2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok teşekkür ederim gerçekten içim rahatladı. Yarın da bi takip edeyim bakayım. Ama 1 saat dolmadan o kadar hareket saydım çok güçlü olmasa da. Son günler yaa insan endişe ediyor artık, hayırlısıyla bi doğursaydık

Aaa neden , ben de içim bi parça rahatlasın diye yapıyorum bugün biraz sessiz geçti çünkü
Kuzu büyüdükçe hareketler azalırmış birde uyku düzenleri oluyomuş biz sanıyoruz hemen kötü bişey var bazen coşar bazen durgunlaşırlar benimde bu gece etmedi hiç mesela oda bi kaç saat değil yani baya sabahta etmedi ama gündüz çıldırdı o yüzden ben hareket sayma işine karşıyım 10 hareket etmesi gerekiyosa 5-6 olunca ben stres olurum yani

Hastane çıkışı veya 2’li 3’li takımlar farketmez de hani bunşardan 4-5 set çantaya koymaya gerek var mı bilemedim, ben 4’lü 2 takım ekledim o kadar. Az mı diye şüpheye düştüm
Hastanede kaç gün kalıncağına bağlı bence bu. Benim gideceğim hastanede bebek için çanta hazırlamaya dahi gerek yok mesela aklına gelen her şeyi hastane karşılıyor. Geçen sefer tecrübesizdim bende 3 ya da 4 takım koymuştum. Şimdi bi hastane çıkışı bi de yedek bi takım koyarım yeter. Bez, ped, battaniye vs hiçbir şey koymucam çantaya ikiler takım kıyafet bana ve oğluma tamam bitti

Kızlar alıntılayamadım cevap yazanları kusura bakmayın. Şimdi ben 2 saatte 10 hareket saydım ama güçlü hareketler değil dalgalanma gibi genelde bişe yoktur dimii
Ay korkma korkma benimki valla bi kudurdu 24 saate yakın etmemişti. Şimdi yine durdu uyuyor sanırım bide sertleşiyor kafasını itiyor benimki oraya dokununca dalgalanma oluyor hafif rahatlıyorum öyle olunca

haklısın aslında boşu boşuna stres yaratıyoruz kendimize. Bazı günler böyle olması çok normal

Ay korkma korkma benimki valla bi kudurdu 24 saate yakın etmemişti. Şimdi yine durdu uyuyor sanırım bide sertleşiyor kafasını itiyor benimki oraya dokununca dalgalanma oluyor hafif rahatlıyorum öyle olunca
24 saat oluyor dimi bazen sweet normal yani dimi. Valla benim de sabahtan beri bi sessizlik hakim küçük dalgalanmalar oluyor sadece

24 saat oluyor dimi bazen sweet normal yani dimi. Valla benim de sabahtan beri bi sessizlik hakim küçük dalgalanmalar oluyor sadece
Benimde ilk kez dün oldu. Sabah kalktım yok 14.30 da nst ye girdim doktora gittim yok. Gece 1 gibi hafif bi olur gibi oldu ondan sonra yine yok. Bu sabah uyandım yine yok ama sabahtan beri hafif dalgalanmalar oldu elimi koyduğumda hissettiğim. 2-3 saat önce de coştu şimdi yine duruldu. Tek tek yazdım nasıl olduğunu korkma diye. Bende neden rahatım biraz dün kontrole gittiğim için orda da hareket yoktu hiç ama iyiydi her şeyi çok şükür. O dalgalanması bile yeterli leyloş

Erken gelmesin de gezmek istesin canı

Benimkinin uyku düzeni yok ya ben ne zaman uyansam o da 2 dk sonra hop uyanıyor

Her ihtimale karşı 3 takım koyacağım ben.Kazara kirletir vs alt değişirken belli olmaz.

Aynen öyle kuzucum seninki bide tontirik hareket etmesi hepten zorlaşmıştır
Sağolun bacılar iyiki varsınız

Benimkinin uyku düzeni yok ya ben ne zaman uyansam o da 2 dk sonra hop uyanıyor
Annesini yalnız bırakmak istemiyo demekki
Ayyyy evett yanii kaldığımız 1 gece ne saçma bukadar 4 5 tane takım yaa ben 1tane hastane çıkışı koydum 2 tane iç zıbın
Yok sanki bi kafese kapatılıcaz yanımıza ne götürdüysek onla yetinmek zorunda kalıcakmışız gibi liste yapıyolar fenomenler
Beneğe ekstra çıtçıtlı zıbın bırakın o gerek olur
Onu ben aldım bak 2 tane ekstra koydum

Sormaa yaaa ne var ne yok herşeyi getirmişler kullanmadıklarını geri getirmişler eve heyy allahımm yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…