2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben de bugün bebeğin döndüğünü hissediyorum çok tuhaf bir şekilde karnım artık daha yukarıda. İki hafta önce kontrolde baş aşağı demişti doktor. Tam ultrasonda baktığı yerde sol altta zaten ben hissediyordum hıçkırıkları pıt pıt atıyordu. Sağ üstte de ayakları hissediyordum kımıldayınca. Ordan da ultrasonla bacakları göstermişti tam oturmuştu kafamda pozisyonu. Şimdi dünden beri o pıt pıt hıçkırıklar soldan değil sağdan ve daha yukarıdan vuruyor. Ayak bacak hareketlerini de tam tersi soldan ve biraz daha aşağıdan hissediyorum. 1 aydır hissettiğim hareketlerin yeri dünden beri tersine döndü. Ama anlayamıyorum sadece sağ sol olarak mı döndü yoksa baş popo da mı döndü acaba. Merakla bekliyorum yarın ultrasonda ne çıkacak diye.
Geçen ben de böyle dedim döndü diye gittim dönme falan yoktu kuzu sağ sol olarakta dönmüş olabilir gerçi bellide olmaz 😄

Hahahahahadimii senin uşaakk sürprizz edecekkk
Benimki gösteriyo açıyo parmakları nı bide burnuna götürüyor😀😀 içimden demiştim kızımm istersen karıştır burnunu😂😂😂😂
Yerim onu işte kız evlat değilmi üzmüyo 😂 öyle özeniyorum ki ultrason da yüzünü gösteren bebelere benimki kafayı gömüyo görmeyelim diye sanki o şekilde bile elleri yüzünde 😄

• Komik
Reactions: Jou
Yerim onu işte kız evlat değilmi üzmüyo 😂 öyle özeniyorum ki ultrason da yüzünü gösteren bebelere benimki kafayı gömüyo görmeyelim diye sanki o şekilde bile elleri yüzünde 😄
Erkeklerde var öyle yaa göstermemezliği bi umrantoo var oda doğurana kadar hiç görmemiş bebeyi hep eli yüzünü kapatmış görüyorduu bide oğlan yaniii 😀

Biz ciktik kontroldennn. 3 kilo olmus boyu da 50 cm olmus kizimin. Vee dönmüş kanala bi tik kalmis suyum biraz fazla oldugu icin girmekte zorlaniomus bebegim. Haftaya cuma tekrar kontrolü var eger girerse normal bekleriz yoksa günu belirleriz dedi. Donmesine sevindm 😂insallh kanalinada girer 🤲🌸

Biz ciktik kontroldennn. 3 kilo olmus boyu da 50 cm olmus kizimin. Vee dönmüş kanala bi tik kalmis suyum biraz fazla oldugu icin girmekte zorlaniomus bebegim. Haftaya cuma tekrar kontrolü var eger girerse normal bekleriz yoksa günu belirleriz dedi. Donmesine sevindm 😂insallh kanalinada girer 🤲🌸
Hayırlisıylaa gelsinn minik sıpa 😍

Bebiskomun boynuna 2 tur kordon dolanmış doğumun normal olup olmayacağı belli değil ve trombositlerimde düşük çıkarsa sanırım sezeryanda olsa normalde olsa epidural gibi anesteziler alamıcam:KK43: ya tamamen normal ya genel anestezili sezaryen
Kordon dolanmış hareketlimiydi bebe normalde karnında pekiii
Yaramaz bebe çiktı
Canın nasıl istiyorsa kuzu normal sancıya dayanamam derse direk bayıltıp sezaryen olursun rabbim kolaylığını versin senamm ana olmak hiç kolay değill😒

Bebiskomun boynuna 2 tur kordon dolanmış doğumun normal olup olmayacağı belli değil ve trombositlerimde düşük çıkarsa sanırım sezeryanda olsa normalde olsa epidural gibi anesteziler alamıcam:KK43: ya tamamen normal ya genel anestezili sezaryen
geçmiş olsun canım. sen normal mi istiyordun ?

Kordon dolanması sezaryen sebebi değil tek başına, lütfen konuyu araştırın.

