2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende almayi dusunuyorum, ne marka snnki?
Ay hiç bilmiyorum ki babymall da denk gelip almıştım. Mavi olan

Screenshot_2022-05-08-22-46-32-921_com.miui.gallery.jpg

Ben ikizlerim. Aşırı derecede sakin, uysal, uyumlu ve dengeli bir insanımdır :) mantığımla hareket ederim ve karar verme konusunda hiç tereddütlerim yoktur. Hani derler ya ikizler burcu çok kararsız, dengesiz, ne istedigini bilmeyen bir burçtur diye hiç bir özelliğe uymuyorum. Hee bir de aşırı geveze olduğu söylenir bu burcun ama ben gerekmediği taktirde konusmayan anlatacak bir seyi olmadiginda susan hatta birisi yanımda bırbırbır konuşunca da bunalan bir insanım. Tabi istisna olabilirim bu konu da ama demek istediğim her insan sahip oldugu burcunun özelliklerini birebir taşımak zorunda değil. Şahsen bebeğimin aşırı duygusal ve histerik bir burç olan yengeç olmasındansa ikizler olmasını tercih ederim 🤡
Yükselen burcunuz ne o da çok etkiliyor :)

Ben almamıştım hediye gelmişti ama hiç kullanmadım. Kafasını sağa sola çevirerek yatırdım hep.

iyice kararsız kaldım 😂

Yaa iyi miydi kötü müydü kafası 🤭

valla bildiğin yamuk kalmış 😱

Hic gerek yok bence, tabii hevesiniz varsa alin🥰
Ama bebisi sürekli aynı şekilde yatirmamak yeterli oluyor, ben almadım, kullanmadım, kızımın kafa yapısı güzel çok şükür. Farklı farklı yatırdım hep🌹

Zannetmiyorum, bende de vardı, dogumdan sonra biraz sıkıntı cektim ama normal o kadar ıkınmaya 🙈🙈

sanırım yedekte kalsın diye alıcam ve sonunda kedilerim yastık olarak kullanacak 😀

İshalim dünden beri doğurcam diye korkuyorum evi temizlemedik daha😂😂😂 eşime diyorum da ne alakası var ishalle dio😂 öyleymiş diyorum 🤭

acaba doğuracaksın artık temizlik yapmasan mı? 😀😀

Kızlaarrr annemin yaptığı müslinlerrr 🥲🥲
Ütülencek hepsi bugün yıkandılarr 🙈

Eki Görüntüle 3062020

Eki Görüntüle 3062021

Buda uyku seti gibi yaptı annem çarşaf yastık kılıfı müslin ve alt değiştirme

Eki Görüntüle 3062022
Ne güzel yapmış kııız
Kızlar puset örtüsü ve puset minderi alan var mı ben almayı düşünüyorum ama çok model var emin olamadım ty de juniper miydi ne bir marka var alan var mı
Ben örtü almadım 15 er tl den 2 tane müslin almıştım biraz boyutu küçük onu örtmeyi düşünüyorum minder aldım ama uygunada geldi 70 tl bişeydi sanırım
Ooo hayırlı olsun senin de bitmiş herşey şu çantaları hazırlayıp kapatınca bi kutlama daha yapalım Zekta1 Zekta1 Jou Jou
Hahaha bu sefer ne içek😄
Sanırım değil kuzenimin eşi basurum çıktı hamileyken demişti ama normal doğurdu
Geçen biri dedide kafama takıldı
Hic gerek yok bence, tabii hevesiniz varsa alin🥰
Ama bebisi sürekli aynı şekilde yatirmamak yeterli oluyor, ben almadım, kullanmadım, kızımın kafa yapısı güzel çok şükür. Farklı farklı yatırdım hep🌹

Zannetmiyorum, bende de vardı, dogumdan sonra biraz sıkıntı cektim ama normal o kadar ıkınmaya 🙈🙈
Ya ıkınırken kötü şeyler olur diye korkuyorum 😂😂😂

Mayıs annelerinde bir iki kişi kaldı heralde doğurmayan. Gözler şuan bizim üzerimizde ama bence bizde 37-38 lerde veya planan sezeryan gününden önce gelen bebiş olmayacak ne diyorsunuz ? Yorumları alayım uykum yok 😂
Nasip bakalim Haziranı bulmayacak benim dogum ama Mayısın kaçı olur bilemiyorum muhtemelen son haftası olur sanci suyum vs. gelmezse tabi🤷🏼‍♀️

X