceğim hemşiresine söyledi de nst den sonra sorarım.

2800 küsür olmuş kilosu. Biraz minyon dedi ama kilosu normal. Normal olsun desem bile daha dik duruyor ters kız dedi😂 Dik dururken tam net çıkmaz doğuma 3 üzeri olur dedi. Yüzü yine kapalı 😂 haftalık 100 gr alıyor aşağı yukarı. Bi ara 200 gr alıyordu 🤭
Anaaam yokmu arttiran cok heyecanliii 😍😍
2 hafta bile degil 12 gun mü var simdi :skandal:
Ay bak heyecanlandim midem yanmaya basladi tam da suanda 😄😄

Ben denk gelmedim demekki canım ben çok şiddetli geçiriyorum ya yürüyemiyorum işte ötesi yok utanmasam ağlıycam artık 😓
Ben de dün ağladım canm heryerim ağrıyor diye. Eşine birazcık masaj yaptır canm bana o biraz iyi geliyor anlık Bi rahatlama veriyor en azından Bi de magnezyum kullanmıyorsan eğer magnezyum da birazcık hafifletiyor ama sonra o da fayda etmiyor

Nst den selamlar 😂 2 hafta sonra alalım dedi 🤭 1 Haziran a denk geliyor. Sanırım kan vereceğim hemşiresine söyledi de nst den sonra sorarım.

2800 küsür olmuş kilosu. Biraz minyon dedi ama kilosu normal. Normal olsun desem bile daha dik duruyor ters kız dedi😂 Dik dururken tam net çıkmaz doğuma 3 üzeri olur dedi. Yüzü yine kapalı 😂 haftalık 100 gr alıyor aşağı yukarı. Bi ara 200 gr alıyordu 🤭
Oyy hadi gözün Aydın canım ☺️1haziranda kavuşacaksınız yani . Bnm de cuma günü randevu ya bakalım kaç olduk ne alemdeyiz

Hadi gözün aydın😍😍 ben 31 mayıs sen 1 haziran 👭👭

Kızlar bende kontrolden geldim. Nstye girdim ilk kez.
Akıllı oğlum baş aşağı normal doğum pozisyonunda. Kilosu biraz az geldi bana ama cihaz farkı olabilir dedi doktor. 2900 olmuş kilosu. Doktor +400, - 400 farkedebilir dedi. 3 hafta önce başka hastane 2600dü.
Benimde kilom aynı çıktı bu hastanedeki 1 ay önceki ölçümle. Acaba kilo almadığım için mi bebeğimde almamış yeterince?🤔
Yok kuzum senin kilo almamanla alakası yoktur . Çünkü sen almasan bile bebiş senin depolarından alır. Bn 1ay 1kilo vermiştimgeçenlerde ama bebiş almıştı , benden alıyo. Bebişim kilosu gayet iyi bence ya canım haftasına uyumlu

Olsunnn güzel haberler aldın kuzuuuu
Makat şeklinde yaniii oylemii
Evet hala aynı😂
sağlıklı olsun demek 2 hafta ayy cok heyecanlanıyorum böyle sizden haberleri duyunca😳😂 bu kızlar yuzlerını bi turlu göstermiyorlar 😂 sezeryan olacak dimi netleştimi kararın
Ay evet 2 hafta sonra 😍 evet sezeryan zaten karar vermiştim doktorum diyor bu kız hala aynı duruyor mecbur sezeryan dio😂 bi eli hep yüzünde aylardır 😂
Anaaam yokmu arttiran cok heyecanliii 😍😍
2 hafta bile degil 12 gun mü var simdi :skandal:
Ay bak heyecanlandim midem yanmaya basladi tam da suanda 😄😄
14 gün var tam🤭 valla bende dedim ney 2 hafta mı çok yakın 😂
Oyy hadi gözün Aydın canım ☺️1haziranda kavuşacaksınız yani . Bnm de cuma günü randevu ya bakalım kaç olduk ne alemdeyiz
Evet 1 Haziran 😍 hadi güzel haberlerle gel inşallah
Kızlar bebişleri söylüyoruz da sizler bu süreçte haftalık veya iki haftalık ne kadar alıyorsunuz ya.
Benim 2 3 haftadır haftalık 100 gr a yakın alıyor
Hadi gözün aydın😍😍 ben 31 mayıs sen 1 haziran 👭👭
Ay peş peşe eveet😍