Sormadan bende söylemem şahsen ben her seferinde doktora gidiceğimi söylüyorum zaten laf arasında oda arayıp sorsun bi zahmet ki arıyoda hakkını yemiyim 😄
Yanii😂
Kuzu bu gece benimde çok hareket etmedi alan daraldıkça artık azalıyo sanırım uyandığımdan beri bendede hareket yok içini rahat tut bende şimdi bazayı kaldırdım içime dert oldu eşimde kızdı telefonda şöyle işlerde hiç sabrım yok vallahi..bi tatlı bişeyler at ağzına sen yinede
Hiç ama sıfır 🤭 ama kafayı çıkarıyor Allahtan 😂 bizde bugün temizlik yapıyoruz ben çok bir şey yapmıyorum gerçi de nolur nolmaz diye
Aynenn kuzumm 2ci olanlara alıyolarmış beklerizz zaten daha erken 😌
Aynen 🤭
Aboooovvvvkızzzz ben bunu yaparsamm yuvarlanırrr düşeriimmm kocam görsee öyle yaptığımı ağzına geleni sayar banaaa :KK70: :KK70:

Kese alanı daralıyormuş kuzu yaaa oyüzden hareketi olmuyomuş ama hiç etmese bigünde iyimi onuda bilmiyorum yaaa bu hareketsiz olunca bizide geriyo resmen
Ama hiç etmedi az olsa umursamazdım da. Ondan gerildim. Sanki başlayacak gibi dur bakalım
Yeşil erik ye 😂Uyuyordur canım yorulduysan dün onlar da yoruluyor.
Dünde hiç yorulmadım halbuki. Sanki başlayacak gibi bakalım hafiften sanki var bi kıpırdanma 🤭
Maşallah kuzuya🧿 ooo yolu yarılamış girer girer Allahın izniyle 🤗
Kordon dolanması riskli bir durum değil hele sezeryan sebebi hiç değil. Sadece kordon dolandığında sıkışıp kan akışını engellerse sorun. Hiç canını sıkma
ben de bugün hareket çok az :110:canım sıkıldı durdukyere
Bunlar hep aynı anda aynı şeyler yapıyor 🤭

Yanii😂

Hiç ama sıfır 🤭 ama kafayı çıkarıyor Allahtan 😂 bizde bugün temizlik yapıyoruz ben çok bir şey yapmıyorum gerçi de nolur nolmaz diye

Aynen 🤭

Ama hiç etmedi az olsa umursamazdım da. Ondan gerildim. Sanki başlayacak gibi dur bakalım

Dünde hiç yorulmadım halbuki. Sanki başlayacak gibi bakalım hafiften sanki var bi kıpırdanma 🤭

Maşallah kuzuya🧿 ooo yolu yarılamış girer girer Allahın izniyle 🤗

Kordon dolanması riskli bir durum değil hele sezeryan sebebi hiç değil. Sadece kordon dolandığında sıkışıp kan akışını engellerse sorun. Hiç canını sıkma

Bunlar hep aynı anda aynı şeyler yapıyor 🤭
Biara sırt üstü uzan bide öyle dene kuzum

Kordon dolanmış hareketlimiydi bebe normalde karnında pekiii
Yaramaz bebe çiktı
Canın nasıl istiyorsa kuzu normal sancıya dayanamam derse direk bayıltıp sezaryen olursun rabbim kolaylığını versin senamm ana olmak hiç kolay değill😒
Evet canım cok hareketli 1 tur zaten vardı 2 ay önce dolamıştı ama sımdı 2.yide dolamış normal dogum pozsiyonunda bakalım su trombosit düşündürüyor beni inş düşük çıkmaz
geçmiş olsun canım. sen normal mi istiyordun ?
Sağol canım daha karar vermedim biraz gidişate göre bırakıyorum sımdılık
Kordon dolanması sezaryen sebebi değil tek başına, lütfen konuyu araştırın.
Evet sezaryen sebebi değil zaten doktor normale yönlendiriyor ama trombositlerim düşük çıkarsa vericeğim testte normal yada sezeryana karar verirsem epidural gibi anesteziler alamıcam sanırım gidişata göre belli olucak

X