2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Geçen hafta banada oldu canm çikolata yedim dürttüm bana mısın demedi hiç hareket etmesi bir gece boyunca kaygıdan uyuyamadım sonra bi baktım oynamaya başladı derin uykuda olabilir 😊
Sanırım öyle ya Allahtan dün doktordaydım ondan biraz rahatım 🤭 şimdi ediyor gibi az az bakalım 😂

• Muhteşem
Reactions: Jou
Ay benim de geçen haftalar hareketliydi baya ama öyle sert olmuyor hiç 😂 geçen hafta nst ye girdiğimde 12 ydi saat 50 kere tekme atmış yuh dedim dünde 1 tane bile atmadı 😂😂

Ay tam bi kuduruk senin ki😍😂
İnşallah benimki de sakinleşir. Hem ağrıdan hem sinirden uyuyamıyorum artık. Umarım doğunca da böyle yapmaz zilli.🙈

Ben iğne kullanmıyorum sadece aspirin kullanıyordum yarın bırakacağım bakalım korkuyorum da açıkçası biraz bırakmaya 😐 bana gebelik zehirlenmesi riskin var diye vermişti doktor ilk haftalarda
ilk gebeliğimde preeklampsi yaşadığım için bende de var canım 34. de bıraktım. şimdi düzenli tansiyon takibi yapıyorum ve tuzlu yiyeceklerden uzak durmaya calışıyorum. yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek idrarda protein kaçağı felan da cıkmadı şimdiye kadar inşallah böyle tamamlarım.

ilk gebeliğimde preeklampsi yaşadığım için bende de var canım 34. de bıraktım. şimdi düzenli tansiyon takibi yapıyorum ve tuzlu yiyeceklerden uzak durmaya calışıyorum. yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek idrarda protein kaçağı felan da cıkmadı şimdiye kadar inşallah böyle tamamlarım.
Inşallah inşallah canm bende korkuyorum benim zaten tansiyon çıkmaya meyilli 12 8 13 8 falan çıkıyor doktor kontrol et demişti bakalım bırakınca kaç çıkacak. Senin kaç çıkıyor tansiyonun

Inşallah inşallah canm bende korkuyorum benim zaten tansiyon çıkmaya meyilli 12 8 13 8 falan çıkıyor doktor kontrol et demişti bakalım bırakınca kaç çıkacak. Senin kaç çıkıyor tansiyonun

cok şükür 11-8 felan hep o civarlarda canım 13 gecmesin sakın demişti bana. bebişin kilosu nasıl?

Kızlar coraspin kullanan var mı aranızda doktor bana 34 te bırak dedi yarın tam 34 oluyorum. Siz kaçta bıraktınız acaba
Ben kullanıyorum geçen hamileliğimde doğumdan 1 hafta önce bıraktırdı planlı normal doğumdu. Şuan 32+0 ım henüz bişey demedi ama muhtemelen yine doğumdan 1 hafta önce bıraktırır.

Tam 33+0 da 2030 du canm normal demişti doktor. Doktora söyledim 13 8 çıkıyor diye takip et 14 9 yüksek 13 8 sınır dedi bakalm üstüne çıkacak mı
inşAllah cıkmaz artık bu haftalardan sonra canım sona geldik cok şükür. gelişimde normalmiş zaten bakalım benim ki yarın ne kadar olmuş inşallah haftasına göre gelişimi normal cıkar ve hayırlısı ile tamamlarız şu süreçi :KK68:

inşAllah cıkmaz artık bu haftalardan sonra canım sona geldik cok şükür. gelişimde normalmiş zaten bakalım benim ki yarın ne kadar olmuş inşallah haftasına göre gelişimi normal cıkar ve hayırlısı ile tamamlarız şu süreçi :KK68:
Aynen aynen canm inşallah artık ilacı bıraktıktan sonra daha çok takip ederim yediklerime daha çok dikkat ederim sağ salim bitirseydik hayırlısı ile 😊 haberlerini bekliyoruz o zaman inşallah yolundadır herşey Bi şey kalmamış zaten senin

Bebiskomun boynuna 2 tur kordon dolanmış doğumun normal olup olmayacağı belli değil ve trombositlerimde düşük çıkarsa sanırım sezeryanda olsa normalde olsa epidural gibi anesteziler alamıcam:KK43: ya tamamen normal ya genel anestezili sezaryen
üzülmeyin hakkinizda hayirlisi ne ise o olsun.Benim ilk kizimda genel anesteziydi mecburen onemli olan bebegin saglikla doğmasi ve senin sagligin.Saglikla doğsun

Ufak kıpırdama bile yeterli zaten 🤭
Aynen o da yeni başladı 🤭
İnşallah benimki de sakinleşir. Hem ağrıdan hem sinirden uyuyamıyorum artık. Umarım doğunca da böyle yapmaz zilli.🙈
Dün nst de biri vardı yanımda onun da gece gündüz hep hareketliymiş hemşire diyo yandın o zaman doğunca da öyle oluyor hep diyor 🤭😂😂

X