Evet hala aynı😂

Ay evet 2 hafta sonra 😍 evet sezeryan zaten karar vermiştim doktorum diyor bu kız hala aynı duruyor mecbur sezeryan dio😂 bi eli hep yüzünde aylardır 😂

14 gün var tam🤭 valla bende dedim ney 2 hafta mı çok yakın 😂

Evet 1 Haziran 😍 hadi güzel haberlerle gel inşallah

Benim 2 3 haftadır haftalık 100 gr a yakın alıyor

Ay peş peşe eveet😍
Pazartesi nst bakalım neolcekk😂

Benim kan alan hemşirem izindeymiş. Doktorumun hemşiresine dedim ben vermem o yoksa bulamıyorlar 🙈

O da ben alayım dedi. Doktorum da anestezi uzmanlarına rica edelim onlar alsın o zaman dedi😂😂

Neyse kendi hemşiresi tanıdığım ya o denedi sadece sol kolumda var damar ama derinde girmediler.
Elimin üstünü dedi ben hayır çok acır diyorum mecbur dediler😂
Sonra bi girdi elimin üstünden acımadı ama 1 tüp anca aldı pıhtılaştı.
Sonra doğum katındaki diğer hemşire diğer elimden girdi aldı. Ben diyorum nasıl doğurcam 😂

Doğumda anestezi uzmanına açtıralım dedi tekrardan hemşirem🤭

Yok kuzum senin kilo almamanla alakası yoktur . Çünkü sen almasan bile bebiş senin depolarından alır. Bn 1ay 1kilo vermiştimgeçenlerde ama bebiş almıştı , benden alıyo. Bebişim kilosu gayet iyi bence ya canım haftasına uyumlu
Hep önden gidiyordu acaba zayıfladı mı gelişimi diye şüphe ettim. Depolarımı cidden kullanıyor olabilir, bana pek bişey bırakmıyor sanırım enerjim azaldı iyice 😊

Bugun doguran yok dedm ama sanirm ben dogurcam 🙄 sol taraf kasigimda sabahtan beri agri vardi suan iyice cogaldi ayakta hic duramıyorum. Boylemi baslio acaba dogum.
Bebek büyüdüğü için oluyormuş o.
Doğumun başladığını gösteren 3 alamet
Nişan gelmesi
Suyun gelmesi
Ritmik kasılmalarmış. Bunlar olmadıkça doğumun başlamazmış.

Bebek büyüdüğü için oluyormuş o.
Doğumun başladığını gösteren 3 alamet
Nişan gelmesi
Suyun gelmesi
Ritmik kasılmalarmış. Bunlar olmadıkça doğumun başlamazmış.
Ozman bebekten oda bugun pek fingirdek cok hareketli bebegim.aama sabah vardi artik ayaga kalkamiyorm uzandm kaldm azcik telas yapmadm degil canm 😊

Anaaam geliyor muuuu😳 belden karının üstünden gelip aşağıya doğru iniyor diyorlar sancı için 🤷🏼‍♀️
Sanki cisim geliomus gibi ama gelen bisi yok ama kasigim cok agriyor sabah beri var ama artık iyice siddetli olunca korku sardi 😊 bebekte hareketli aslnda ama tas gibi olmuyor toplanmiyor sadce kasik agrim giderek cogaldi ahh tecrubesizlik ne zor 🤦‍♀️😊

Sanki cisim geliomus gibi ama gelen bisi yok ama kasigim cok agriyor sabah beri var ama artık iyice siddetli olunca korku sardi 😊 bebekte hareketli aslnda ama tas gibi olmuyor toplanmiyor sadce kasik agrim giderek cogaldi ahh tecrubesizlik ne zor 🤦‍♀️😊
Canım pelvik kaslarına doğru olan baskı da doğumun habercisiymiş artarsa Bi git nst çektir istersen

X