2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben devam ediyorum hergün 15 dakika da olsa yürüyüş yapmaya çalışıyorum, doğumu kolaylaştıracagına eminim Allahın izniyle 🙏 bence devam etmelisin
İnan her gün 40 dakika yürüyordum ama şu ağırlar değişince bi tedirgin olmadım değil erken doğumu tetikler diye çekiniyorum açıkçası 🤭

En iyisi uzaklaşmak canım , hazır bahanen de var hemen çık git . Ne kadar uzak o kadar iyi. Mesafe her zaman iyidir ya . Bn böyle düşünüyorum . Hatta kendi ailem için bile mesafe iyidir yani dip dine olmak sürekli sorun
Aynen en iyisi uzak olmak valla. Bilsem hiç baştan gelmezdim dibine

Normal normal kuzuu günde 5 ten fazla kusmak iyi değilmiş sadece bende dün kahvaltımı ettikten sonra ne var ne yok çıkardım aç kaldım resmen midem boşaldıktan sonra bugün de daha kahvaltımı etmeden su içiyordumm bianda ağzımdan çıktı heryer kusmuk oldu temizle dur canım çiktı ya 🤦‍♀️

Demekk doğum 25 şinde senin oyy canımm çok heyecanlı😍😍
Ben doktora sormuştum. Bebek mideyi iyice sıkıştırdığı için olabilir normal dediydi.
Çok şükür haftaya bu saatlerde kucağımda olacak inşallah. Rabbim hepimize sağlıkla kavuşmayı nasip etsin.🙏

Ben doktora sormuştum. Bebek mideyi iyice sıkıştırdığı için olabilir normal dediydi.
Çok şükür haftaya bu saatlerde kucağımda olacak inşallah. Rabbim hepimize sağlıkla kavuşmayı nasip etsin.🙏
Evett normalmiş yapcak birşey yok🥰
Aminn inşaallab canım🤩

Kızlar ben de kontrolden çıktım şimdi NST deyim bu gün aşağıda hissediyordum karnımı, doktor ölçüm yaparken başı aşağıya inmiş düzgün ölçemiyorum o yüzden kilosunda 300 gr oynama olabilir dedi. 2390 gr 47cm ☺️ Hala küçük ama 1 haftaya 2500 olur herhalde ☺️
Aa iyi o zaman canım sevindim doğum kilosu 2500 üzeri olur inş. O da zaten normal sınırda kabul ediliyor güzel yani. Ben de yarın gideceğim valla 100 gram bile aldıysa sevineceğim çok yavaş ilerliyoruz çünkü.

Vallaha beni de en çok rahatsız eden o oldu inan başta araştırıyordum kimsede öyle bi ağrı yoktu deli olmuştum . Yirminci haftalardan beri çekiyoeum illet bişey sanki kemiğe demirle vurmuşsun gibi 🙄kırılmadan doğursam diye düşündüğüm zaman bile oluyor o derece
Ben Bi sürü kişiden gördüm, yalnız değiliz bu haftalarda herkesin çatı ağrısı var bence 😳

Aa iyi o zaman canım sevindim doğum kilosu 2500 üzeri olur inş. O da zaten normal sınırda kabul ediliyor güzel yani. Ben de yarın gideceğim valla 100 gram bile aldıysa sevineceğim çok yavaş ilerliyoruz çünkü.
Evet canım ben de 2500 olursa çok mutlu olucam baş çevreside baya küçük inş bi sorun çıkmaz sağlıkla gelir. Sen de yarın kesin yaz inş kilo almıştır 🙏🏻

Kızlar ben de kontrolden çıktım şimdi NST deyim bu gün aşağıda hissediyordum karnımı, doktor ölçüm yaparken başı aşağıya inmiş düzgün ölçemiyorum o yüzden kilosunda 300 gr oynama olabilir dedi. 2390 gr 47cm ☺️ Hala küçük ama 1 haftaya 2500 olur herhalde ☺️
Gözün Aydın canım. Haftaya kadar 2600olur bnce . Gün fln verdi mi normal doğum mu bekleyeceksin

Nst den selamlar 😂 2 hafta sonra alalım dedi 🤭 1 Haziran a denk geliyor. Sanırım kan vereceğim hemşiresine söyledi de nst den sonra sorarım.

2800 küsür olmuş kilosu. Biraz minyon dedi ama kilosu normal. Normal olsun desem bile daha dik duruyor ters kız dedi😂 Dik dururken tam net çıkmaz doğuma 3 üzeri olur dedi. Yüzü yine kapalı 😂 haftalık 100 gr alıyor aşağı yukarı. Bi ara 200 gr alıyordu 🤭

Nst den selamlar 😂 2 hafta sonra alalım dedi 🤭 1 Haziran a denk geliyor. Sanırım kan vereceğim hemşiresine söyledi de nst den sonra sorarım.

2800 küsür olmuş kilosu. Biraz minyon dedi ama kilosu normal. Normal olsun desem bile daha dik duruyor ters kız dedi😂 Dik dururken tam net çıkmaz doğuma 3 üzeri olur dedi. Yüzü yine kapalı 😂 haftalık 100 gr alıyor aşağı yukarı. Bi ara 200 gr alıyordu 🤭
Olsunnn güzel haberler aldın kuzuuuu
Makat şeklinde yaniii oylemii

sağlıklı olsun demek 2 hafta ayy cok heyecanlanıyorum böyle sizden haberleri duyunca😳😂 bu kızlar yuzlerını bi turlu göstermiyorlar 😂 sezeryan olacak dimi netleştimi kararın

Ben Bi sürü kişiden gördüm, yalnız değiliz bu haftalarda herkesin çatı ağrısı var bence 😳ben denk gelmedim demekki canım
Ben Bi sürü kişiden gördüm, yalnız değiliz bu haftalarda herkesin çatı ağrısı var bence 😳
Ben denk gelmedim demekki canım ben çok şiddetli geçiriyorum ya yürüyemiyorum işte ötesi yok utanmasam ağlıycam artık 😓

X